Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Za ile musze wystawic sukienke slubna na olx by ktos sie pokusil? Zero telefonow

Polecane posty

Gość gość
Jak mozna uwazac ze cos co przypomina fajna, bajkowa, ksiezniczkowa suknie, jest szkaradne?> autorko nie przejmuj sie ta paskuda, ona pewnie jest szkaradna jak patrzy w lustro, dlatego obraza, lzy niewinnych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może dlatego, że nie każdy ma ambicje być "księżniczką" w "bajkowej" sukience?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej sie juz pod tym tematem nie wypowiadac. jest pelen agresywnych, podszytych jadem C///I////P////S////K wrednych. autorko, nie ma z kim gadac, sama widzisz jaki poziom tu panuje. dobrze ze choc czesc osob zachowala sie jak cywilizowani rozmowcy. cieakwe czy te bluzgajace tez na zywo w twarz by ci powiedzialy ze szkarada, ze idiotka. Pewnie nie, kozak w necie peeesda w swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieliczni dziś biorą śluby. Miałabyś większe szanse w latach 90-tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:48 A moze niekazdy komu sie pdooba styl ksiezniczki, chce byc wyzywany od idiotek? a ich suknia od szkaradnych? Pomyslalas, geniuszu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całe szczęście, że jesteś tutaj by bronić autorkę i w odpowiedzi za nazwanie sukni "szkarandą" nazywasz kobietę "pizdą". W domu też się tak do ciebie zwracali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To oczywiste klamstwo, ze na olx wszystko co wpisuje sie w gusta plebsu (czyli to, co powszechnie teraz jest modne) od razu sie sprzedaje! Nie klam tam, ty powyzej! G...prawda. Popatrzcie sobie, wiele sukienek jest w stylu takim ze polskiej kobiecie na pewno odpowiada (standardowej kobiecie) a jakos wisza rok, dwa lata i nikt nie kupuje...czesto tez cena jest jak na polska kieszen za wysoka. Po drugie, po co robic cos i sugerowac sie czyms co lubi wiekszosc? Wiekszosc zawsze jst glupia, czego dowodem jest chcociazby demokracja. Ja tam lubie niebanalne kreacje, nawet te ciezkie, a nie koronki, firanki i sukienki takie, ze w sumie nie wiadomo czy to slubna, czy zwykla podomka na impreze ze szczeniakami, ot co :)P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:52 Nie podszywaj sie pod kogos innego i nie bron teraz sama siebie. co to jest "szkaranda"? twoje drugie imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, ja też lubię ciekawe kreacje, moja suknia ślubna nie jest nawet biała. Tylko, że nie plułabym jadem nie mogąc jej potem sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
literówka. Ja napisałam tylko, że mi się nie podoba, ale rozumiem osoby którym ta suknia wydaje się "szkaradna". Jest brzydka, co tu dużo mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:56 Ale czy ja pluje jadem??? Odpisałam dosadniej tylko tej, ktora nazwala mnie idiotka. Za reszte komentarzy nie odpowiadam. Nie do mnie miej pretensje - autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż dobrze doradzał, trzeba było go słuchać zamiast teraz żałować. Hula hop mogłaś sobie wieśniaro zostawić na salę treningową. Szkoda faceta. I skąd ten pomysł, że wolę księżniczki? Mnie się podobają suknie w stylu Anny Kary. I uprzedzając kolejne posty, prawidłową formą jest "mnie się", a nie "mi się".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie? To jesteś autorką czy bronisz autorki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest brzydkiego w tej sukience? Pewnie pasy na gorsecie was bodą bo wolalybysvie firanke. Mam rację? I na litość boska przestańcie mnie mylić z tą wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie osobiście nie podoba się spódnica, gorset może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:04 Jest mi przykro, że mnie wyzywasz i w ten sposób się o mnie wyrażasz. Mojego męża nie żałuj bo nie uważał ze z kołem jest jakos źle. I co cie obchodzi w ogóle tak to koło? Nie podoba ci się to powiedz to po ludzku a nie z takim chamstwem na ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyzwałam