Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość Elena Gaming
Kaoli, wiem że żywienie ma znaczenie. Ale ja od 4 lat jem bardzo dobre produkty. Nie jem słodkiego i trzymam dietę 6 posiłków. Dokładnie odkąd dowiedziałam się o cukrzycy. I u mnie ewidentny brak ruchu powoduje że wagę mam jaką mam. W zeszłym roku od maja do sierpnia schudłam 7kg. Bo miałam mnóstwo ruchu. A odnośnie tych objawów to pocieszające że każda ciąża jest inna. Ale na serio cycki mogą w ciąży nie boleć? A krwawienia to bym sie bardzo bała. Chyba bym zawału dostała :( Coś w podświadomości mówi mi że się nie udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Kaoli, wiem że żywienie ma znaczenie. Ale ja od 4 lat jem bardzo dobre produkty. Nie jem słodkiego i trzymam dietę 6 posiłków. Dokładnie odkąd dowiedziałam się o cukrzycy. I u mnie ewidentny brak ruchu powoduje że wagę mam jaką mam. W zeszłym roku od maja do sierpnia schudłam 7kg. Bo miałam mnóstwo ruchu. A odnośnie tych objawów to pocieszające że każda ciąża jest inna. Ale na serio cycki mogą w ciąży nie boleć? A krwawienia to bym sie bardzo bała. Chyba bym zawału dostała. Coś w podświadomości mówi mi że się nie udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
Wszystkiego najlepszego Kobitki piękne :) <3 Ja w ten piękny dzień mam swój pik a mój mąż jak co roku zawsze dba by ten dzień był szczególny tak więc zapowiada się wspaniały wieczór a jutro porywa mnie na randkę ;) tak więc pełny relaksik, luzik no i wiadomo co :) Niestety temperament bierze górę więc mój plan : 'co drugi dzień' nie wypalił :P bo wiadomo jak tylko owulacja nadchodzi to temperament jeszcze większy :) trudno idę na żywioł będę się ograniczać jak za 6 cyklem nie wypali a nie po drugim już :) Co do odchudzania to mam to samo - przecież nie bede czekac tylko na te dwie kreski. Chodzę na fitness i siłke jak tylko moge i starczy sił bo wiadomo też praca siedząca. kończę codziennie miedzy 16:30 a 18:00 (zależy ile nadgodzin zrobię) a mamy w domu 10latka tak więc wiadomo. mąż pracuje ze mna i na silke tez lubi ze mna pojechac. czesto jade w sobote rano jak mlody spi jeszcze albo w poniedzialki i srody wieczorem jak młody zrobi lekcje i chce tez troche pograc na kompie. I tez chce zrzucic tak z 5 kilo byłoby super :) W ciąży też obiecałam sobie dbać o siebie i pilnować bardziej wagi bo w pierwszej tego nie robiłam a szkoda.. Mówią że jak BMI jest powyżej 25 to obniża to płodność. Mam niższe BMI jednak wiadomo każdy kilogram zgubiony się liczy - no chyba ze BMI = 20 :) czego nam wszystkim życze ;) @Pauli a ile się już staracie, że robicie takie dokładne badania?Pewnie pisałaś wcześniej ale nie pamiętam :( sorki Mania testowania :) o tak rozumiem ją :) w pierwszym cyklu chyba 5 testów zrobiłam w drugim 3 testy. w tym postaram się w ogóle nie robić chyba że @ nie zawita o czasie . zobaczymy jak mi to wyjdzie :) Udanego dnia dziewczny! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi serio moga !! Moje cycki to w ogole jak by swoim zyciem zyly i nie byly czescia mnie...nawet do karmienia musialam zawsze je 3 dni po porodzie namawiac :) i meczyc laktatorem i dzieci przystawiac zeby mleko zaczelo sie produkowac. Jak patrzalam np na moje siostry ktore mialy juz cos tam w tych piersiach przed porodem to mnie szlag trafial ze moje takie nieposluszne sa haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuszkin powodzenia niech ten dzien kobiet bedzie owocny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jest z tym L4 w ciazy ? Kto wypłaca kase ? Za cały miesiac L4 dostalam 750zl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jesteście rąbnięte i to równo. Pisać o tym kiedy i ile razy ma zamiar jedna z drugą się z mężem kochać. Wstyd za was bezpłodne kurfy niemyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Kaoli. Ah. Myślałam ze wszystkie babki cycki bolą w ciąży, bo nawet kiedyś pytał się mnie o to lekarz. Myślałam że to naturalne. W ostatnim cyklu mnie mega bolały a 2 cykle wcześniej nie. Bądź tu mądry. Ja się raczej nastawiam że nic z tego nie będzie. Może znów owulka się przesunęła... Chyba bym coś cokolwiek czuła. A tymczasem nic. Już mam test kupiony. Czeka na sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu jest 100% płatne pod warunkiem że dostarczysz zaświadczenie o ciąży i na L4 będzie info o ciąży literkaB Pierwsze 30 dni płaci pracodawca, a pozostałe ZUS i jest to średnia z ostatnich 12 miesięcy Mnie piersi teraz też nie bolą, czasami coś poczuję ale bez szału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauli2706
