Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Gość Maria59
Dzień dobry. Zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych, Choc za oknem biało, a wiosny by się chciało:) Pozdrawiam koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny, kawa na stole, obrus pachnie świeżością, żonkile i tulipany z wazonu zerkają, wstawajcie Dużo roboty mnie dziś w kuchni czeka, pasztet, galaretka, schab, jeszcze jakieś zakupy trzeba ogarnąć Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aziu dzień dobry:-) Dzięki za kawę i pięknie przystrojony stół. Wróciłam przed chwilą z zakupów,mam to z głowy. Już nigdzie nie wychodzę.Myślałam,że o 7 rano przynajmniej w Biedronce będą luzy. Pomyliłam się :-( Ale wróciłam z naręczem tulipanów i żonkili;-) Na razie przystroiłam sobie biurko.Zapowiada się ładny, słoneczny dzień.Śniegi topnieją, słońce świeci,będzie dobrze!!! X Marysiu,bardzo dziękuję za życzenia. Tobie również wszystkiego dobrego. Gdzie się podziewasz?Wpadnij na dłużej;-) X Owocnego dnia koleżanki,nie przepracujcie się;-) Globusiku mam nadzieję,że laptopa odzyskasz na Święta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Czwarty raz tego posta piszę... za każdym razem, przy wysyłaniu, komp mi się wylogowuje i tekst tracę... nie pomaga kopiowanie, bo w myszce nic nie zostaje... buuu... Aziu kawkę zrobiła... no, to jak tu w leżeć...?? wstać trzeba...!! a polegiwało mi się dobrze... bo przy łóżku mam radio i jak spać nie mogę, to sobie Trójki słucham... a dziś poranną audycję pan Wojciech Mann prowadzi... i cudną muzykę puszcza... co piątek, na wyraźną prośbę słuchaczy, daje nam tę piosenkę, zobaczcie jakie TO cudo: http://www.youtube.com/watch?v=IBLruNfUqUs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko, oj, tak... teraz wszędzie pełno ludzi... bardzo nie lubię tłoku... my, w zasadzie, już wszystko mamy pokupione... takie tam drobiazgi pozostały... ale po nie mogę spokojnie chłopa wysłać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko, a ja jeszcze wyjść muszę i już się tego tłumu boję Zamiast w kuchni działać to bawiłam się w fotograficzną pocztówkę świąteczną :) trochę kot mi pomagał :) Na garnek wpadnijcie, Aziu trójkę bardzo lubiłam, ale to już nie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aziu, masz całkowitą rację... Trójka to już nie to co dawniej... durna polityka ją zabiła... odeszli wspaniali redaktorzy, odeszli wierni słuchacze... dawniej Trójkę miałam na okrągło... teraz tylko wybrane audycje... idę na Garnek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, Aziu... jak ślicznie... widzę, że masz już prawdziwe ŚWIĘTA...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schab w piekarniku :) reszta zakupów zrobiona, płuco mnie łupie, na razie tabletki nie działają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwolnij Siostro... zwolnij... zdrowie najważniejsze...!! -Ada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostrzyczko, staram się jak mogę na luz wrzucić :) ale słabo mi to wychodzi Pasztet się piecze, Gosia pomogła :D Zależy mi, żeby wszystko jak najświeższe było, stąd większość roboty na jutro zostawię :) dziś jeszcze tylko galareta A jutro: Jajka faszerowane pieczarkami Jajka w skorupkach żurek Sałatka jarzynowa Sałatka kukurydziana Oczywiście koszyczek do poświęcenia :) I odbiór torciku zamówionego :) I stołu przygotowanie wieczorem, tak żeby rano tylko pokroić wszystko, dopiero na 10 się ze wszystkimi umówiłam to czasu dużo będę miała * białą kiełbasę do pieczenia wstawię w niedzielę A po obiedzie świątecznym może jakaś wyprawa z aparatem się zadzieje, szczególnie jak pogoda dopisze A Wasze plany dziewczyny jakie? Teraz to pewnie wszystkie w kuchni, albo jeszcze w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, oj... bardzo dużo roboty przed Tobą... baaardzo... a ja wróciłam z leśnego spaceru z suńką... teraz chwila odpoczynku przy kawie i kompie... potem posprzątam chatę... wieczorem wstawię jajka w łupinach z cebuli... i barszczyk na białej kiełbasie zrobię... w sobotę rano koszyczek naszykuję i z mężem pojedziemy do kościoła poświęcić... i jeszcze na cmentarze do naszych zmarłych... w Niedzielę Wielkanocną dzieci i wnusia na uroczyste śniadanie przyjadą... fajnie będzie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) Przysiadłam odpocząć;-) Jestem w pracy,ale dziewczyny wiedzą,że mam kuchnię na zapleczu,także robota wre... Podpiwek ugotowany,wywar wołowy do flaczków gotuje się... rosół na galaretki w wydmuszkach również,mięso piecze się....git;-) Sałatka jarzynowa jutro,po grecku w niedzielę rano. I wszystko co na gorąco też w niedzielę rano. Sękacz ozdabia już stół,jedna symbolicznie babeczka. Ot i takie tam. To na razie,trzymajcie się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko jak robisz podpiwek? Pracowita dziewczyna z Ciebie? Praca i kuchnia razem, fajnie bardzo :) kobietki wiedzą, ale ja nie :( która mnie oświeci? Ładnie proszę :) Aduś ja po święceniu też na cmentarz skoczę na minutkę, czas leci... w lipcu dwa lata