Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Matura dopiero w 2018 a ja się już boję...

Polecane posty

Gość gość

Mój straszy brat jakiś czas temu oznajmił, ze dostał się na studia. Od tego czasu sama zaczęłam o tym myśleć. Wiem, że chcę iść na położnictwo w Białymstoku. Zdaje sobie sprawę, ze potem ciężko może być z pracą jednak nie widzę sensu studiowania czegoś innego tylko po to, żeby jakieś studia skończyć nie związane z pasją. Chemię umiem bardzo dobrze, uwielbiam ten przedmiot. Inaczej jest z biologią. Mam z nią trochę problemów. Bardziej chodzi o kręgowce/bezkręgowce grzyby/wirusy itp bardziej interesuje mnie sam człowiek. Boję się, ze sobie nie dam rady.Już teraz zaczynam przeżywać... Przeglądałam stronę uczelni i znalazłam informacje,że wystarczy jeden przedmiot na podstawowym lub rozszerzonym poziomie ( biologia,chemia,fizyka,matematyka) a dalej, ze zazwyczaj chemia i biologia w szczególności są brane pod uwagę. Jak myślicie czy dobrze napisana rozszerzona chemia a słabsza biologia dadzą mi jakąkolwiek szanse na te studia? Liczę, ze ktoś mnie uspokoi bo nie chcę do końca wakacji a potem całego roku się strasznie stresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na położnictwo wydaje mi się, że nie ma jakoś strasznie dużego progu punktowego, więc na twoim miejscu bym aż tak się nie przejmowała. Gorzej jakbyś chciała na lekarski czy stomatologię. Zresztą rozumiem Cię, sama chciałam iść na lekarski bo chemię kocham ale biologii większości tematów nie znoszę i już zrezygnowałam z tego pomysłu. Wolę robić coś innego heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara14091993
największy zbiór arkuszy maturalnych z ubiegłych lat oraz pewniaków, które na pewno trafią się na maturze 2018 na : www.sqlmedia.pl ! Arkusze maturalne ze wszystkich przedmiotów ! POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli studia nie są dla Ciebie, jeśli nie wiesz co robić po szkole średniej zapraszamy do Nova Centrum Edukacyjne. Już rozpoczęliśmy nabory na jesień 2018. Zachęcamy do zapisu an takie kierunki jak: - technik administracji, - technik bezpieczeństwa i higieny pracy, - technik informatyk, - technik usług kosmetycznych - asystent nauczyciela przedszkola - specjalista do spraw dietetyki - grafik komputerowy multimediów - liceum dowolny semestr Jeśli chcesz spełnić swoje marzenia i podnieść kwalifikację serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą w sekretariacie 11-041 Olsztyn, Plac Jana Pawła II 4 tel.: 89 512 20 22 lub 796 400 142 www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, i jak tam posszło? moje wyniki mnie satysfakcjonują, z pewnością dostanę się na wymarzoną fizjoterapię w Warszawie. Zastanawiam się jeszcze nad Mazowiecka Uczelnia Medyczna, czy ktoś może coś powiedzieć na temat tej szkoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×