w czerwca bedzie 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Pauli, Co 5 lat w czerwcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauli już 5 lat stara się o dziecko...długo więc nie dziwi mnie to że tyle badań lekarz zleca. Mam ogromną nadzieję że już wkrótce się coś zadzieje Pauli nie myslałaś o invitro lub adopcji? Oczywiście w ostateczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauli2706
wiesz wole naturalnie.wyniki sa bardzo dobre skonsultowalam z osoba z ktora sie zna na tym.gin jestem zdrowa wiec moze z moim m jest cos nie tak...okaze sie jak wyniki beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamini
Tez chciałabym wam dziewczyny życzyć wszystkiego najlepszego. Przede wszystkim wytrwałości w dążeniu do postawionych sobie celów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Ja mam w rodzinie taki przypadek. 12 lat prób i nic z tego. Ale nie wnikam w ich badania, sytuacje itd. Bo nie chcą o tym mówić. A szkoda, bo są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamini
Dziewczyny. Życzę wam wszystkiego dobrego. A przedewczystkim wytrwałości w dążeniu do postawionych sobie celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamini
Kurczę....myślałam, że poprzednie się nie dodało. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołza 987
Pauli poznacie wyniki męża i może wtedy uda się coś ustalić. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim:) Jak Wasze samopoczucie? Nie mogłam się dziś obudzić, wczoraj miałam drugą zmianę i pod wieczór w pracy sen mocno dawał się we znaki. Jak teraz jest z L4 w ciąży? Podobno lekarze nie zbyt chętnie dają zwolnienie. Jak będzie wszystko dobrze to bym chciała pracować do końca czerwca, a później iść na L4. Mój pracodawca jak tylko dowie się o ciąży to "wygania" na zwolnienie. Boją się żeby coś się nie wydarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc Kaoli84
Dzien dobry . jak zdroweczko? no Zolza te zmeczenie to pewnie jeszcze sie poglebi. Nie moge otworzyc forum na tel od wczoraj cos mnie wyrzuca.wrrr Zostalam zmuszona do lapka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jakich sytuacjach dzwonicie do ginekologa ? Zastanawiam sie czy skontaktowac sie z moim z tym parciem.. czasami mam wrazenie ze coś ze mnie wyleci zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Joanna Asia nie zastanawiaj sie tylko idz , lepiej dmuchac na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to nigdy mie dzwoniłam w ciąży do gin ale też nie miałam żadnych niepokojących objawów. Może lepiej zadzwoń i sprawdź czy to powinno tak być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
Dzień dobry dziewczyny w ten piękny piątkowy poranek :) @Asia jak masz potrzebę i coś Cię niepokoi to idź. @Zołza ja jak z ciążą byłoby wszystko ok to zapewne będę pracować przez 7 miesięcy ale ja nie mam pracy fizycznej tylko przy biurku 8 godzin i jednozmianowa (dzień) tak więc wszystko zależy od wykonywanego zawodu oraz samopoczucia w ciąży. W tym cyklu poraz pierwszy chyba zrobiłam prawidłowo testy . jeden z rana i jeden wieczorem zaczynając od 12 dc. -12 dc (6 marca) bardzo blada druga kreska. seks. - 13dc (7 marca) wciąż blada druga kreska jednak pojawił się przezroczysty ciągnący śluz. seks. - 14dc (8 marca) wciąż to samo, kreska druga bardzo wyraźna a wieczorem ciemniejsza od testowej - seks :). co ciekawe dziś rano zrobiłam test i już druga kreska baardzo blada. To nie dziwne że od razu po piku taki przeskok by był? wczoraj dwie kreski purpurowe wręcz były a dziś druga bladziutka.. Wiem, że jajeczko żyje średnio 24 godziny myślicie że stąd taka zmiana w teście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie testy owu to nadal zagadka:) Mam nadzieję Martuszkin że Ci się udało w rym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Moj test negatywny. To juz chyba przesądzone. Plus moje humory. Rowna sie ZŁO ZŁO ZŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
@Zołza ale zobacz jaki będzie ze mnie ekspert :) Mi test rano i wieczorem wychodziły bardzo podobnie. Oprócz tych z wczoraj. Wczoraj rano druga krecha była mocna ale ta wieczorna była już mocniejsza od testowej tak więc pik pierwsza klasa :) A czy wyjdzie to zobaczymy najwyżej będę miała więcej czasu na Akcje : "Plaża i ciało jak z okładki" :P Trzymajcie kciukasy dziewczyny za nas @Elena głowa do góry w końcu się nam uda ;) @Pauli to jak 5 lat się staracie to wcześniej już nie robiliście podobnych badań? Powodzenia Kochana życzę Ci jak najlepiej byście znaleźli przyczynę i rozwiązali problem. @gośćmamini, @Damka3 i @Karoli84 kiedy Wam wypada @ ? Testowałyście już? Trzymam kciuki za Was dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×