Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość Damka3
Ja słyszałam, że kilka zbędnych kilogramów może przeszkodzić w zajściu w ciążę jak i ich "niedobór". Tez chciałam schudnąć i może to by poprawilo płodność moja :D Tylko mam do zrzucenia tyle kilogramów, że nie wiem czy podołam :p A testu się boję, nie chce się znów rozczarować.. .no ale prędzej czy później będę musiała :P Tylko czy lepiej apteczny czy betka, hmmm Jakie jeszcze macie objawy przed mniemaną ciążą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damka3
Ja nie mam cierpliwości, nie potrafię tak długo czekać, chociaż na początku więcej się nakrecalam, teraz staram się rozluźnić, ale CIĘŻKO :p co chwile testy testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze wiedziec jak najwczesniej bo np.biore leki na astme co prawda nie codziennie ale biore i nie chciala bym zaszkodzic dziecku mam tez leki na wrzody dwunastnicy wiec w moim przypadku powinnam wiedziec jak najwczesniej sie da zeby te leki odstawic i zamienic na takie jakie mozna brac w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośćmamini testowanie jest jak uzależnienie :) Podziwiam kobiety, które nie są"uzależnione" od testowania. Dobrej nocy kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damka3
Zgodzę się z tym, oj zgodzę :) U mnie zaraz po słodkim, uzależnienie od testów :P Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamini
To ja jeszcze nie popadłam w to uzależnienie. Ja tylko oczekuję czy @ pojawi się czy nie. Niestety do tej pory się pojawiał idealnie w wyznaczonym dniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damka3
trochę zazdroszczę nie mieć tego "musu" sprawdzania, no ale niecierpliwość też czasem popłaca, jak w przypadku Kaoli84 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal mi Waszej głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 31 stycznia 2018r moj chłopak włozył członka do mojej pochwy ale wyciągną zachwile on nie jest pewien czy mogł byc odrobina spermy na członku pózniej 6 lutego dostałam okresu i trwał normalnie okolo 6 dni a teraz dzisiaj spóźnia mi się juz 2 dzień czy mogę byc w ciązy ????? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damka3
Wg mnie, nie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaax a jak długi masz cykl? Nie licz tak że jak miałaś 6 lutego to 6 marca będzie kolejna@ luty był krótszym miesiącem, no chyba że cykle masz regularne 28 dni Kaoli jak samopoczucie?@ nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki :) WSZYSTKIEGI NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET :) Hej Zolza Nie jeszcze @ wredota sie nie pojawila a samopoczucie bez zmian, zadnych objawow tylko caly czas te skurcze brzucha , nie sa bolesne ale odczuwalne . A ty jak sie czujesz? Wy wszystkie jak sie dzis czujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauli2706
dziewczyny pomozecie mi zinterpretowac wyniki hormonow?gin mam dopiero w pon 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauli2706
hejka dziewczyny pomozecie mi zinterpretowac wyniki hormonow?gin mam 19.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauli2706
hejka dziewczyny pomozecie mi zinterpretowac wyniki hormonow?gin mam 19.03.a jestem ciekawa czy wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i rozwniez wszystkiego co najlepsze dla Was :) A ja czuje się dziwnie... nie wiem czy macica jakieś cuda odprawia, bo raz czuje jakby coś wypychało a raz jakby wciągało ją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauli2706
badanie robione 2 dc wg zalecen gin estradiol k99 60.14 pmol/l f.folikularna 46.0-607.0 estradiol (jedn.tradyc.) 16.42pg/ml f.folikularna 12.5-166 Fsh 8.55 U/l f.folikularna 3.5-12.5 LH 4.61 U/l f.folikularna 2.4- 12.6 prolaktyna 246.3 zakres 127-637 powiedzcie jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauli2706
badanie robione 2 dc wg zalecen gin estradiol k99 60.14 pmol/l f.folikularna 46.0-607.0 estradiol (jedn.tradyc.) 16.42pg/ml f.folikularna 12.5-166 Fsh 8.55 U/l f.folikularna 3.5-12.5 LH 4.61 U/l f.folikularna 2.4- 12.6 prolaktyna 246.3 zakres 127-637 powiedzcie jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauli nie pomogę bo nie znam się na tym kompletnie. Nigdy takich badań nie robiłam :/ Ja czuję się ok, jedynie mdłości trochę mnie łapią ale do wytrzymania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Kaoli, Ja bym tak chciala z 10kg schudnąć. Ale u mnie tycie to brak ruchu. Praca siedząca po kilkanaście godzin dziennie. W weekendy też. I nawet nie mam kiedy wyjsc na spacer. A co dopiero na ćwiczenia czy basen. Póki pracowalam gdzie indziej go bylo lepiej. Ah. No ale co zrobić. Z wiosną muszę się ogarnąć. Dziś mnie nic nie pobolewa. Brak objawów to tez chyba nie najlepszy znak. W ostatnich ciążach bolały mnie piersi. Nieco podbrzusze. Później z miesiąc jak na okres... a teraz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elena 80% sukcesu w redukcji kg jest dieta. Ja pol roku po porodzie czyli od pazdziernika 2016 roku mialam diety pisane przez dietetyka co 4 tygodnie zmiana diety i w 3 mc z wagi 64 zeszlam do 54 kg trzymalam sie jakis czas az do pierwszej ciazy biochemicznej :( byl dol i zaczelo sie wpierniczanie slodkiego i teraz nie moge przestac bo z kazdym nie udanym cyklem ten stan sie poglebia ale musze sie zebrac do kupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauli patrzac na twoje wyniki to chyba ok mieszcza sie w normie . Tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elena kazda ciaza jest inna ka w zadnej nie mialam zadnych boli , piersi zadnych zmian , tylko w 2 ostatnich krwawienia na poczatku w 3 tak mnie zalalo ze po same kostki w krwi bylam a akurat z miasta do domu wracalam masakra :) ale wszystko bylo ok, nie czulam ze jestem w ciazy dopiero w 3 trymestrze skurcze i okropny bol bioder i kosci lonowej tak ze ciezko bylo wstac z lozka i chodzic w ostatniej mialam taki specjalny pas na biodra dla ciezarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauli2706
ze 2 mies temu mialam pod wzgl gin robiona mase badan wiec podejrzewam ze bylo wszystko co do ewentualnego wgladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauli2706
tak wyniki beda w przyszlym tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×