Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Seks w pracy. Co mam zrobić?

Polecane posty

ale się kwoki rzuciły, solidarność symulujących, rozwiązłych żoneczekXD mnie też by wk****ała taka autorko, zrób coś, żeby myślała, że ją zdradza. np. jak się spyta, czy jest mąż, to powiedz, że jest, ale z taką panią od pół godziny. albo że nie ma, ale tak od siebie mówisz, że mówił, że prosił, żeby jej mówić, że go nie ma. tu się można różnie bawić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
en szef musi być z******ty, skoro tak jej dogodził, że jęczała w spazmach nie mogąc się opanować. Z x raczej zj****a żona lubi być brana jak jak call girl dochodząca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna i nieromantyczna
Nienormalna jesteś. I smieszna. Z tej twojej pisaniny wynika niezbicie ze chętnie zajęła byś miejsce jego żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś x dla Ciebie żona-kurviszcze albo zimna ryba, nie ma nic pomiędzy?:D a ja Ci życzę NORMALNEJ kobiety, bo nie wiesz, o czym mówisz. rąbałaby Cię po rogach jak Ty obecnie ręką wiadomo co:-p sorry:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko idiotko, używają prezerwatyw bo gdyby teraz w ciążę zaszła to by sobie na urlopie nie poszaleli przecież. A jak zrobią sobie dziecko na urlopie to nim się zacznie rozwijać w jej brzuchu to już będą po wakacjach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak i jest pewna że za rok będzie dziecko. Niektórzy ludzie starają się o dziecko latami. Nie dogodził jej tylko ona nie potrafila zachować się. Jego nie było słychać. Pończochy świadczą tylko o niej- jest łatwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby tylko dziecka nie miał z tą nietrafioną kobietą. pewnie ślub też jest nieważny. zadzwonię do ich parafii w tej sprawie. chociaż pewnie są ateistami:O Bóg nie pozwala na szybkie dziwkarskie numerki, żeby ludzie słyszeli. masakra, jak ci moi sąsiedzi z mieszkania studenckiego,co ich potem wrzuciłam do sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jeśli to prowo to nie rozumiem, czemu naskakujecie na autorkę tudzież prowoautorkę. nie do wiary jest tu tylko ta kreacja żony na aż taką lafiryndę i oszustkę, a szef burak chwali się swoją dzifką. ja bym się zwolniła,wcześniej nasrała pod wycieraczkę, upozorowała jego zdradę, obsmarowała na linkedin i gowork i podała do sądu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Zrobią" sobie dziecko na urlopie. Pewnie bo to da się zaplanować. A sposób w jaki chce spędzić wakacje też o niej dobrze nie świadczą. Pomijam ze ja nie wyobrażam sobie żeby nie mieć zaplanowanych wakacji tydzień przed. ONA zachowuje się jak panna lekkich obyczajów dla której ważne są pieniądze. Po drugie wydaje mi się, że on nie wytrzyma na urlopie ponad miesiąc. Ona widzi tylko pieniądze- karta nie podoba się, więc trzeba wymienic, ciekawa jestem ile straciła na zakupach dzisiaj. Ona przy ma wszystko, a jak odejdzie to będzie miała połowę. A o tych ostatnich wakacjach mówiła z takim uśmiechem i radością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam że ona nie jest do życia. Dzisiaj jak czekała to zagadała tylko o pogodzie i spytała się kiedy mam urlop. I to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście autorko, na pewno ty to wiesz, ze on nie wytrzyma na urlopie ponad miesiąc . Będzie usychal z tęsknoty za tobą. Ty wiesz lepiej jak powinna zachowywać się i ubierać jego żona. Ty wiesz lepiej z jakiego laptopa powinien korzystać a także gdzie i z kim spędzać przerwę na śniadanie. Padłam Ja j/e/b/i/e skąd się biorą takie idiotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja j/e/b/i/e skąd się biorą takie idiotki? x a skąd tyle jadu ze strony żon i Solidarność Zbombardowanych Jajników!??!?!?!?!?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, juz sie gubisz w tym co zmyslasz. Na pierwsze stronie piszesz, ze maja roczne dziecko. Potem piszesz, ze ona leci na kase i jak odejdzie od niego, to ja na takie wakacje nie bedzie stac, no halo, przeciez ona tez ma wlasna firme. Na nastepny raz notuj sobie co za bzdury tu piszesz, zeby sie potem zgadzalo. A ty po kilknastu debilnych tematach tutaj dalej walisz takie bledy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co jej podbijacie temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech sie cieszy, ze ktos czyta jej wypociny. Kazdy sie z niej smieje, bo prawda wyszla na jaw. Biedna nie ma swojego zycia i musi wymyslac historyjki zeby cos napisac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie z tęsknoty za mną tylko za pracą. On dużo pracuje i lubi to. To nie ja posialam o dziecku ktos sie podszywa. Ma własną firmę ale jak widać ma czas siedzieć u nas. A jakby pracowała to by nie miała czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa, teraz bedziesz pisac, ze ktos sie podszyl...hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona przyszła z obiadem. A po 15 minutach od jej przyjścia słyszałam jej jęki. Oni mają roczne dziecko. A firma nie jest ich, ona jest obca. ------ Ty pisalas, bo w tym wpisie tez pierwszy raz napisalas, ze przyszla z obiadem. No i ten tekst, ze ona jest obca...tez go pozniej powielalas. Wpadlas, nie wyszlo co prowo i tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mają dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tamten temat nie był mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×