Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość magdzis
I z tymi wynikami mam przyjść na kolejną wizytę.xalecil żeby pić miovarian dwie saszetki dziennie(czyli ten sam skład co inofem który pije od tego cyklu).wszystkie te badania też napewno trzeba będzie zrobić prywatnie, szczerze to nie wiem czy się z kasa wyrobię bo jeszcze mam dzieci które też prywatnie niestety trzeba leczyć(zęby,wada postawy itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Pytałam o monitoring powiedział że najpierw te badania i będziemy dalej działać.ale pluszak szczegółowy wywiad dotyczący i mojej osoby i partnera.trudno,przeboleje te 200zl,no i ten komplement hahaha oj warto było,;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Najwazniejsze, ze zaczelas dzialac. Teraz bedziesz wiedziala co i jak. Moze juz w tym cyklu sie udalo, nigdy nic nie wiadomo. A monitoring robia na nfz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdzis ja jak w ciazy poszlam na pierwsza wizyte zeby potwierdzic ciaze prywatnie to badania tez mialam wykonywane prywatnie , zaplacilam ponad 200zl za same badania. Ale później chodzilam juz na fundusz zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
malahala tam wszystko prywatnie,mam do was pytanie o co chodzi z tym ciałkiem żółtym w janiku prawym?napisze wam moje wynki z badania,moze się bardziej orientujecie.trzon macicy przodozgiety wiekosc 58x43mm,niejednorodny.endometrium zgodne z fazą cyklu o grubości 14-4,5mm,jajnik lewy 40x20mmjajnik prawy 47x26mm z ciałkiem żółtym śr.21mm zatoka douglasa wolna. może znacie się trochę lepiej i napiszecie czy to faktycznie wyniki dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
już doczytałam się o tym ciałku żółtym ale i tak nie wiem czy możliwe jest aby była w ciąży z tego cylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
wiecie co,dzis sniło mi się maleńkie dziecko,noworodek z czarnymi włoskami,karmiłam je piersią.piękny sen.mój najstarszy syn ja się urodził to miał takie długie czarne włoski:) aa i jeszcze jedno doktor po badaniu usg stwierdził ze widzi ze jestem właśnie dopiero co po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Magdzis, a kiedy bylo przutulanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Magdzis, moze to proroczy sen?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Czesc kobietki. Nie bylo mnie dosłownie jeden dzien a tu tyle do nadrobienia. U mnie kalendarzyk w telefonie ten ktory zazwyczaj sie sprawdza przewiduje okres na 29 wrzesnia wiec chyba najpóźniej z Nas wszystkich. Dzis moj 11 dc. Wczoraj cos tam z mezem pokombinowalismy ale to i tak nie sa dni plodne wiec narazie wogole o tym staram sie nie myslec. W tym miesiacu przez wzglad na te pracujace nocki przytulanka wypadac nam beda co drugi dzien wiec raczej nikle szanse ze akurat sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Mami -12/13.09 Mosabia - 14.09 Agusia - 16.09 Malahala - 17.09 Magdzis - 19.09 Asiac93 - 19.09 Takasobie - 29.09 Kto jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Takasobie, co dwa dni to dobrze! Szanse sa. Mysl pozytywnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Malahala no gdzies kiedys przeczytalam ze ginekolodzy zalecaja nawet bardziej co dwa dni niz codziennie. Podobno wtedy nasienie jest lepsze i plemniczki silniejsze. Choc znajac mojego pecha to ani tak ani tak. W tamtym cyklu bylo codzinnie i jak widac bez rezultatu. Zobaczymy jal bedzie teraz. Ah no i maz mnie wysyla zebym po niedzieli poszla do swojej gin tak kontrolnie i chyba sie wybiore. Zawsze to warto sprawdzić co i jak ;-) Czy wszystko tam ze mna w porzadku ;-) To bd jakos 14 dc wiec moze i cos o nadchodzcej owu sie dowiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Magdzis a co do twojego snu to powiem Ci ze w drugiej ciazy z synkiem miałam sny praktycznie od momentu owulacji i zawsze byly one zwiazane z dzidziusiem albo ciaza albo ginekologiem itp. W zyciu bym wtedy nie polaczyla tego z faktem ze sie udalo i ze moze to choc w malym stopniu zwiastowac ciaze ale wlasnie tak bylo. Wyrazne intensywne sny u mnie byly wczesnym objawem ciazy. W tej sprzed dwoch miesiecy rowniez snilam od owu i dawalo mi to do myslenia i okazalo sie ze to ciaza, jednak z chwilą jak beta zaczela spadac czyli ciaza przestała sie rozwijac , skonczyly się rowniez sny wiec cos faktycznie moze w tym jest. W kazdym badz razie zycze Ci tego z calego serca. Ach no i powiem Wam jeszcze jedna chece z moja druga ciaza. Bylam jakos tydzien po owu. Starszy synek ktory mial wowczas 4 latka jadl rano sniadanie i powiedział do mnie : Mamusiu a Ty wiesz ze masz dzidziusia w brzuszku. Na co ja mu odpowiedzialam : No cos Ty kochanie. Nie mam w brzuszku dzidziusia. A on : Masz mamusiu. Pomyslcie w jakim szoku bylam jak trochę ponad tydzien pozniej zrobilam test i byl dodatni a ja przypomnialam sobie o tym co mowil maly ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
malahala my codwa dni,wczoraj było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
takasobie niesmowite z tymtwoim synkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
