Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nati32

30,40kg w dół. Zaczynamy.

Polecane posty

Witamy i przyjmujemy :) Lena, gratulacje swojego biznesu. Ja też o takim marzę, może nie knajpce, ale swojej szkole językowej. I jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Lena, jesteś usprawiedliwiona:) Trzymam kciuki za Ciebie, życzę aby wszystko poszło po Twojej myśli:) Ale wpadaj czasem i powiedz, czy się trzymasz, a już koniecznie pisz o wynikach:) Ale fajnie, mhmmm, knajpka, klimacik jak w przepisie na życie:D Ada jasne dietuj z nami:) ważymy się 15.10. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati32
Kolejny dzień, witam z zieloną herbata. Dzisiaj w menu jajecznica z kabanos em na maśle, ser camembert, ser żółty, żeberka z puree z kalafiora, jakieś warzywko, białko o smaku białej czekolady i może makrela. Herbaty i 2l wody. Lekki spacer i praca. A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Hej ,dziewczyny jeestem tu nowa .Nati gratuluję i podziwiam .Waze 90 kg przy wzroście 173cm.Potrzebuje schudnac cokolwiek a najlepiej ze 12kg do 27 listopada bo mam rocznice slubu i musze wbic sie w z******ta sukienke.Oto moja motywacja.Nati jak ty to robisz?widze po Tobie ze jest to mozliwe by kolo 10 kg schudnac w 2 juz nie cale miesiace! :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati32
Cześć Ula zapraszamy. No ja jestem na diecie LC. Czyli niskowęglowodanowej, a wysokotłuszczowej. Lubię fast foody, a nie ciągnie mnie do słodyczy, więc łatwo wytrzymać. Tu nie ma określonych kcal, tylko żeby nie przesadzić, słuchać organizmu, wychodzi mi ok. 1600 dziennie, różnie. Dodatkowo stosuję IF czyli tzw "okno żywieniowe" jem przez 8h w ciągu dnia, czasami 9h wychodzi, a przez resztę piję wodę i herbatki. W sumie tyle, jestem najedzona, bo jest sporo tłuszczu w diecie. Schudnięcie 10kg w dwa miesiące jest jak najbardziej możliwe. Odchudzam się poraz setny, ale pierwszy raz na diecie, gdzie nie jestem głodna i nie jest mi słabo, dlatego mam nadzieję, że tym razem mi się uda. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Ja planuje 5 niskokalorycznych posilkow , rzucam slodycze (mam duzy problem bo ciagnie mnie strasznie).Chodze na basen,cwicze w domu wg.swoich mozliwosci.Mam nadzieję ze sie uda! :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adanadiecie
Hej pisalam wczoraj ale cos nie widze moich wypocin. Dzieki za przyjecie so grupy. Ja jadlam 10 dni same warzywa ale teraz dodalam tez rybki bo jednak czuje glod. Musze to jakos madrze zrobic zeby nie zniechecic sie szybko. Zostalo z 23 kg do zrzucenia. Ula witaj! Ja tez jestem nowa. Lena gratuluje biznesu. Powodzenia. Czyli wazymy sie co 2 tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Nati, gratuluję kobieto:):):)To dla Ciebie za wytrwałość i taki super wynik🌻 Nowe koleżanki, witajcie:) Ula, 12 kg do 27.11 ? Trochę trudne zadanie, ale ambitne:) powodzenia Ada, jak dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Dziewczyny, najbliższe ważenie 15.10. :) Ja pierwszy raz będę miała mniej niż poprzednio:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Wiem Betka chyba za wysoko postawilam poprzeczke.Gdybym chociaz z 6 schudla a nie tak jak do tej pory tylko tyla to byłoby super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adanadiecie
Ula moglabys schudnac z 10 jakbys zrobila diete wqrzywno owocowa. Jest restrykcyjna ale pomoc fajnie tym zaczac odchudzanie. Jak dajecie rade z wazeniem tak rzadko. Ja mam obsesje z waga. Codziennie... Czym sie smarujecie aby ujedrnic cialo? Jakies sporty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Ada, ja się codziennie ważę:( Też jestem uzależniona. Miałam zanieść wagę na strych ale wyczytałam, że na białkowej to nawet wskazane, żeby obserwować reakcję organizmu. Więc obserwuję:D Tyle, że prezentujemy wyniki 15 i 1-go dnia mies. I wyznaczamy cele na kolejne 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adanadiecie
Betka ja juz myslalam ze tylko ja mam cos z glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adanadiecie
Ucina mi wypowiedz. Betka co to za dieta bialkowa? Dukana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilogramówka
