Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Cyferko, Aduś Imuś chyba nikomu dziś się nie chce :) Moi studenci też kapią pojedynczo :( a ja czekam.... To chyba ta zmiana czasu Malenczuka na komórce słucham czekając :) coś robić powinnam, to słucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko, trafiłaś w sedno... no, jasne... wysłałabym...:P:P:P x Imuś, cieszę się, że Ci się stopka spodobała...:D x Aziu, hahahah... Maleńczuka uwielbiam... wiem, że on jako mąż i ojciec, nie jest wzorem cnót wszelakich... ale jako artysta bardzo mi pasuje... ten głos lekko brudny... i to kpiarskie spojrzenie na rzeczywistość... tak samo Kazika i Muńka Staszczyka uwielbiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chociaż nic mi się nie chce, to jednak muszę zmusić się... bo przecież TRZEBA z suńką na spacer... a później TRZEBA do miasta ruszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę do kuchni wodę nastawić... macie Kobitki ochotę na popołudniowej kawy łyk...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pies wybiegany... zakupy (Rossmann i mięsny) zrobione... obiad (wczorajsza pomidoróweczka) zjedzony... pora na kawę: (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> A i jeszcze sobie puściłam kabaret, ten co to nim nas dziś Aziu rozśmieszyła, i dobrze się w tekst wsłuchałam... stopkę poprawiłam, bo tam troszkę inaczej było...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduś a ja ciągle w pracy :( Gulasz mam na obiad Tylko makaron ugotować będzie i ogórki konserwowe domowe jeszcze mam z lata Czyli roboty nie za dużo Bo mi się nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aziu, to ja Ci tę kawcię do pracki ślę, łap: 🌼 (_)> 🌼 A obiadek fajny będziesz miała. Makaron lubię. Ogórki też. \:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałyście może... "Elizabeth" nadciąga: https://wiadomosci.wp.pl/gwaltowne-zalamanie-pogody-w-calym-kraju-ostrzezenia-na-dwa-dni-6235032720398465a No, to ja muszę plany zmienić... niezależnie od tego, że mi się nic nie chce, to jednak jutro planowałam na cmentarz pojechać... ale straszą tym gwałtownym załamaniem pogody... juto mają być intensywne opady deszczu ze śniegiem oraz ma mocno wiać... a pojutrze prognozują ładny i słoneczny dzionek... trzeba mi więc w czwartek w chacie siedzieć, na cmentarz zaś w piątek się wybrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapię kawkę :) No słyszałam o tym załamaniu pogody :( A ciagle na działce dach robią, mam nadzieję, że chłopaki dadzą radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ryzykuję pisząc ten liścik. Internet chodzi jak wół!!!!!! x Cooooooooo????????? nie wyrażam zgody na żadną Elizabeth! Ja chcę wiosnę. U mnie temperatura dodatnia ale wieje i jest zimno. x Oj żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce:) ta reklama w tv bardzo mi się podoba. Ja dzisiaj jestem jakaś odmieniona.Dużo pracy wykonałam. Zakończyłam zakupy i w sklepach juz się nie pokażę.No może jeszcze raz:):D Zamarynowałam mięsko do upieczenia.Zrobiłam śledzie. Poprasowałam drobne ciuchy po praniu.Kosztowało mnie to wiele wysiłku bo prasować nie lubię. Wypiłam trzy kawy .... to przecież też wysiłek:) no i nareszcie usiadłam. Nie na długo bo raczył wstać Jacek a to znak,że zacznie marudzić i wołać mnie do łóżka.Lubi jeśli robię sobie sjestę poobiednią wtedy śpi ze mną. x Co do naszych artystów to na pierwszym miejscu stawiam Muńka Staszczyka, drugim Maleńczuka ,trzecim Kazika. Lubię ich słuchać. x Trzymajcie kciuki żebym bez przeszkód wysłała moj***azgroły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa czeka :) pachnie obłędnie. Zapraszam Imuś dobrze by było, gdyby Twoje chłopaki mogły się teleportować:) Globusiku Ty już i śledzia zrobiłaś? Ja dopiero dzis po pracy, ale schab też mam zamarynowany :) Aduś , Cyferko jak przygotowania? Pogoda u mnie jeszcze stabilna, zobaczymy jak dalej bo śnieg zapowiadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Aziu. Spontan tym razem. Czekam na studencika,dzisiaj przyjeżdża więc robota ruszy;-)Mięsko zamarynowane mam... kupiłam polędwicę suszoną,flaki cielęce. Dzisiaj planuję bigos ugotować.W sumie bigos