Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z iloma facetami byłaś w łóżku jak dotąd?

Polecane posty

Gość gość
Gdy to się wszystko zaczynało, gdy wtargnęli nieproszeni do twojego domu na zegadzs była godzina 16:01. Teraz obrabialyscie ich paly już ponad godzinę, na zegarze była 17:20. Obie grupy się przemieszaly także mialas już w swoich ustach i gardle( bo wchodzilivtak głęboko) wszystkich 12 mężczyzn. Madzia także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pissing chlopaki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
Co jakiś czas pili wodę mineralną. Ale żaden jeszcze nie wytrysnal w wasże usta sper*mą. pomyslalas to będzie długa noc skoro tak są wytrzymali. Wyglądali jak modele wzięci z reklamy jakiejś siłowni. Nie byli napakowani, byli tacy w sam raz. lekko średnio umiednieni, każdy miał piękny szesciopak. Ake dla ciebie najważniejsze były ich eyglodniale twojego ciała oczy i ichbpaly wielkie paly stojące na wssz widok na baczność. Obie mialyscie na piersiach dużo śliny wylewajacej się z waszych ust, a po waszych udach ciekły soki z waszych wywoskowanych ci*pek. jeden z nichbprzyniosl butelkę wódki i zaczął lać po dwoim brzuchu i na penisa. luzac penisa i ssac ich jądra pilas jednoczesnie niewielkie ilości wódki. było jej niewiele ale przyjemnie kręciło ci się wvglowie podczas całego zdarzenia ciągle mialas motylki w brzuchu terazvte motylki zaczęły mocno fruwac i trzepotac skrzydłami byłaś znowu na granicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
- dobra kurw*y czas na wasz posiłek. pociagneli za pas i poszlas na czworakach na środek pokoju tam gdzie bylabjuz Madzia. otoczylo was DWUNASTU MĘŻCZYZN z ogniem pożądania w oczach z twardymi wielkimi penisami. po kolei podchodzili i spuszczali eam się do ust. Każdy wytrysk był bardzo obfity, bardzo. Sperma była smaczna dla ciebie i ssalas ich fiuty do statniej kropli. W pewnym momencie Madxia zaczęła cię całować. Sperma ladowala na was obie s wy się calowalyscie z ta sperma w ustach. Częsc ktorą sciekla po b odzie na piersi staralas się przenieść rękami do ust a częsc wmasowalyscie dobie w piersi. na widok waszych pocalunkow mężczyźni zaczęli mówić - chyba udało nam się obudzić w nich ich źle dziewczynki, chyba udało nam się obydzic w nich kur*wę i szmatę. kiedy 11 i 12 skończyli i wylizalyscie do czysta ich paly. dalej mialyscie na sobie sporo spermy. - czas na prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
każdy z nich przez te 2 godziny wypił 1,5 litra wody moneralbej i trochę wódki. wyprowadzili was do dużej lazienki kazalu ukleknac otoczyli was w koło i zaczęli sikac na wadze nogi, piersi, c*ipy i usta. poczulas ciepła ciecz na całym ciele, polykalas ją. a potem calowalas sie z Madzią a oni podchodzili i celowalu w wasze języki. obie masowslyscie swpje ci*pki i przezywalyscie najbardziej intenstwny orgazm tego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a pissing ?i pisz ostro i przeklinaj na mie huju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze któryś jest bi ?bo bym chciala zobaczyc jak facet faceta wali w d**e i sie spuszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
byłaś cala oblewana ich ciepłym moczem pod dużym ciśnieniem trwslo to triche bo każdy miak z siebie wylac 1,5 litra tyle ile wypili wcześniej. Sperma i slina pod tym ciśnieniem zistala zwas skutecznie zmyta. wasz orgazm trwał i trwał tak jakby uderzajacy w was mocz ptzedkyzal orgazm. Motylki e brzuchu kataly na gigantycznych dopalaczach. To jrdt to czego chcialaś, to jest to czego wam dotąd brakowaly. Oni mieli rację obudxili w was wasze złe dziewczynki, każda kobieta ma w sobie taka uśpioną złą dxiewczynke, ale jak ta zła zistanie obudzona to już nie ma idwrotu. Tak czulyscie że rizbudxona zostala wasza wewnętrzna ku*rwa i cieszyltscie die z tego dajav dobie palcówki. W końcu ciśnienie strumienua moczu spadlo. Bylyscie "wymyte". Narodziły się w was szmaty, tak obudziltscie w sobie długo uśpione ladacznice i tak jak mówili nic już nie bedzie takie same. Czulyscie to swoimi ci*pkami. w końcu tuż po orgazmie padlyscie na podłogę z wyczerpania. ale to nie był koniec. to był dopiero początek i niewielka czesc tego gangbangu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co bylo dalej ostro ostro ale jestem mokra lize paluszki z c**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
i co? :-) dobre było sikanie? 1,5 litra*12facetow=1,5*12=18l 18 litrów poszło na was małe ku*rwy. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
jutro będzie drugi rozdział będzie się nazywał "Rimming&Pissing" :-P będzie sikanie i jazda na 1,2,3,4,5 oraz 6 batow jednoczesnie. bedzie się działo. ale szkoda że nie chcesz na twarz :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
a teraz idź do wanny zrób świecę zacznij sikac samä na siebie :-) mała szmato ;-) haha :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ide huju bede sikac sobie na twarz a jutro o kturej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
o zasady sabtakie ze TYLKO JA mogę cie obrażać, to działa tylko w twoja stronę. za c***a masz polecenia samä sobie dac klapsa mała szmato ;-) pamiętaj mocnego ma być czerwone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Mie mie mie też powyzywaj jestem niegrzeczną dziwką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
Madzia czytalas całość? jesteś w opowiadaniu podobało ci się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że nie czytałam. Podszywam się, żeby kręcić z ciebie bekę razem z tym analfabetą, który wali pod te wypociny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia czytala podobalo jej sie wkladalismy sobie dido podczas czytania a ty walisz sobie konia ?ok nie bede cie wyzywala juz dalam sobie klapsa mocnego co teraz masz za rozkaz dla mie co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów ta analfabetka co zamiast uczyć się, robiła loda nauczycielowi.Alez Ty jesteś żałosna dziewczyno:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprostu lubie wykonywac polecenia i byc szmacona i lubie ostry sex chyba nic zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktora ma ochote zajac sie moim duzym k*****m 20 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz czuję twoja pale w mojej d***e lubisz ostro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie wypinaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opisz jak bys mie bral i co lubisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat jak wygladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
Magdalena_33 dziś Ja byłam z dwoma z dwoma jednoczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktora chce stojacego k****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 cm stojaca pala czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×