Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość Czarnulaa124
Witam dziewczyny. Niestety ale straciłam mojego aniołka. Serduszko już nie bije. Jutro zabieg. Staram się być silna ale jest mi z tym ciężko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamini
Czarula Ojejku....to straszne. Trzymaj się, bądź silna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula bardzo mi przykro!! Trzymaj się. Kaoli dziś zadzwoniłam do przychodni. Umowiłam się na 28 marca. Miałam poczekać jeszcze ok tygodnia z umawianiem się bo chcę mieć pewność że wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
Czarnula jestem z Toba. Wiem doskonale jak sie czujesz - jestem dwa tygodnie po zabiegu. Trzymaj sie cieplo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś czuje mokro w majtkach i za każdym razem jak idę do toalety modlę się aby nue było krwi. Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolza ...to prawie 3 tygodnie ! Na pewno bedzie dobrze , odpoczywaj i rozpieszczaj sie Ja dalej @ nie dostalam. Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zołza ja mam to samo do tej pory... Jak ja czutam coś takiego ze serce przestaje bić to mi serce pęka i tako strach ogarnia ze az brzuch boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Czarnula, Siły. By jakos to przetrwać. I wiary, że w końcu się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zolza teraz piszesz zeby sie nie spinac jak.juz w ciazy jestes, a jakis czas temu sama sie stresowalas i pisalac na forum różne rzeczy . Latwo mowic zeby wyluzowac przewaznie mowi sie tak juz wtedy jak juz ciaza jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DOKŁADNIE, takie z Was niby koleżaneczki a jak tylko którejś uda się zajść to od razu tylko samozachwyt i banały na forum. Jesteście baby takie glupie aż mi Was szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się, łatwo jest mówić jak już się zajdzie. Ale prawda jest taka, że w tym cyklu zluzowałam poślady i śmiem przypuszczać,że to było pomocne. Teraz jeszcze trzeba donosić i szcześliwie urodzin. Joanna czuję się ok, brzuch mnie boli jaj na@ i trochę mnie to stresuje. Poza tym jest mi niedobrze od czasu do czasu. Kaoli kiedy zrobisz kolejny test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Gość, Bo Zołza ma rację. Nie spinać się. Nie wyliczać, a się uda. Najgorzej być ciagle myślami przy ciąży ktorej de facto jeszcze nie ma. Można oszaleć! Luz zawsze ma dobry wpływ. Wiadomo, że jest ciężko wyluzować w napiętej sytuacji. Ale trzeba zająć się czymś innym i swój umysł też. Odpocząć. Rozerwać się. Nie myśleć... to są dobre rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Gość, Bo Zołza ma rację. Nie spinać się. Nie wyliczać, a się uda. Najgorzej być ciagle myślami przy ciąży ktorej de facto jeszcze nie ma. Można oszaleć! Luz zawsze ma dobry wpływ. Wiadomo, że jest ciężko wyluzować w napiętej sytuacji. Ale trzeba zająć się czymś innym i swój umysł też. Odpocząć. Rozerwać się. Nie myśleć... to są dobre rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaoli84
Zolza pisalam juz wczesniej ze w poniedzialek jesli @ nie przyjdzie, ale juz mnie korci zeby zrobic :) hihi Do goscia - to naturalne ze jesli kobiecie sie juz uda to jest szczesliwa i pisze tak a nie inaczej, hormony szaleja, szczescie ze wreszcie sie udalo i Zolza ma do tego prawo tym bardziej ze dobrze pisze . Spinala sie czy nie dobrze pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie :( walcze sama ze soba zeby nie isc do sklepu i kupic :) :) wiec wysylam mojego albo dzieci po zakupy. Ale mn ciagnie mnie dzisiaj zebysmy razem poszli :/ no przeciez nie powiem mu ze jak pojde to pierwsze co zrobie to pobiegne do polki z testami haha on juz mowi ze jestem testomaniaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Kaoli. To masz tak jak ja. Identiko. Ja non stop o tym myślę. W pracy siedząc wychodzę kilka razy dziennie do galerii i ledwie się opanowuje przed napadem na superpharm itd :D ☺ to zakrawa o szaleństwo. A też czekać powinnam do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elena to juz jest obsesja hihi. A ty testujesz w sobote tak? A masz jakies objawy ? Na kiedy masz termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szkoda Wam kasy na te durnoty? Jedne są płodne, inne jałowe i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Kaoli. Ja mam termin @ na 13.03. A objawów nie mam w ogóle poza tym pobolewaniem podbrzusza, co może świadczyć o wszystkim i niczym. Ale jak się nie uda to trudno. Zacznę chyba się odchudzać ☺ taki mam plan. A testuje pierwszy raz w sobotę. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie brzuch coś boli, nie podbrzusze tylko typowo brzuch co jakiś czas jakby skurcz złapał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damka3
JAK myślicie, czy jest sens robić test 11 dni po stosunku? Nie mogę sie doczekać tak jak Wy tych dwóch kreseczek :) dwa dni temu miałam dostać okres... brzuch mnie boli jak na niego echhh Pozdrawiammm cieplutko laseczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z tymi bolami podbrzudza , brzucha odwiedzic lekarza prosze, ja lecialam ze wszystkim oni od tego sa a wy bedziecie spokojne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damka zatestuj po co sie zastanawiac tym bardziej ze jestes juz po terminie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elena ja tez mam zamiar troche schudnac jesli teraz sie nie uda/ udalo :) jakas dieta i troche sportu :) prxynajmniej te 6 kg by sie przydalo :/ tak zeby dojsc do wagi chociaz 59kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamini
Wy na prawdę aż tak często testujecie? Ja odkąd się staramy jeszcze testu nie zrobiłam bo zawsze w terminie pojawiał się okres... Testy mam kupione, czekają na swój czas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×