Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Czuje się całkiem, kłuje mnie w pochwie :/ nie wiem od czego :( A kreska widoczna ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Moze cie cos tam kluje bo w ciazy wszystko tam jest bardziej wrazliwe...no nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaoli jak byk druga kreska:) gratuluję!! Joanna mnie też miałam takie kłucie w pochwie, to ponoć od produkcji progesteronu. U mnie wszystko gra, dziś idę do fryzjera zafarbować siwizne hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauli2706
dzis wieczorem dowiem sie o wynikach mojego m...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Dziekuje ale tak skromnie :) bo jeszcze wszystko moze sie zdarzyc :\oby nie Zrobilam sobie dzis termin do gin za 2 tyg -29 marca . Joanna , Zolza , Elena, Pauli i pozostale mam pytanko, w jakim wieku jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Wszystkiego Najlepszego Joanna :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauli2706
niedlugo 27 skoncze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Kaoli - mysl pozytywnie to baaaardzo pomaga i tak po prostu trzeba. Jestem pewna że wszystko będzie u ciebie ok. Zolza- u mnie dzis jest 32 dzien cyklu. Ale dzis juz lepiej. Wczoraj czulam sie taka rozbita. Chyba jakis wirus ze mna walczy. Bo mam opóźnione trawienie. Bole brzucha. Przez to ospala tez jestem itd. Ja mam 31 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Czy ja tu jestem najstarsza ? :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
Hej dziewczyny :) Ja mam 30 równe ;) @Karoli bez przesady młoda laska z Ciebie. Co my kobiety mamy z tym wiekiem? I widzę piękną drugą kreseczkę :) Gratulację i dużo zdrówka! U mnie 19 dc do spodziewanej @ jeszcze 10 dni wg kalkulatora licząc że cykl mój będzie tak samo grzeczny jak 2 poprzednie :) Chyba mi się już wyregulował po odstawieniu tabletek (październik). My po odstawieniu do grudnia włącznie się zabezpieczaliśmy by się właśnie wszystko wyregulowało ale jak widać dopiero 2 cykle wstecz tak na prawdę działa wszystko na tip top. Teraz się śmiejemy z mężem że po co nam było to zabezpieczanie jak wcale nie jest tak łatwo zaplanować ciążę :) :P Ostatnio czytałam artykuł gdzie wyliczono że w każdym cyklu każda zdrowa para zakładając że nie ma żadnych problemów z zapłodnieniem ma szanse na poczęcie 25% ! Zakładając oczywiście że współżyje regularnie i również w płodne dni. Nieźle prawda ?:) Rosyjska ruletka normalnie. W niedziele teoretycznie mogłabym zrobić już jest..10 dni po owulacji.. będzie mnie kusić :) @Pauli trzymam kciuki za wyniki a nawet jak coś to można poprawić np . dietą lub suplementacją :) ja swojemu kupiłam: Cynk, selen, Kwas foliowy i witaminy dla facetów :) i łyka grzecznie to - nic mu nie zaszkodzi a najwyżej uzupełni braki. @Elena całkowicie Cię rozumiem mam to samo. Może i wariactwo nas ogarnia ale przynajmniej w kupie raźniej ;) a tak serio to też tak mam właśnie robię test 3 dni przed okresem negatyw ale nadzieja jest. robię dzień przed Negatyw ale nadzieja jest robię w dniu spodziewanej @ rano.. negatyw.. i nadzieja się ulatnia jak parę godzin później przyłazi...wredna jędza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Martuszkin - jak to mówią nadzieja matką głupich. A jednocześnie nadzieja umiera ostatnia. Tak to już jest. Z naturą się nie wygra. Pewnie 95% z nas mamami zostanie za chwilę. Ale akurat nie w tym cyklu. Ciekawa jestem o ile mi się teraz znów cykl przesunie. Bo co miesiąc odkąd mu się przyglądam to się waha ☺ a potem traf człowieku. Ja jestem 11lat z moim facetem. Nie chce mi się już co dnia... człowiek zabiegany. Tu dom, tu praca, tu dziecko. Zmęczony. Nie raz wypompowany. I pada. A tu by wypadało jeszcze się postarać. No i nie wychodzi. Nie trafiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Martuszkin - jak to mówią nadzieja matką głupich. A jednocześnie nadzieja umiera ostatnia. Tak to już jest. Z naturą się nie wygra. Pewnie 95% z nas mamami zostanie za chwilę. Ale akurat nie w tym cyklu. Ciekawa jestem o ile mi się teraz znów cykl przesunie. Bo co miesiąc odkąd mu się przyglądam to się waha ☺ a potem traf człowieku. Ja jestem 11lat z moim facetem. Nie chce mi się już co dnia... człowiek zabiegany. Tu dom, tu praca, tu dziecko. Zmęczony. Nie raz wypompowany. I pada. A tu by wypadało jeszcze się postarać. No i nie wychodzi. Nie trafiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamini
