Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość gośćmamini
Ja następna@ 27marca. Narazie nic nie testuję, biorę leki hormonalne. Zresztą jestem teraz u babci, taki mały reset. :P Wracam do partnera jakoś na owulacje. :P Dajemy sobie większy luz teraz. Bez spiny. Może wyjdzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Joanna Asia co sie stalo ? Ja wedlug mojej super skapej prawdopodobnie @ termin mam na 20.03 wiec jeszcze troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu nie strasz nas!!! Co się stało? Ja dziś znowu druga zmiana, jeszcze jutro i niedziela wolna. Jutro po pracy mamy spotkanie integracyjne, dobrze że muszę przyjechać samochodem to nie będzie głupich pytań czemu nie piję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulaa124
Cześć dziewczyny. U mnie w miarę dobrze jest. Czuje się dobrze po zabiegu. Gorzej psychicznie ale staram się nie załamywać. Corka sprawia że funkcjonuje tak jak sprzed ciąży. Gdyby nie ona to bym się totalnie zalamala. Tak się zastanawiam czy powinnam wykonać jakieś badania bo to moje drugie poronienie. Ale te pierwsze miałam z innym partnerem. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula dobrze że masz tą małą istotę w domu, która nie pozwala Ci się załamać! Co do badań to najlepiej skonsultuj się ze swoim gin Trzymam kciuki, żeby Ci się udało, żeby Twoja córka miała rodzeństwo :) XXX Asiu daj znać co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulaa124
Chcemy mieć dziecko więc we wrześniu/październiku spróbujemy znów. Chce odpocząć psychicznie i żeby mój organizm wrócił do normy po tabletach anty. Zaszlam w ciążę w drugim cyklu może to też miało jakiś wpływ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzia zyje, fika w brzuszku. Ale kazali mi zostac w szpitalu przez to uczucie parcia i zaczęło mnie bolec w środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff dobrze że z dzieckiem i Tobą wszystko w porządku:) Czarnula odpocznijcie chwilę, zregeneruj siły i do dzieła. Uda się:) Moja biochemiczna w grudniu też była w drugim cyklu po odstawieniu tabletek. Teraz mam nadzieję że będzie ok, dziś 33dc oby wszystko było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc Kaoli84
Joanna ciesze sie ze jest wszystko dobrze, dbaj o siebie :) Zolza na pewno bedzie ok ;) U mnie cisza @ nie ma , czekam do tego poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damka3
U mnie okresu jeszcze brak, ale byłam dwa dni temu u gin i stwierdziła, że nic nie widzi. Macica wygląda tak jak przed okresem i tak jakby mogla się "pojawić" ciaza. Wciąż brzuch boli jak na okres, jakieś takie kłucia mam po bokach podbrzusza... w poniedziałek idę na betę, jeśli zdążę po pracy. Tak bym chciała, żeby każdej z nas się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymyślono "chorobę" zwaną niepłodnością. Taką parę się leczy. Uznaje się ich za chorych i zaczyna się procedurę leczenia. Bo oni chcą mieć dziecko. Zdrowy samiec mógłby mieć dzieci z inna partnerką, a zostaje poddany zabiegom leczniczym. To jakaś paranoja. Tym bardziej zdrowa samica mogłaby mieć dzieci z innym partnerem, ale ona chce z tym a nie innym mieć tego potomka i poddaje się leczeniu. Czy da się pogodzić wodę z ogniem? Klient nasz pan. Jak zapłaci zrobimy zapłodnienie IN VITRO. Czy cała ta sytuacja nie jest chora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damka trzymam kciuki za pozytywną bete Joanna mam nadzieję że długo w szpitalu nie będziesz leżała-zdrówka dla Ciebie i dziecka Kaoli czekam na info o teście w poniedziałek, jestem bardzo Ciekawa co u Ciebie wyjdzie, oczywiście trzymam kciuki za dwie kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Dziewczyna juz nie moge sie doczekac jutra. Na pewno dam znac @ Joanna to od jutra w domu w lozeczku lezec****achniec :) Damka powodzenia. Zolza a jak ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Zamiast @ mial byc wykrzyknik cos mi sie pokickalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damka3
@ przyszła... już na to wszystko powoli nie mam sił. Ale dziś wyszło słońce, może to oznaka, że ten cykl będzie piękny hehe Joanna, trzymam kciuki, abyście jutro wyszli, a jak się czujesz? Kaoli, oby się udało! Pewnie myślisz cały czas jaki wynik będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damka moze w nastepnym cyklu sie uda . Ja juz bym chetnie zrobila ten test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damka życzę Ci wiele siły i wytrwałości, na pewno się uda Kaoli czekam na wynik testu. Joanna cieszę się że wszystko ok i jutro wyjdziesz ze szpitala. Ja czuję się dobrze Nie mam żadnych objawów poza delikatnymi mdłościami i mocniej czuję zapachy. Stresuje mnie jak czasami zaboli mnie brzuch jak na@, na szczęście nie jest to częste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta id fryza Leze sobie i postanowilam