Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość MAGDZIS
interesantka powtórz test jutro z rana i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, No interesantka brawo :) chyba masz prawo mieć nadzieje!!! :) jutro rano zrób. Ja byłam na tych prenatalnych i okazało sie, ze dzidziuś za mały, bo zbyt wcześnie mnie zapisali :D co za ludzie echhhhh za 1,5 tyg mam przyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Interesantka powtorz test jutro. To nie jest nawet cien a wyrazna kreska. Mozesz miec nadzieje kochana ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOORKA26
No a jak... interesantka mozna po cichu juz gratulowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarola
Interesantka koniecznie daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarola
Dziewczyny znacie jakieś domowe sposoby na zgagę oprócz mleka ? Kurczę tak mnie dzisiaj pali ze noc nie mogę zjeść, bo czego bym noe jadła to odrazu ogień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Migdały na zgagę, mi pomagały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Ja na zgagę w obu ciążach piłam miętę,teraz czasami też ją pijam bo obżarstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interesantka ka tez tak miałam. A wieczorem powtorzony test juz wyszedł i teraz ma 13 mcy powodzenia trzymam kciuki . Marti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stres pomaga utrzymać ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Interesantka. Jak tam u Ciebie ? Zatestowalas ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosabia
Kurcze dziewczyny chwile mnie nie bylo ttle do czytania i jakie emocje! :) mam nadzieje ze wszystkie te cienie cienia i kreski będą ciazowe :) trzymam mocno kciuki. Ja mam @ dostać w piątek a mam 10 testów moze i ja zobacze czy cos wyjdzie ciekawego :P o ile plemniki wytrzymały by 3 dni hehe bo w owulacje to nie było zadnego zbliżenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie fałszywy alarm....błąd testu faktycznie....trudno. ...nie przeskocze tego...@ nadal brak.wczoraj test o czułości 10 a dziś 25 ale po terminie @ to chyba nie ma znaczenia.czelam na @ w takim razie i zapisuje się do gina.zaraz wrzucę zdkecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Ja też zrobiłam,chociaż wiem że za wcześnie,jedna kreska,@ ma być 13-16 bo liczę od plamienia i krwawienia,więc ten test dużo za wcześnie ale tak fatalnie się czuje i ten okropny bol piersi,zastanawiam się czy tego progesteronu już nie zacząć zażywać tak na wszelki wypadek,tylko czy on mi już całkiem nie rizreguluje cyklu,bo mam go brać od 10 dc a to już25dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Rany i po co się nakrecam, przecież nawet pewna jestem że nie,interesantka jedna krecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Mosabia to tak jak u mnie. Z moich obserwacji wynika, że owulacja była jakieś 2-3 dni po ostatnim przytulaniu w tamtym gorącym okresie :P Teraz czekam na @, już jest dwa dni po terminie... Ale w ciąży to ja na pewno nie jestem. Objawy klasyczne jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarola
magdzis mnie tez tak bolą piersi, dzisiaj to już bardzo. Zrobiły się takie pełne, ciężkie, aż czuje w nich pieczenie i bolą mnie całe! A na @ to mnie tylko brodawki bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarola
magdzis mnie tez tak bolą piersi i to bardzo. Widzę ze zrobiły się pełniejsze, aż mnie pieką normalnie i bolą mnie całe ! A na @ to zazwyczaj bolą mnie tylko brodawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Interesantka dziwna sprawa u Ciebie bo wczoraj to byla delikatna rozowa kreska . Moze najlepiej zrob bete i bedziesz juz miala 100 procent pewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Interesantka, a na kiedy masz termin@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Jeśli jest pozytyw to mają one 99%skuteczności.... Może ten test nie Wylapal , może o innej porze zrobiłaś może mocz rozcienczony Idź na betę czasem i tydzień po okresie nic nie widać na teście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×