Ja mam 24 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta id fryza Ja mam 33 i to bedzoe 3 brzdac.. Kaoli gratki!!!! Martuszkin ja moze i mialam cykl po tabsaxh w miare regularny 26/28 ale kednak ten 5 cykl po ( jedne jedyne tabsy ma 5 miechow lol) byl najnormalniejszy ... Trzymam kciuki:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elena gamin moj taki byl..pisze byl bo od lat jestem w ciazy to go to JARA i mnie załączyć chce a mnie tu pobolewa tam pobolewa i ochota jak nigdy mi odeszla a ja w squeaky jestem wulkanem!!!!! Teraz sie role odwrócony haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od fryza jesteśmy w podobnej sytuacji z tym że jestem rok młodsza. Też trzeci brzdąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauli2706
predko noe zosta e mama .u m wyszla kryptozoospermia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamini
U mnie dzisiaj owulacja. Ale jestem w takim humorze, że wszystko mi jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Dziekuje :) Pauli a da sie to leczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauli bardzo mi przykro, ale chociaż wiecie co jest przyczyną. Jak Twój partner się czuje?domyślam się że nie jest mu łatwo. Teraz trzeba dobrego specjalisty i dużo wiary!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauli2706
on mowi ze sie zestresowal i b.malo bylo do badania doslownie mniej jak naparstek....nie wiem czy wysylac go na ponowne...nie wiem jestem juz zdołowana.in vitro to duzy koszt wiec watpie ze sie podejmiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pauli ja tylko nie rozumiem dlaczego rpzez te 5 lat nie sprawdzaliście jego spermy tylko Ty sobie do głowy wbijałaś ze to Twoja wina i faszerowałaś tabletkami... Myśle ze ilość spermy nie ma tu znaczenia, ale trzymam bardzo mocno za was kciuki oby było wszystko dobrze. Powtórzcie badanie i będzie jasnośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauli2706
nie spr bo twierdzil ze jest ok ze jego zabieg z dzieciństwa według lekarza nie będzie miał przeciwwskazań do posiadania dzieci że jest płodny. nie będzie miał z tym problemu. ja sie leczyłam bo moja niedoczynność tarczycy była dosyć niewielka ale już od kilku lat mam ją w normie .badania ginekologiczne też wyszły wszystkie bardzo dobrze . badanie potwierdziło się tak samo(2raz robilismy) chociaż on twierdzi że się stresuję on tak nie potrafi robić badania i wychodzi mniej niż trzeba .ginekologa mam w poniedziałek 19 zobaczymy co powie ale myślę że skieruje nas do kliniki Czytałam też że Niektóre pary mając niewielkie szanse do naturalnej ciąży miały szczescie i mają dzieci naturalną metodą martwię się zobaczymy co to będzie Nie wiem już sama co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Pauli - ja bym rozważała in vitro. A w miedzy czasie spróbowałabym leczyć, to co wykryto. Wiadomo, że in vitro to koszt. Ale da się na to odłożyć czy nawet wziąć kredyt. Ludzie biorą kredyty na taakiee głupoty, że głowa mała. A tu jest ważna sprawa. Znam osobiście parę, która ma 2 dzieci z in vitro i są mega szczęśliwi. Dziec***iękne i zdrowe. Też latami starali się naturalnie. Życzę Ci powodzenia w staraniach. Pięknego dziecka. I podniesionej głowy. Bo nie jesteście gorsi. Po prostu na waszej drodze stanęło takie wyzwanie. Trzymaj się ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Kaoli - i jak się masz? ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pauli bardzo mi przykro . dobrze ze w koncu zrobiliście to padanie . jesli nie stać was na in vitro nie pomysleliscie o dawcy spermy? Mozna wybrać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×