Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Seks w pracy. Co mam zrobić?

Polecane posty

Gość gość
Dotknął swoją żone po to ją ma, żeby całować, dotykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie w czasie pracy. Jej tu nie powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jego żona więc ma prawo ja dotykać i fajnie że okazuje jej miłość przy obcych. Ty jesteś tam tylko pracownikiem. I wkurzasz mnie już naprawdę bardzo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaa, tak jak cie wkurzalo to ze on pije tyle kawy i zona mu nie zabrania, czy to ze ona chodzi w trampkach. Przestan ciagnac to prowo...poza tym to ty kiedys ciagnelas provo, ze facet ma kancelarie, albo jest lekarzem i tez te zony byly takie "straszne".... Ty naprawde jestes, az tak glupia, ze myslisz, ze tego nie widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłością nazywasz dotknięcie pośladka ? To pokazuje jaka ona jest łatwa i jak on ją traktuje. O jakiej klancelarii i lekarzach Ty piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij pisać opowiadania albo zajmij się czymś pożytecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie że oznaką miłości: ) łatwa to Ty jesteś i jestem pewna że gdyby zaczął się z Tobą bzykać w jego gabinecie to nie miałabyś nic przeciwko temu. Nawet jak na psów o to jesteś tEMpOM dziuniOM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jej miejscu było by mi wstyd, że facet dotyka mnie po pośladku przy ludziach i traktuje jak worek na sperme, poza tym ona nic sobą nie reprentuje w tak opietym stroju. Po za tym jak ona jest chora na cos to nie powinna aż tak wyzywająco się ubierać bo na chorą nie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze twoje provo o facecie kuzynki, prawniku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pisze to tak która ma odpięty guzik w koszuli i eksponuje biust :) dlaczego nie przytaczasz innych przykładów. W tampkach chodzi źle, w szpilkach też źle. Więc niby jak? Na ładna figurę to niech eksponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie ma fajnej figury płaska z przodu, piersi małe jak cholera. Ja mam delikatny dekold. Jakich innych przykładów? On ją przy mnie dotknął po pośladku i przyciągnął do siebie. Nawet ze mną nie porozmawiała kiedy czekala na szefa. Tylko nawijala przez telefon. Było widać, że leci na kasę zresztą powiedziała, że w te wakacje ma zamiar bawić sie jak w podróży poslubnej drinki w basenie, imprezy,wyluzowanie bo to mogą być ostatnie wakacje czyli chyba odejdzie on niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak człowiek jest chory i martwi się o swoje zdrowie to nie ma w głowie imprez i dobrej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, ostanie wakacje we dwoje...za rok bedzie juz maluszek - owoc ich milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię przecież używają prezerwatyw. Raczej chce go wykorzystac wykorzystać i odejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szefa znowu nie ma? Bo w pracy piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest a ja pracuje ale zerkam tu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On mogl siedzieć z żoną mimo że jest w pracy więc ja mogę zerknąć na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne kochające się małżeństwo. Seks zbliża. x tak:D z żoną o mentalu d****** co zadzwonił po nią jak do call girl, bo się w pracy zestresował i jeszcze odjęczała swoje d***** jęczą za dodatkową opłatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I niech robi! Na zdrowie. On jest szefem a tobie gowno do rego zakompleksiona sekretarko. x i jak potem ma byc w teamach dobrze, jak takie przekonania z prlu w móżdżkach starych klotek zostają:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w szoku jak ją dzisiaj zobaczyłam. Ten kolor do niej nie pasuje. Wczoraj szef powiedział mi, że nie wiedzą gdzie jadą na wakcje, a ona dzisia mówiła przez telefon, że udało się i mają wizy. Rano badania a ubrana jakby nie wiem gdzie szła. Widać, że zależy jej na kasie przecież umówiła się na zakupy, powiedziała o tych wakacjach tak jakby to były ostanie ich wspólne i chciała odejść. I tak wygląda i zachowuje się chora kobieta ? Przecież przed gabinetem potraktował ją jak kobiete do towarzystwa i worek na sperme. Jego dłoń zajęła cały i pół drugiego pośladka. A tekst ze spała słabo? Niech lepiej śpi a nie patrzy jak ona śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Broken, aseksualne zimne rybsko się przysmyczyła i połknęła prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem gorąca kobietka i zaraz bym takiego szefa odbiła, dla dobra firmy niech żonę udawaczkę chorób i orgazmów i wyłudzaczkę pieniędzy z firmy pogoni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ta kobieta Ci zrobiła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to jaka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udawaczke chorób? Czy chory człowiek nie może ładnie wyglądać? Nie wiadomo na co jest żona. Po za tym skad wiesz że wyłudza od niego pieniądze ponoć ma firmę. Co do orgazmu- widocznie szef autorki jest dobry w te klocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×