Hej :) Mogę się przyłączyć? Mam 29 lat. Dietę zaczęłam 30 września z wagą 94 kg przy 162 cm. No taki ze mnie wielorybek. Obecnie waga dziś pokazała 90,4 kg więc coś tam leci. Zaczęłam chodzić na fitness 2 razy w tygodniu, w poniedziałki i środy. W pozostałe dni godzinkę nordic walking się staram. Jakieś 5 km na godxinkę. Dieta 1000 - 1200 kcal. Mam cichą nadzieje zrzucić do świąt 6 kg jeszcze. A tak to chciałaby zrzucić tą wagę do 70 kg. Wtedy już bardzo bym się cieszyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada ja też ważyłam się codziennie. Ostatnio udaje mi się coraz rzadziej ;) no powiedzmy dwa razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Cześć wszystkim! :-) godzine temu dopiero zjadlam sniadanie troche późno ,nie mialam czasu :-[ a co tam u Was dziewuszki? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Witaj Kilogramowka :-) zapraszamy.Sporo Ci spadlo od 30.09. 4 kilo w 11 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati32
A ja nie jestem głodna. Mam dzisiaj zaplanowany dzień z większą kalorycznością i nie mogę jeść. Dziś kotlety mielone, zawsze uwielbiałam, a teraz jakoś tak mi pełno. Za dużo chyba piję... No i przez ten deszcz dzisiaj nie byłam na dworze, a zaraz zaczynam pracę, więc nici ze spaceru. Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zalogujcie się i zróbcie sobie stopki. Witam nowe dążące do celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adanadiecie
Dzien dobrek. Ja dzisiaj szaleje. Ciagle glodna jestem. Normalnie masakra jakas. Poki co sie trzymam ale ten dzien wolalabym przespac. To codzienne wazenie mnie juz denerwuje bo waga sie waha a ja razem z nia. Jak dobrze to dobrze ale jak idzie w gore to kusi zeby sie poddac. Postaram sie wytrwac do niedzieli bez wazenia. Kilogramowka. Super wynik!!! 4kg. Gratulaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Ada tak, Dukana. Nie wiem, czy to dobry pomysł, ale jedyny, żebym nie szalała ze słodyczami.Mało mi spada, ale coś tam idzie w dół. Dietuję na Dukanie od 1.10. Wcześniej cudowałam z mż, albo niby bez słodyczy, bez chleba i co? Porażka. A teraz trzymam się bez żadnej wpadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka nie wiem czy to na ciebie działa, ale np ja uwielbiałam Mc nuggets i jak obejrzałam filmik jak je robią to przestałam jeść i nie jem juz 5 lat. To samo z coca cola. Z obrzydzenia. Może obejrzyj sobie filmiki na YouTube na temat słodyczy i cukru, są dosyć ostre, może to podziała na ciebie? Do koleżanki wyżej, a może masz zbyt mała kalorycznosc, zwiększ może troszkę, przy naszej wadze się chudnie i na 1700, wiec jak 1500 będziesz jeść to i najedzona będziesz i będzie potem z czego kombinować jak będą zastoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada co do pytania o balsamy. Nie stosuje nic. Juz widzę ze mi brzuch będzie zwisa, ale uda się ładnie wchlaniaja i ręce. Brzuch może zwisac po ciąży bo miałam potężny także nie wiem. Ale tym akurat się nie przejmuje. Zwisy mi nie przeszkadzaja, wole je niż wagę przez którą nie mogłam biegać za dzieckiem, nawet stroje kąpielowe jednoczęściowe ładne są ;) a i meza mam takiego który jak mnie brał to ważyłam 89kg wiec mu nie przeszkadza. Wyznaczyła sobie cel wazyc tyle co on czyli 74kg, a potem się zobaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Hej, ja juz po śniadaniu : 2jajka gotowane ze szczypiorkiem i kawalkiem papryki,kawa do tego nie slodzona.NIE moge zyc rano bez kawy jestem niskocisnieniowcem.:-) Na drugie sniadanie planuje jablko tarte z cynamonem.A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUla
Hej :-) :-) :-) ja wlasnie jestem po ćwiczeniach cardio 30 min.wiecej nie dam rady zrobilamserie przeplatana 8razy po 30 skokow na skakance z innymi cwiczeniami i tanczeniem w rytm muzyki :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie.jestescie ???nikt nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po spacerze. U mnie dwa jajka na twardo z majonezem i szczypiorkiem na śniadanie. Teraz sobie jem 1/4 serka camembert i kabanosy i ser żółty zawijany z twarożkiem. Na obiad ma żeberka w sosie i puree z brokuła z masłem i czosnkiem. Obiad koło 16-17. No i białko o smaku białej czekolady na deser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×