Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

inteligentny dom? opinie wasze

Polecane posty

Mnie takie bajery nie bardzo kręcą, ale jestem bardzo zadowolony z naszego domu, mieszka się super, a koszt utrzymania niewielki, a wszystko dzięki nowoczesnym rozwiązaniom firmy Gamebodom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Czy istnieje aktualnie coś na rynku co zaczytuje pobór prądu z licznika w domu? Było coś takiego jak onemeter ale już chyba się skończył..

Znalazłem iNode Energy Meter ale potrzebuje dodatkowej bramki bluetooth BLE.

Biorę też pod uwagę panele do Sabur https://www.sabur.com.pl/kategoria-produktu/panele-operatorskie

Możecie coś polecić?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaką masz inwestycję, jak duży dom, czy jest już elektryka. Jak chcesz sam pokombinować to i na Home Assistante zrobisz coś fajnego. A jesli chcesz mieć porządny system w rozsądnych pieniądzach to zamontuj system Grentona.

Ogrzewanie to również odrębna sprawa, dobrze jest w tym przypadku skontaktować się z doświadczoną firmą:
https://www.saunierduval.pl/
 Od siebie polecam kontatk z tym producentem. W ofercie mają między innymi kotły kondensacyjne jak i pompy ciepła. Wprowadzili w ostatnim czasie sporo rozwiązań inteligentnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy słyszeliście może o inteligentnych oknach aluminiowych. Np. te produkowane w systemach Schuco są wyposażone w ukryte napędy elektryczne, a w połączeniu z czujnikami i systemem inteligentnego domu mogą samodzielnie regulować mikroklimat pomieszczenia. Oferuje je np. firma CB Aluminium z Krakowa - warto sprawdzić, to bardzo przyszłościowe technologie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×