Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

precz z pisowcami i 500 plus

Polecane posty

Gość gość

jak oni mogą okradać ludzi pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zdrożało, ja pieprzę, co oni tzn. niby dobra zmiana robią, ci co dostają za pieprzenie sie 500+ to im g****o, ale ci co nie dostają, mają zapieprzać na czyjeś bachory, cholerne pisowce,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie biorę 500+ i nie ględze. Jak ci nie pasuje to rób dzieciaki i bierz 500+ i nie jojcz a laboga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy ma 20-30 lat, a co mają zrobić ci co są po 50, założyć sznur na szyję po 30 latach pracy bo np. zostali zwolnieni i nie mają za co żyć, albo zapieprzają 30 lat za jałmużnę i dalej zapieprzają na wasze 500+, to jest sprawiedliwe, oni nie dostawali 500+ na swoje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Precz z 500 plus moja Babcia czworo dzieci wychowała krowom dać świniom chłopu nagotować na tarze wyprać i myśleć co dzieciom kupić i wychowała bez 500 plus a teraz tylko ****ają się i czekają na 500 plus zwierzęta normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem przeciw 500+, by szlag trafił pisowców raz na zawsze, to poprzednie pokolenie klepało biedę pracując a teraz k***wstwo żyje bez pracy i dostają więcej jak poprzednie pokolenie za pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupili sobie głosy od pospolstwa za pincet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to jest po chrześcijańsku, kupowanie sobie głosów, to ja pieprzę, więcej nie pójdę do kościoła, bo tam z tego co widać to panuje fałsz, obłuda, zakłamanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1000000 % racji.
Dnia 5.08.2017 o 19:17, Gość gość napisał:

wszystko zdrożało, ja pieprzę, co oni tzn. niby dobra zmiana robią, ci co dostają za pieprzenie sie 500+ to im g****o, ale ci co nie dostają, mają zapieprzać na czyjeś bachory, cholerne pisowce,

Dnia 5.08.2017 o 19:08, Gość gość napisał:

jak oni mogą okradać ludzi pracy

Popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodeo
Dnia 27.08.2017 o 20:27, Gość gość napisał:

i to jest po chrześcijańsku, kupowanie sobie głosów, to ja pieprzę, więcej nie pójdę do kościoła, bo tam z tego co widać to panuje fałsz, obłuda, zakłamanie

A twoja wypowiedź jest chrześcijańska?Źle życzysz bliźniemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodeo
Dnia 27.08.2017 o 19:08, Gość gość napisał:

Precz z 500 plus moja Babcia czworo dzieci wychowała krowom dać świniom chłopu nagotować na tarze wyprać i myśleć co dzieciom kupić i wychowała bez 500 plus a teraz tylko ****ają się i czekają na 500 plus zwierzęta normalnie

To mało miała dzieci bo moja sąsiadka ma 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

JA tam lubie PIS i chętnie na nich zagłosuje 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×