mam do was jeszcze pytanie ,na badanie tsh prl progesteron i testosteron kiedy najlepiej sie wybrac?ma znaczenie na wynik na badania to w którym dniu cyklu akurat sie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
amh jeszcze mam,ale to wiem ze bez znaczenia kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Podobno ma znaczenie dzien cyklu ale nie jestem pewna. Ja z kolei chcialam Was zapytac czy możliwie zebym jeszcze dzisiaj miala pozostalosci po czwartkowym przytulanku, czy to raczej tak wczesnie w tym cyklu zaczyna sie dziac coś w kierunku dni plodnych. Od rana czuje sie tam wilgotna. Sprawdzalam palcem i mam troche sluzu bialego ale nie tak calkiem tylko tak polprzezroczystego, a miedzy tymi taki tez przezroczysty rozciagliwy zaczyna byc. Wczoraj tego nie mialam. Bylo bialo i bardziej lepko. Dzis moj 12 dc. W moich poznych owulacjach to sluz plodny pojawial sie dopiero kolo 14/ 15 dc. Nie wiem sama co myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdzis niestety nie pomogę bo nigdy nie robilam takich badań, oprocz tsh i wszystkiego co z tarczyca zwiazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Mami Agusia Malahala zbliża sie dla nas sądny tydzień :) trzymam kciuki za Was i po cichu licze tez na dwie kreski u siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
taka sobie najprawdopodobniej zblizaja sie dni płodne,może masz wczesniej niz myslałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Moze cos sie przestawi. Ehh sama nie wiem. Zawsze mialam kolo 18 dc owu. Testy owu tez wychodzily wtedy na plus no i tak jak pisalam wyzej, sluz plodny zaczynal sie u mnie kolo 14/15 dc. Moze w tym cyklu owu bedzie wczesniej. No zobaczymy. Napewno nie bede naciskac meza na nic. Jak przyjdzie ochota to bedzie przytulanko dzis jak nie to trudno. Znajac nasze szczescie to przegapimy owu i tyle będzie ze staran w tym cyklu co nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiabedziejejnaimie
Dokładnie Mosabia! Im bliżej @ tym widzę u siebie coraz więcej ciazowych objawów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiabedziejejnaimie
Więc tak w nocy nie mogę spać jestem zmęczona ale leżę i nie zasypiam.. A w dzień jak miałam wolne to drzemka obowiązkowa a teraz w pracy śpię na stojąco. Mam biały gęsty śluz. A w środku wszystko tak rozpulchnione że mam problem z badaniem szyjki. Do tego dziś jadąc do pracy ciągle czułam dym papierosowy a nikt w autobusie nie palił. Moja cera to istny koszmar. Noo i to jednodniowe plamienie... czy wytrzymam z testem do dnia @? Szczerze wątpię ale się postaram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze,dziewczyny jestem taka ciekawa co to bedzie:) tez trzymam za Was kciuki! Dziewczyny to jak myslicie ile pieniedzy zabrac ze soba na wizyte do gin za ten tydzien? On zawsze bral 150 z USG i wszystkimi badaniami lacznie z cytologia, teraz to bedzie jakos wiecej??? :) Bo jak monitorowal cykl to bral tak 40zl.Juz sama nie wiem jak to jestg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zapachow, to na calkowitym poczatku ciazy zaczelam wyczuwac i to bardzo intensywnie zapachy perfum ludzi przechodzacych obok mnie na ulicy. Tak mi sie to rzucalo "w nos",ze nie bylo mowy o tym,ze cos sobie wkrecam (sama sobie probowalam wmawiac: wkrecasz sobie! ale no naprawde,co ktos przeszedl lekko wyperfumowany,to tak macilo mnie w nosie,ze chcialam uciekac).:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
lifeisgoog nie wiem jakie u was są ceny ale ja po wczorajszym jeszcze sie otrzasam,a chcial mi cytologie jeszcze zrobic dodatkowy koszt 30zł ale mialam juz robina na nfz calkiem niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia ja już dzisiaj byłam w aptece żeby kupic testy na czwartek, wole mieć w domu i nie gonic w tygodniu do apteki. Ale obiecuje sobie ze pierwszy zrobie dopiero w czwartek rano a wstaje przed 5 wiec mocz bedzie pierwszy z nocy. Ogolnie w tym cyklu przylozylismy sie do staran ale nie czuje sie w ciazy ( w tamtym cyklu bardziej myslalam o tym i wkrecalam sobie objawy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Nigdy nie spie w dzien, chyba ze odsypiam po nocy a w tym tygodniu w poniedziałek i srode spalam od 8 do 11-12 a później do pracy. 2. Następna taka dziwna sprawa to jest ten moj lewy jajnik coraz czesciej go czuje ale takie klucie jakby nie bol jak na poczatku tygodnia. 3. Jestem strasznie placzliwa- potrafilam sie rozplakac na reklamie nan pro (mleko modyfikowane dla dzieci) hahaha :D później jal chcialam pokazac ta reklame przyjaciolce plakalam drugi raz :D 4. Biały gęsty sluz, ogolnie bardzo ciasno, również mam problem ze zbadaniem szyjki. 5. Nie bolą mnie piersi tak jak w zeszlym cyklu. 6. Moja twarz wyglada jak bym wkraczala w etap dojrzewania i tradziku mlodzienczego :D pryszcze na brodzie na czole na policzkach i nosie. Zazwyczaj dzien przed albo w trakcie @ dostawalam ale max 2 krostki na twarzy. Pamiętam jak w pierwszej ciazy mialam na czole taka kaszke wysypana. Oczywiscie mysle ze to wszystko zapowiada okres, nie mam przeczucia co do ciazy chociaz chciałabym zeby sie udalo, nie czuje tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×