Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość Malahala
Ja dzisiaj caly dzien w domu. Juz nie moge sie doczekac kiedy mala pojdzie do przedszkola. Teraz mam nadmiar czasu i mi glupoty do glowy przychodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Dziewczyny jak tak poczytalam o historii goscia i 10 tyg ciazy pomimo normalnego obfitego okresu to naprawde w szoku jestem ze tak moze byc, a z drugiej strony takie historię tez troche przerazaja bo gdyby gość nie obserwowala sie bacznie i nie poszla do gin to moglaby sie dowiedzieć o ciazy o wiele poznoej ;-) Co do mnie to porozmawialismy sobie z mężem szczerze wiec teraz bede czekać na widoczne rezultaty tej rozmowy. Co do dalszych staran nie odpuszczam zupelnie ale nie bede tego robic z kalendarzem w rece, tylko poprostu jak przyjdzie ochota i okolicznosci beda sprzyjające. Co Bog da to juz inna kwestia ;-) Poki co mam 8 dc. Wczoraj @ i wszelkie plamienia z nia zwiazane zakonczyly sie definitywnie. Dzis za to mam juz duzo kremowego polprzezroczystego sluzu, zupelnie nierozciagliwego. Martwi mnie tylko fakt ze ta pogoda bardzo negatywnie wplywa na moje samopoczucie bo spac chce mi sie non stop i chodze taka przygaszona. W tamtym roku spotkała mnie dokładnie podobna sytuacja i podobne samopoczucie, tez wlasnie na poczatku wrzesnia. A co z Nasza topciaq? Gdzie zniknela ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Takasobie, bardzo sie ciesze, ze pogadalas z mezem! Skoro sie kochacie, to nie takie problemy bedziecie rozwiazywac! Najwazniejsza jest szczera rozmowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
TakaSobie - super ze udało sie szczerze pogadać. Rozmowa to podstawa w związku. Trzymam kciuki za pozytywne jej efekty :) Powiem Ci ze mnie tez ta pogoda dobija. Zimno, pada cały dzień ponuro. Nic sie nie chce i jakis pesymizm nachodzi czowieka. Jeszcze licze ze jednak pogoda sie poprawi i nasze nastroje równiez. Dziewczyny kiedy macie terminy @ ? Ktora najpedzej bedzie testować? Ja ok 12-13 czyli jeszcze tydzien. Mam nadzieje ze szybko minie ten czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Mami, ja 17 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
Malahala to w sumie juz blisko mojego terminu. jak długie masz cykle? Ja na szczescie krotkie bo 24-26dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
No ja o ile bedzie po co , to chyba najpozniej bo z początkiem października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka sobie ciesze sie ze doszlas z mezem do porozumienia. Rozmowa taka szczera dziala cuda. U mnie 20dc obudził mnie mocny ból jajnika taki ciągnący, albo jakby mi żar ktoś wysypał na jajnika. Nie mam pojecia co to moze być. Juz sie nakrecilam ze to moze jakas cysta mi pękła na jajniku (mialam taki przypadek w bliskim otoczeniu) ale mam nadzieję ze to nic powaznego. Dziewczyny czy u Was tez jest taka pogoda do d**y? U mnie od soboty pada zimno i ponuro az sie nie chce wychodzic z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
U mnie19@,ciąży nawet się nie spodziewam bo bo wczoraj znowu padłam więc ostatnie przytulanki były 4.jestem ogólnie rozdrażniona przez tą sytuację w domu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Dobrze że idę do pracy,on w domu,więc nie będzie spięcia żadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Tak,ciągle biuro i ponuro, pada,słońce jak wyjdzie to na minutę.przygnebia mnie taka pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
dziewczyny,po zrobieniu siku na papierze był przezroczysty sluz z odrobina krwi, jest 17 d.c.,nie wiem co to moze oznaczac bo przeciez dzis owulacje powinnam miec ,czy to moze byc objaw owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiabedziejejnaimie
U mnie @ planowo ma być 16. Liczę na to że nie przyjdzie. Będę się bronić rękami i nogami żeby nie robić szybciej testu ( co z tego wyjdzie nie mam pojęcia bo wczoraj czytałam po jakim czasie od zapłodnienia wychodzi beta - mój mózg jest nie do przebicia i nie potrafi cierpliwie czekać). Przeczuc nie mam kompletnie żadnych. Trzeba po prostu czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiabedziejejnaimie
Magdzis ja też dokładnie 17dc miałam śluz z krwią. Ale u mnie na pewno nie był to objaw owulacji bo ona była koło 13dc. I też nie mam pojęcia co to było bo na zagniezdzenie zarodka zdecydowanie za szybko. U Ciebie może być plamienie owulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDZIS
