Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość Misza_83
A tak teraz jeszcze czytam odnośnie wyliczeń, w którym tyg ciąży jesteście. I któraś z Was miała wątpliwości jak liczą lekarze. Lekarze i wszyscy do około co się ciężarnymi zajmują liczą zawsze od pierwszego dnia miesiączki. Tak się liczy ciążę ;) ale na USG rzeczywiście różnie wychodzi bo przecież nie jesteśmy maszynami, każda z nas jest inna a żywy organizm różne ma "odchyły" od normy. Ja mam ciążę "starsza" o tydzień (póki co hehe) bo zobaczymy co wyjdzie na kolejnym USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa31lat
Dziewczyny robiliście już badania moczu i krwi? ja idę po niedzieli i już się boję picia tej paskudnej glukozy 5 lat temu jak byłam w ciąży to na początku 1 trymestru glukozy nie piłam ale w 3 trymestrze już tak i okazało się że mam cukrzycę ciążowa i przez 3 miesiące konkretna dieta aby cukier nie poszedł w górę ciekawe jak teraz będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla
Ja jeszcze nie robiłam żadnych badań i też się boje glukozy i innych bo to trzeba nad czczo a ja wtedy bardzo wymiotuje :/ dostałaś skierowanie od lekarza na te badania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Hej. Ja dostałam skierowania wszystkie od lekarza na 1 wizycie. Zrobiłam badania w tym tygodniu ale wyników jeszcze nie odbierałem. Glukozę miałam tylko na czczo teraz z krwi bez picia. Z tego co pamiętam to piłam glukozę dopiero koło 20 tyg. w poprzedniej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Ja dzisiaj puściłam hafta w Lidlu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa31lat
misza serio? :D hehe nie no sorry to nie jest śmieszne ale musiałaś być zawstydzona :( ja na szczęście wymiotów nie mam wcale oprócz tego jednego razu wczoraj,mdłości są ale nie wymioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
W ogóle mnie to nie ruszyło. Zdarzyłam wziąć reklamówkę więc im na podłogę nie narzygalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
W ogóle mnie to nie ruszyło. Zdarzyłam wziąć reklamówkę więc im na podłogę nie narzygalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa31lat
Hehe twarda jesteś :) Dziewczyny a jak śpicie? Bo ja się często budzę i jest mi ciągle niewygodnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Noce u mnie też słabe. Budzę się na siku co chwile, potem nie moge zasnąć bo mi nie dobrze. Ja generalnie śpię na brzuchu a teraz już sie nie da, więc szukam pół nocy dobrej pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa31lat
ja dalej śpię na brzuchu przecież jeszcze możesz póki brzuszek nie zacznie rosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
No ja już niestety nie mogę bo mnie ciśnie (czy jak to nazwać ;) ) w pierwszej ciąży tez szybko nie mogłam spać na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Zresztą u mnie zaraz 11 tydzień więc już ma co cisnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa31lat
No rozumiem ja póki co jeszcze śpię wiadomo nie cały czas ale zdarza się. Dziewczyny gdzie się podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Wiesz co ja z telefonu z przeglądarki chrom w ogóle nie mogłam wejść na forum. Tak jakby coś ze strona było nie tak. Potem spróbowałam z innej przeglądarki i jest ok a na chrome nadal nie działa. Może to jest właśnie powód takiej słabej frekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa31lat
Ja z Google chrome wchodzę bez problemu jak się powoli otwiera to odświeżam stronę i wtedy ładuje od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowamamaporazdrugi
Hej :) ale mam ostatnio kiepskie dni, najchętniej bym spała cały czas :( dobija mnie to L4, niby fajnie że w domu ale tęsknie za pracą. Nie wiem jak dam radę siedzieć tak bezczynnie aż do maja :( ogólnie to czuje sie strasznie, cały czas mi duszno i niedobrze, nawet kawa mi już nie smakuje. Jeszcze ta pogoda za oknem taka ponura. Na dodatek nachodzą mnie teraz takie myśli czy dobrze zrobilismy że zdecydowaliśmy sie na dziecko. Miałam już wszystko poukładane, dzieci duże a tu wszystko od nowa. I taki strach mam czy sobie poradzimy :( ehh mam nadzieję że to tylko taka chwilowa niedyspozycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa31lat
Hej Ja dziś miałam badanie krwi i moczu a za dwa dni pierwsze usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszka_83
kwietniowamamaporazdrugi nie smuć się, to pewnie tylko chwilowy kryzys:) brzuchol zacznie rosnąć to na pewno humor Ci się poprawi, a dziecko Cię tylko odmłodzi, zobaczysz jak Ci wszyscy będą mówić że kwitnąco wyglądasz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa31lat
Hej i jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla
U mnie nadal beznadziejnie. Dalej mam mega mdłości, dalej jestem na L4 bo nic nie mogę jeść i wymiotuje. Dobrze że do wizyty zostały tylko 2 dni. Czeka mnie jeszcze rozmowa z kierowniczką w pracy ehh... A do tego wszystkiego jestem mega przeziębiona... I przygnębiona :( a co u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowamamaporazdrugi
Ola widzę że nie tylko u mnie takie kiepskie samopoczucie. Mam nadzieje że z biegiem dni będzie lepiej :) Ewa a Ty kiedy masz to usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla
W weekend była piękna pogoda i nawet z tego nie moglam skorzystać, bo z domu się nie mam siły ruszyć. Mam nadzieję że po 10 tyg się to zmieni i będzie tylko lepiej :) kwietniowa mama kiedy masz wizyte u gina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle od dwóch dni mam takie bóle podbrzusza :( jak na okres, takie kłucie. Wcześniej tego nie miałam i niby wiem że tam w macicy robi się miejsce i wszystko zmienia ale trochę jednak się boje czy na pewno wszystko jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowamamaporazdrugi
Ola wizyte mam 27go czyli za 2 tyg dopiero. A mnie wlaśnie martwi to że przestał mnie boleć brzuch bo wcześniej to codziennie miałam jakieś kłucia. Teraz tylko zmęczona jestem i w biegu musze robic zakupy bo tak mi ciągle niedobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w którym tygodniu jesteś dokładnie ? Szczerze mówiąc to mnie wcześniej w ogóle brzuch nie bolal, dopiero tak od 3 dni zaczal. A jestem już w 8t3d. I bardzo mnie boli kręgosłup w okolicy lędźwiowej, zastanawiam się czy to też jest normalne. Podczas miesiączek też takie bóle miałam ale no właśnie to już prawie 9 tydz i dopiero teraz takie objawy a mdłości od 6 tyg już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla
A właśnie i jeszcze mam pytanie do was jak liczycie tygodnie ciąży ? Np jak jestem w 8t3d to mogę to liczyć jako 9 tydz już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa31lat
Ja mam jutro usg trochę się stresuje czy wszystko ok. Dziewczyny współczuję wam ja tylko raz wymiotowalam i jedynie nudności mam ale to tyle a z innych dolegliwości to zaczyna mnie boleć kręgosłup, zmęczenie zaczyna mijać już nie zasypiam na stojąco. Kawy dalej nie tyłem a apetyt mam w miarę ładny jem raczej na co mam ochotę ale zapachy dalej mnie drażnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla
A w którym miejscu boli cię kręgosłup? Zazdroszczę braku wymiotów i apetytu oby tak dalej było u Ciebie. A w którym tyg jesteś już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowamamaporazdrugi
Ola ja nie wiem w którym jestem tyg bo jak byłam tydz temu na usg to wg miesiączki był7 a wg usg prawie 5 więc czekam na następną wizytę i zobaczymy co tym razem wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×