Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Za ile musze wystawic sukienke slubna na olx by ktos sie pokusil? Zero telefonow

Polecane posty

Gość gość

Kupilam za 3500 zl, bardzo ladna suknia z gorsetem, niebanalna, wystawilam za 900 zl i cisza od dawna. To za ile mam wystawic, za 1 zl? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy czy ludziom się podoba Ja nie wyobrażam sobie kupić używkę za więcej niż 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaż fotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za 250 kupilam. Czekalam kiedy zejdzie z 1000zl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie wyobrazasz sobie kupic za wiecej niz 500? czy ty wiuesz ile kosztuja porzadne sukienki w salonach slubnych? Z porzadnych materialow, ladnie uszyte, a nie takie barachlo ze nowka kosztuje 800 zl. Czyli Ty jestes jak typowy Polak, wolisz malczana (maluch 126p) ale nowka z salonu, niz uzywanego Merca? Smutne ale tacy sa ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:27 a ona najpierw byla po tysiac zl? :) kurcze, jakbym miala sprzedac za mniej niz 500 zl to wole by byla na pamiatke w szafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj link. Obejrzymy co tam masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sukienka warta jest tyle ile ktoś za nią da. Skoro nie chce dać więcej jak 500 to tyle jest warta. Na szczęście moja ślubna sukienka kosztowała 100zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko ale to logiczne że ktoś chce drogo sprzedać a drugi tanio kupić. Skoro nie chcesz zejść poniżej pewnego poziomu to nie musisz ale inni sukienki też nie muszą kupować skoro nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka suknia bardzo dużo traci na wartości, nie ma co tego do auta porównywać. Według mnie to też 500 zł to max. Sukienkę miałaś do swojego wzrostu, wysokości obcasa i swojego gustu. Ktoś ma kupić i przerabiać? Suknię ślubną ciężko sprzedać. Ty ja kupiłaś dla siebie a nie po to by ci się koszty zwróciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale daj zdjęcie realne a nie z katalogu bo tam to wszystko cudnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oto moj linik z zapodaj.net. Dziwi mnie, ze widocznie kazdej ta sukienka wydaje sie niegodna uwagi. I ze 500 zl to jedyne co moge za nia dostac. 500 zl to kosztowac moze cos co pierwotnie kosztowalo 800.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suknia jest warta tyle ile ktoś chce za nią dać. Nie ma chętnych to masz odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Coś co kosztowało 800zł to może kosztować 200-300to max. O ile ktoś się z ogóle pokusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak to nie wyobrazasz sobie kupic za wiecej niz 500? - Normalnie. Może ja akurat nie chcę porządnej albo nie chcę z salonu ślubnego tylko wiem gdzie kupić taniej materiały, a krawcowa albo ktoś z rodziny mi uszyje? Może nie chcę księżniczkowej sukni, a prostą? Może na nową suknię wydałabym 2000 a na używaną 500? Może nie przywiązuję uwagi do tego z czego dokładnie będzie moja suknia ślubna? A na Allegro są nówki za 200 zł :) z Chin. I akurat przywiązuję wagę do jakości, w sensie zawsze noszę naturalne materiały, ale jak mogę oszczędzić, robię to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sprzedaję biżuterię która nowa kosztowała 2000 a nie zużywa się jak suknia, ludzie chcą dać góra 750. A ciuchów wszędzie mnóstwo jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taka sobie, za 1500-2000 mozna miec nowke dopasowana do panny mlodej wiec po co dawac 1000 za uzywana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim regionie jest do oddania za darmo suknia ślubna na olx i ogłoszenie jest odnawiane i nie ma chętnych a naprawdę ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładna suknia. To moze wykup wyróżnienie na olx. Daj cene do negocjacji. Ktos chętny na pewno się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakiego materialu wykonano te sukienke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propos malucha, ZAWSZE wolę malucha od merca. Tzn. wzięłabym merca, sprzedała i kupiła malucha :) Wolno mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwie się..mały rozmiar więc nie możliwa przeróbka lub droga. Trudno będzie sprzedać nawet za 500zł Lepiej kupić większą suknie i ją dopasować a tak musisz liczyć że znajdzie się ktoś o twoich dokładnych wymiarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z satyny oraz organzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykupilam juz miesiac temu wyroznienie i ona ma 70 wyswietlen, w tym pewnie polowa to moje. A takie zwyczajne sukienki nawet drozsze, maja po 600 wejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wy kobiety wbijacie sie w suknie majac rozmiar wiekszy niz 38? ja bym sie spalila ze wstydu i schudla wpierw. P.S. nie jestem autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz czekać może komuś wpadnie w oko za rok,dwa.Sukni nie sprzedasz tak odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×