gotuję teraz tylko na święta. Aziu bardzo zimno.... Wróciłam z zakupów na własnej skórze odczułam chłód;-) O 8 mam strzyżenie:-) Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Aziu bardzo dziękuję za kawę. Smakuje wyjątkowo a i zapach też podrażnia nozdrza:) x Wyobraźcie sobie,że drugą noc nie spałam.Ponieważ reaguję na zmiany pogody to było przyczyną. Elizabeth zrobiła swoje. Za oknem śnieg i cały czas pada chyba śnieg z deszczem. Temperatura 0 st.i do tego wiatr. Mam wyjść do sklepu ale odłożę to na później. Czuję się fatalnie. x Dobrego dnia Babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, my faktycznie podobne :) mogę powtórzyć za Tobą, fatalna noc, budziłam się bez przerwy, zasnęłam koło 1 dopiero, a o 6 wstałam Śnieg padać zaczął :( Jest okropnie Ja w pracy już, za chwilę studenci przyjdą Imuś wyobrażam sobie jak u Was jest Do nas też już nocki biedaki przyleciały i ciężko mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, gość w dom....Pozdrawiam z dalekiego kraju. U mnie przez noc śniegu nawaliło, czas choinkę ubierać ;(. Czytam te Wasze posty dziewczyny i aż dziw, że nie znacie się jeszcze osobiście, tak kompatybilne jesteście. Owocnych przygotowań do świąt, jednak mimo pogody, wielkanocnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Och, tak... kawka od Aziu rewelacyjnie pachnie i bosko smakuje...:) na śniadanie zjadłam pół suchej bułki i teraz tę kawusię z przyjemnością popijam... x Globusku, widzisz wiosenka jakoś nie chce zawitać... durnowata zima, jak się do nas przypięła, to puścić nie chce...:( x Cyferko, jest już dobrze po godzinie dziewiątej, więc nowa fryzura zapewne zrobiona... a ja myślę gdzieś tak w połowie kwietnia moją panią odwiedzić... w niedzielę córka farbowała mi włosy i stwierdziła, że baaardzo urosły... x Imuś, boćki... bociusie... i po co one tak się do nas spieszyły... mogły sobie jeszcze z miesiąc w afrykańskim ciepełku posiedzieć... x Aziu, spać nie mogłaś... ech... bezsenność jest straszna...😭 a mnie się dziś dwaj zmarli szwagrowie śnili... zmęczona się obudziłam... x Nowy Gościu, w pierwszej chwili myślałam, że to Lunka pisze... ale jednak nie... dzięki za życzenia dobrej pracy... Tobie również - spokojnego przygotowywania świąt... x U nas pada... mżawka lekka... nie jest przy tym zbyt zimno, bo +3,9*C... mąż do pracy tylko na godzinę skoczył... coś tam w biurze najpilniejszego zrobił i wrócił do chaty pomagać mi... sprawdziłam prognozę na dzisiejszy dzień... ponoć między 11 a 13 ma nie padać, pojedziemy więc na cmentarz... razem wszystko szybko zrobimy... a po południu lodówkę umyję... takie mam na czwartek plany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Babki niosę laptopa do lekarza,będzie gotowy jutro. Ponieważ jest coś nie tak nie chcę doprowadzić do całkowitej klapy. Jutro kawę wypiję mając Was w myślach. x Dobrego dnia. x Gościu z dalekiego kraju!!!! Tak jesteśmy bardzo kompatybilne. Spotkani w realu przed nami. Tobie również wszystkiego dobrego na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Adziu,Imuś ,Globusiku:-) Aziu czy wtorek studenci mają wolny? To jest 3 dzień świąt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko, na polibudzie wolne do 10 kwietnia, Święta prawosławne będą jeszcze tydzien po naszych i zawsze te przerwy są dłuższe Globusiku szybkiej naprawy bo tęsknić będę Aduś odpisałam na maila :) Miły gościu, Tobie też dobrych Świat życzę Mam małą przerwę w zajęciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za życzenia. U mnie święta niestety niepełne, żurku nie będzie, nigdzie go tutaj kupić nie mogę, a na zakiszenie za późno. Zastanawiam się jak zastąpić, jaką zupą , może jakieś rady dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aziu bardzo dziękuję 🌻 O polibudę mi chodzi;-) Jakoś nie mogę dogadać się z moim studencikiem. Zresztą,nigdy mu nie przeszkadzam jak jest na uczelni. Wypadła mi pilna sprawa notarialna,muszę swoje dzieci pozbierać w jednym terminie :-) A w tym roku rzeczywiście Święta Prawosławne tydzień po naszych. Fajnie. Gościu ja też bez żurku :-D Rodzina nie lubi.Gotuję flaczki cielęce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×