Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość MAGDZIS
juz sie zapisalam na ten piatek,100zł wizyta to mysle ze jeszcze w miare,jakbby co to tez pobieraja tam krew itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Magdzis, a ty jak dlugo sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDZIS
martwego zarodka mialam usiwanego na poczatku lipca dwa lata temu,po tym zabiegu postanowilismy zaczekac rok i zaczelismy sie starac i staramy sie juz 14 mcy a wtedy bez problemu zaszlam za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
To moze faktycznie idz tez przed @ i popros o wszelkie badania krwi itd, tak zeby juz byc gotowa na nastepna owu. Potem idz przed owu sprawdzic pecherzyki. Ja nie robilam badan krwi, ale jesli w tym cyklu sie nie udalo to pewnie zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiac93
Witam wszystkie starające się i życzę wam tych upragnionych dwóch kreseczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiac93
Ojj ucielo moja wiadomość i nie ma nic o mnie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDZIS
mialam badania krwi ale takie u rodzinnego dosyc rozszerzone,wyszło bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Asiac, to pisz jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Magdzis, ja nie mam pojecia jakie badania sie robi, bo tak jak pisalam u mnie tylko usg bylo, po ktorych okazalo sie, ze mialam za male pecherzyki i problemy z endometrium. Wizyta przed @ nic mi nie dala. Jak nie chcesz wydawac kasy to idz po @, a jesli nie ma to znaczenia to idz przed. Tak mi sie wydaje, ale ja tez ekspertem nie jestem. Moze sie wypowiedza dziewczyny, ktore dluzej sie staraja i mialy robione wiecej badan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDZIS
juz sie zapisalam to pójde,w sumie taka kontrolna wizyta tez sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiac93
A więc jeszcze raz :) To nasz pierwszy cykl "oficjalny" w którym się staramy. Ale przez 3 lata kochalismy się bez zabezpieczenia z malą nadzieją że uda z tym że rzadko zdarzało się nam przytulac w moje dni płodne ponieważ wtedy mam bóle jak na @ i dość mocne bole jajników raz lewego raz prawego i brak ochoty na przytulania. Mieliśmy również podejrzenie że narzeczony może być niepłodny ale miesiąc temu robił badania i wyszło że jest płodny :) Dlatego teraz postanowiliśmy się wziąść porządnie do pracy, a więc witaminki itd.. :) i właśnie teraz mam dni płodne i czuje że owulacja będzie dzisiaj lub jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDZIS
az ci zazdroszczę za tak czujesz prace jajników w dni płodne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDZIS
TO DZISIAJ KONIECZNIE PRZYTULANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w dni płodne mam taką chętkę, że hej! W boginię seksu się zamieniam a przez resztę cyklu jestem zimna jak lód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
tez tak mialam kiedys,ja od momentu usuniecia martwego zarodka jakos inaczej mam wszystko niz kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Asiac, a ty robilas jakies badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosabia
Asiac witamy w naszym gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ból jajnika (lewego) nie ustępuje ani na moment, zaczynam się martwić ze to moze cos powaznego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
A bierzesz jakieś leki teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdzis nie przyjmuje zadnych leków na stałe oraz nie brałam zadnych tabletek w ostatnim czasie, tylko kwas foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Może przeziębiłas trochę przydatki swe.nie zmarzlas ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
Mosabia tez wlasnie pomyslałam ze moze gdzies Cie przewiało? Kurcze bo jak tak ciągle boli to faktycznie czlowiek zaczyna sie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiac93
Nie nie robiłam żadnych badań :( Nie wiem czemu ale wydaje mi się że ze mną wszystko w porządku.. a może tylko mi się wydaje bo cały czas byliśmy pewnie że to właśnie z moim coś.nie tak.. postanowiłam sobie że jak przez 3 cykle się nie uda to zacznę robić badania.. Tak bardzo bym chciała żeby nam się udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia czy mogło by mnie owiać, wydaje mi się ze ubieram sie odpowiednio do pogody. No nic zobaczymy jak bedzie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
Hej dziewczyny :) dawno tutaj nie zaglądałam, jestem zabiegana :) u mnie dzisiaj 11 dzień cyklu. Szyjka od wczoraj otwarta na opuszek palca działamy z mężem ale czy się uda wątpię bo mamy nerwowy tydzień, a stres robi niestety na niekorzyść. A jak u was? któraś z was już przed @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
przyszlam do pracy i na wkładce mam juz plamienia jak zawsze przed@,jasnoczerwone ,u mnie chyba progesteron jest nie taki,juz sama nie wiem,w piątek ginekolog wiec go wszystko wypytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
malahala na 28 stronie zrobila fajne zestawienie,kto kiedy,wiec mozesz tam zerknąć:) ja mam miec 19,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dopisywać się jak kogoś nie ma :) Mami -12/13.09 Mosabia - 14.09 Agusia - 16.09 Malahala - 17.09 Magdzis - ? Takasobie - ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiac93
Ehh i jak na złość z przytulania nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiac93
Ehh i jak na złość z przytulania nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×