ze zajze bo dlugo mnie nie bylo... Ja juz 5tydz. 4 dzien Zolza GRATUlAcje!!!! To ze masz wilgotno i ciagle cos leci to tak jest..tez tak mialam a dopiero po @ zaczal mi sie sluz zageszczac lekko i robic sie bialy ...czasem mnie zalewa wiecej a czasem malo co Piersi mnie bola a czasem strasznie mocno ..ze czuje je pod pachami mimo ze wizualnie wyglądają tak samo hm Po @ po woli przestal mnien brzuszek pobolewac ..czy jajniki.. takze to tez minie choc czasem moze zacmic... Zakluc... Dzis wlasnie cos tam mnie cmi i mija ale to bardzo delilatnie a nie tak jak w okolicach @ .i jakos zle.sie.czuje..glowa boli Trzeba byc dobrej mysli bo tak to przebiega!!!..no rady na to nie ma. Mozna lykac duze dawki magnezu na skurcze .. Zamiast faszerowac.sie.lekami np. Pauli twoje wyniki byly ok . a mialas bardziej szczegolowe badania robione ..np. Androstendion itd ..tak jakbh glebiej choc najlepiej to wpierw Meza przebadac I warto sie odstresowac ale nie wyjezdzac na weekend a dac sobie czas.. Kochac sie i po.prostu nie zabezpieczac ale wpychac sobie do glowy ze jak bedzie to bedzie...bedzie latwiej sie z.tym zmagac i dzidzia sama w koncu przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończcie już z tym. Pogodzcie się z wolą Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka "od fryza" byłaś już u lekarza? Ja ide w środę przed świętami. Nie wiem kiedy w pracy powiedzieć. Teraz moja zastepca kierownika poszła na L4 ciążowe, więc jak ja odpadne to dyrektor będzie miał mały problem więc zastanawiam się czy od razu po wizycie czy dopiero jak skończę pierwszy trymestr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta od fryza Ja w jednej pracy musialam powiedziec by zmienic kontrakt .kasa kasa ale b.dobrze dogaduje sie z szefowa takze nie bylo problemu Wie moja przyjaciolka i maz Jutro bede dzwonic umawiac sie na wizyte do ogolnego..pewnie za tydzien bede miala ta wizyte bo to nie nagly wypadek..a potem z tydzień albo mniej bede czekac na wizyte z polozna. Tutaj ok 12tyg robia pierwsze usg jak w pl na nfz . mam tu lekarza gina prywatnie i taka wizyta z usg moglaby mnie kosztowac 80f ale uwazam ze musze cierpliwie czekać i byc dobrej mysli jak wczesniej... Staram sie juz nie czytac zlych histori i myslec pozytywnie .:) Ma byc dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zolza to juz twoja decyzjaa.. Im szybciej tym szybciej bedzie przygotowana..ale tak czy inaczej nie znajdzie nikogo teraz by ten ktos czekal na dzien kiedy ty pojdziesz na l4 ale wtedy kiedy bedzie to potrzebne . no i twoje stanowisko jesli wymaga zmiany to tym bardziej popierwszej wizycie Moja znajoma pracowala w chemi . jak tylko dowiedziala sie o ciazy od razu poszla na inny dzial a wlasnie tu musiala czekac do 12tyg na pierwsze usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Dzien dobry kobietki :) Zrobilam test :) wyszla blada rozowa kreseczka :) Mam ochote skakac z radosci . Ale boje sie troche ze znowu bedzie powtorka z rozrywki , lecz jestem dobrej mysli. Oczywiscie kupie dzis kolejny test , a najlepiej 2 :) I dopuki nie zobacze ze kreseczka ciemnieje to nie bede pewna. Pozniej postaram sie wrzucic foto.Jesli bedzie cos na nim widac. A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Dziewczyny wlasnie zauwazylam na papierze sluz z jasna krwia :( To tyle bylo z mojej radosci i nadzieji???????? Co jest ??? Przeciez nawet nie jest to termin na @ Nie mam juz sily .... zobacze czy to sie rozwinie A moze to tylko efekt zagniezdzania?? Co ja mam robic ? Moja radosc trwala godzine wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
@Karoli84 jak dla mnie to zapewne zagnieżdżenie to objawia się lekkim plamieniem. Wiec się nie stresuj niepotrzebnie :) Powtórz test za dzień lub dwa i tyle :) minął Ci już termin spodziewanej miesiączki? @Asia dużo zdrówka, dobrze że wszystko jest ok i się pilnujesz. @Zołza ja u siebie powiedziałabym tak myślę w 4 miesiącu. kolega ostatnio powiedział ze zostanie tatą. to był drugi miesiąc. p o jakimś czasie ktoś się zapytał czy żona zjada śledzie..no i musiał powiedzieć ze już nie są w ciąży:( ale jak Twoja praca jest fizyczna, stojąca itd to powiedz jak najszybciej. U mnie to popłaczą w pracy za mną jakoś z 8 miesięcy bo mąż będzie chciał iść na tacierzyński na drugie pół roku :) Ale na razie to i tak na ciążę się nie zapowiada.. Jakoś mam takie przeczucie.. bo była angina z antybiotykiem przed owulacją więc organizm osłabiony do tego teraz po owulce dostałam bólu trzustki (mam wrażliwą trzustkę po ty jak w dzieciństwie przeszłam jej zapalenie). tak więc jakiś stan zapalny.. W kwietniu też nie będę się spinać bo to termin na grudzień by był.. tak więc kontynuacja starań raczej w maju będzie. Testu w tym cyklu nawet nie robię czekam na @, Powodzenia dziewczyny i udanego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×