ani Ciebie ani Twojego męża, podejrzewam, że albo Ty sama albo ta prowokatorka pisze te komentarze żeby podbijać prowokacyjny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mogę zrobić z osobą która tak mnie wyzywa ? Orientujecie się czy serio na tym forum nikt nie odpowiada za kontrolę nad tego typu wyzwiskami? Można tak bezkarnie atakować kogoś za nic? Pewnie to psychopatka która w realu wyjęlaby kałacha i strzelała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba mi się całość, bo sama wystąpiłam w sukni, która uwaga! od góry do samego dołu nie miała ani jednej falbanki/plisy/ozdoby. Wiem, że gusta są różne, ale zakładam, że podobny do mojego ma całkiem sporo młodych kobiet, skoro Twoja bezucha na kole nie schodzi. Sama przyznałaś, że mąż odradzał koło. Miał rację, ale czasu się nie cofnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to kto wyzywał? Przecież widać powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można to zgłosić albo skontaktować się z redakcją. Może coś zrobią z ta agresorką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ta sama osoba która wyzywa wszystkich? Akurat nie ja nazwałam cię idiotką, mnie się tylko Twoja suknienka nie podoba i twierdzę, że ten styl ciężko ci będziesz sprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tych czasach nie można: - powiedzieć grubasowi, że jest gruby; - powiedzieć czarnemu, że za wolno pracuje, bo jest czarny i się obrazi; - powiedzieć kobiecie sprzedającej sukienkę ślubną na publicznej aukcji, że jest ona brzydka i stąd nikłe nią zainteresowanie; - sparafrazować słów komentującej osoby, która sama przyznaje, że mąż odradzał jej koło. Jako dyplomowany prawnik dodam na marginesie, że inwektywy nie podlegają grzywnie ani innym formom kary. Można w świetle prawa nazywać drugą osobę idiotą, kretynem, czubkiem, debilem, tłuściochem, chudzielcem itp. Nie można w rozumieniu prawa fałszywie oskarżać o czyny niepopełnione (np. Iksińska ukradła bułki ze sklepu albo Krupie wali z krocza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, zgodzę sie, żebyś wystawiła na Allegro. Moja siostra i ja powoli tez, jesteśmy zdania, Ze tam ludzie po prostu Kupują, a na Olx to cebule zawsze sie Beda targowaly w żenujący sposób albo czekały az za 10 zł dasz. PS wystawiłam teraz kilka nowych ubrań, których nie wykorzystałam dla dziecka i zero odzewu, a dodam, ŻeF&F i coccodrillo, czyli nie najtańsze, u mnie w dobrej cenie i nic:/ chyba wskoczę na Allegro z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pocieszę autorkę, że na bank znajdzie jakąś chętną na swoją błyszczącą bezę, tylko to wymaga cierpliwości. Nie takie badziewia na olx i na allegro schodzą, z tego co widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w ogole mozna miec na sobie w dniu wlasnego slubu uzywana suknie? suknie, ktora juz byla przez jakiegos faceta podziwiana na swojej swiezo upieczonej zonie? ja bym nie mogla... odpadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś nie ma pieniędzy na nową to kupi używaną - nie ma w tym nic złego. Tylko taka osoba nie wyda raczej 1000zł czy to na nówkę czy z drugiej ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:15 Sparafrazować, taaa, nazywając kogoś wieśniarą, idiotką czyli obrażając. Ładna mi parafraza. Ta pani prawnik (samozwańcza) chyba nie ma aplikacji albo ma inny ból życia, że aż wyzywa się na innych. Bo coś mi mówi ze ona i ta co tak wyzywa to ta sama osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Jak kupujesz suknie z salonu ,to ta suknia była przymierzana z 200razy i 50 miało taką samą na ślubie więc co za różnica :D Jeżeli chcesz sprzedać suknie to: http://supersluby.pl/jak-sprzedac-suknie-slubna-a2481.html Suknia ma już 3lata więc obniż cenę na 790zł ,zrób zdjęcia ostre -wyraźnie całej sukni,przód i tył.Podaj wymiary sukni na płasko.dodaj zdjęcie z kołem i bez(każdy ma swój gust) dodaj zdjęcie rachunku do ogłoszenia,na dowód że była kupiona w salonie i za taką cenę. Napisz ,że możliwa przymiarka i wysyłka za pobraniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×