jak Jurka nie ma Świeczkę zapalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aziu prowadzimy własną działalność gospodarczą.. we własnym budynku;-) Na górze mieszkam,dół pod działalność. Wypożyczamy maszyny budowlane itp... W między czasie,jak nie ma klientów,można sporo zrobić... Podpiwek kupuję...Podpiwek kujawski. I gotuję go wedle przepisu. Wycwaniłam nawet butelki...takie po wodzie sodowej...u nas są na wymianę takie z kranikiem,można kupić w geesie :-D Chłopaki zadowoleni i ja też ,że żadnej pepsi;-) nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko i jaki to przepis bo się z gotowanym podpieciem nie spotkałam i ciekawe mi się to wydaje Jak chwilę znajdziesz to napisz, albo linka podeślij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aziu 10l wody zagotować,wsypać podpiwek gotować 10 min,ostudzić,przecedzić (sitko i gaza) 5g drożdży rozrobić w szklance z ciepłym wywarem, posłodzić 500,600gr. cukru. Musi całkowicie ostygnąć...zimny przelać do butelek https://www.taniomania.pl/s/?search=podpiwek+kujawski&se=SH4qT1jZX2qvMQE5PbCGm5gorfP1hRbu&gcli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpiwek... hmmm... smak i zapach mojego dzieciństwa... babcia robiła... ach, te strzelajace do sufitu korki...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem w ulubionym miejscu. Przygotowuję kawę. Zanim wpadniemy w wir pracy wypijmy wspólna kawę. x Aziu Zadbałaś o nasz klubik.Przystroiłaś świątecznie. Jest rodzinnie milutko i pięknie. Dziękuję ❤️ x Wczoraj nie wiele wyszło z moich planów. Niestety jeszcze musiałam zaliczyć wizytę u lekarza i odebrać laptopa. W związku z tym czas mi się skurczył . Śniadanie świąteczne będzie u rodziców mojej synowej. Ponieważ Seniora nie ma ,Starszego Juniora również nie ma grono rodziny jest zawężone. Na miejscu zameldował się młodszy Junior. Oczywiście będziemy wisieć na telefonach i gadać z nieobecnymi. Na dzisiaj pozostało mi dokończyć żurek. Schab i udziec z indyka upieczone.Tradycyjna sałatka zrobiona.Ciasto również upieczone co prawda w cukierni Sowy ale ważne że jest. Ogarnę z wierzchu:D chatkę i reszta czasu dla mnie na małe SPA. x Koleżanki❤️ do stołu zasiadam, papier rozkładam , za pióro się chwytam:):D iiiii🌻 i życzenia świąteczne składam❤️ Wszystkiego dobrego.Zdrowia, serdeczności rodzinnej , radości i uśmiechu na twarzach . Do zobaczenia za rok przy tym samym stole❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Globusku, kawusię zrobiłaś... z wielką przyjemnością piję...:) Wasi dwaj panowie daleko... smutno im, smutno Wam... ale dobrze, że teraz są w zasięgu ręki te nowoczesne techniki... dają możliwość szybkiej komunikacji... to trochę Wasz smutek osładza... u doktora byłaś... mam nadzieję, że to nic poważnego... SPA - fantastyczna sprawa... wieczorem też sobie zrobię domową namiastkę SPA... piling cukrowy całego ciała...:D a po nim grubo balsam z masłem shea nałożę... fajnie się po takim zabiegu czuję... serdecznie Ci dziękuję za piękne świąteczne życzenia... ja na razie nie składam, bo zapewne parę razy jeszcze do naszego klubu dziś zajrzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku Witaj Adziu Piję z Wami przedświąteczną kawę. Globusiku naturalnie...za rok w tym samym miejscu;-) :-D Czas mam ograniczony ,złożę Wam teraz życzenia. Przede wszystkim zdrowia,radości ducha, miłych chwil w gronie najbliższych ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko, dzięki za miłe życzenia...!! A ja siedzę sobie przy tej naszej wspólnej kawci i dzień planuję... -naszykować koszyczek do święcenia -wysłać M. do sklepu po zamówione pieczywo -pojechać do kościoła i na dwa cmentarze -wyprasować obrusy -ugotować biały barszczyk -przelecieć raz jeszcze mopem wszystkie podłogi -dopieścić łazienkę i zapewne jeszcze parę spraw się znajdzie do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aziu
Cyferko, Globusiku, Aduś, Imuś, Lunka i reszta Pań Serdeczne życzenia zdrowych Świąt, miłych spotkań lub rozmów na odległość :( z bliskimi, pysznego jedzenia i mokrego poniedziałku :) U mnie tez jeszcze kuchnia i kuchnia.... Globusiku ciasto też mam od Sowy :) w tym roku nie piekłam, żurek się gotuje, jajka jeszcze zrobię, koszyczek Gosia poświęci bo mnie znowu dusi i łupie to płuco, leki zadziałają albo nie :( ale nic to :) Sałatka do pokrojenia, stół wieczorem przygotuję Na razie słońce u mnie, czego i Wam życzę Kawa pyszna, zmykam ale jeszcze się odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zeżarło wszystko :( Życzenia :) wszelkie też poooszły w dał I inne słowa :( Kawa wypita Wpadne jeszcze Niedobry szlaban

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szlaban? Dalej? To Aduś też ambitne plany na dzis masz :) zresztą jak wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpuścił :) To raz jeszcze wielkie Świąteczne buziaki, smacznego jajka i rodzinnych spotkań Ja już w końcówce kuchennego miotania się jestem :) koszyczek poświęcony Słońce swieci jadę za chwilę wiosny poszukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×