nie miałam nigdy takiego plamienia owulacyjnego,dziwna sprawa,bede sie teraz nakrecac,a moze mialam owulacje wczesniej.sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaulasiestara
Moja prolaktyna to zaledwie 26,60 staramy się od lutego tego roku , mam dwa cykle ze wspomaganiem clostilbegyt, mój lekarz mówi że endometrium jest idealne, tylko cykle są bezowulacykne. Przez 9 lat brałam tylko rok tabletki anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
magdzis ja nie miałam nigdy takich plamien w trakcie cyklu. nie mam pojecia o co chodzi. No w wlasnie ta pogoda paskudna i człowiekowi nic sie nie chce. Znając siebie bede testowac wczesniej nioz planowany termin @. Zwłaszcza ze w poprzednich dwoch ciążach testy wychodziły pozytywne kilka dni przez terminem @. No a że zapas testów mam spory (30szt :) ) to na pewno kilka wykorzystam. No nic nie poradzimy ze takie niecierpliwe jestesmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
kurde a miałam sie nie nakrecac,nie myslec i znowu bede teraz sie zastanawiac chociaz nie wiem czy ciąza byłaby mozliwa w tym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiabedzie to by bardzo podobnie bedziemy czekac na @ bo ja mam dostać 14.09. Mi ta pogoda nie sprzyja wlasnie sie obudzilam bo polozylam sie przez ten bolacy jajnik to zasnelam ... Dobrze że budzik nastawilam bo bym zaspala do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
to chyba plamienie spowodowane owulacja bo zaczął mnie brzuch pobolewac,czyli owulacja jest dopiero dzis a nie wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Mami, moje cykle ostatnio to roznie . Od 23 do 28 ale bywalo i do 35. Magdzis, mi ze faktycznie to plamienie owulacyjne. U mnie tez dziwne rzeczy sie dzieja od momentu kiedy zdecydowalam sie na dziecko. Ciekawe czy to nie nerwy. Pamietaj zeby powiedziec o tym gin. Czyli : Mami -12/13.09 Mosabia - 14.09 Agusia - 16.09 Malahala - 17.09 Magdzis - ? Takasobie - ? Kto jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Magdzis to dzialaj dzisiaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Mosabia, a moze to byla implantacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDZIS
no wlasnie nie wiem kiedys mialam cykle 28 dni od dwoch mcy mam 30 dni.jesli ten ma 28 to owulacja byla 3 jesli 30 to powinna byc wczoraj ale wczoraj zupelnie nic nie czulam a dzis to plamienie i cos tam niby czuje w dole brzucha i czesto siku robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDZIS
@ powinnam miec 19 chyba ze cykla sie przestawil na 28 dni wiec 17,zglupialam juz nie wiem,chyba wogole nie bede o tym myslec bo zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Magdzis ja owulacje mialam w 10dc a spodziewalam sie 12 moze 13 albo 14 ( ostatni cykl mialam 28 dniowy ale juz poprzedni 24) Nigdy nic nie wiadomo. Zwlaszcza teraz jak sie starasz to nerwy moga miec wplyw i przesunac owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malahala nie mam pojecia co to było, jeszcze troche czuje ten jajnik ale mniej niz rano. Ogólnie w tym cyklu przylozylismy sie do starań ale nie czuje tego, tak jakby nie mam nadzieji ze sie udalo, nie nastawiam sie jest mi to tak jakby obojetne. Nie wiem czym spowodowane jest takie podejscie do tej sprawy ale byc moze zrazilam sie przy ostatnim cyklu i teraz wcale o tym nie myślę w pozytywnym efekcie. Chodzę nerwowa od poczatku tygodnia wszystko mnie irytuje, na szczescie to nie odbija sie w domu na mezu i dziecku chociaz ich tak naprawde wto tym tygodniu nie widuje. Maz na 6 do 14 ha od 14 do 22, dziecko na 8 prowadze do przedszkola i tyle naszego kontaktu w tym tygodniu. Oby weekend byl wolny to spędzimy troche czasu razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDZIS
dziewczyny bo ja juz nie wiem ,moze dzis lub jutro pojde do ginekologa,zrobie sobie usg i takie tam,takie podstawowe badania i umowie sie z nim na monitorowanie kolejnego cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Magdzis, jak mozesz to idz dzis, moze ci jeszcze powie czy masz owu. Tak czy inaczej dzialaj dzisiaj, bo jak faktycznie to plamienie jest na owu to jest szansa na poczecie. Powodzenia kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDZIS
doradzcie,dzwonilam do przychodzni,moze przyjąc mnie dopiero w piatek na 17,isc czy poczekac az bedzie @ i po sie wybrac?ja juz nie wiem co robic,z tego cyklu juz wiem ze nic nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×