Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Joanna ale ja zawsze mialam regularne i nigdy zadnych plamien pomiedzy @ nie mialam , pierwszy raz w zyciu zdarzylo mi sie cos takiego :/ a jak sie czuje ? Jesli pytalas mnie to dzis dosc mocno kluje mnie podbrzusze raz z jednej raz zdrugiej strony. Pauli tu nie chodzi o watrobe, tylko o to ze czasem choruje sie na cos i organizm cala energie poswieca na to zeby dany organ funkcjonowal i wtedy odrzuca ciaze, jej powstanie, gdyz to moze zbytnio obciazyc organizm i wtedy ten chory narzad moze przestac funkcjonowac. Ale tez przemeczenie czy nawet nie wyleczony ząb sa w stanie utrudnic zajscie w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczelam ale dopiero w lutym jak sie dowiedzialam ze brak tej grupy witamin wplywa na plodnosc. Dziewczyny a znacie kogos kto stosowal proszek MACA sa tez tabletki. Zastanawialam sie nad kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Zolza, gratulacje! Wszystkiego dobrego przez te 9 miesięcy i dluuuugo dlugoooo potem również ☺☺☺ Odpoczywaj dużo i myśl tylko pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Zolza, gratulacje! Wszystkiego dobrego przez te 9 miesięcy i dluuuugo dlugoooo potem również ☺☺☺ Odpoczywaj dużo i myśl tylko pozytywnie ♥️ A ja mam cykle 31/32 dni. I obecnie 25 dc. W sobotę będę testowała, bo wybieram się na imprezę. Może już coś wyjdzie... Ja nie wiem jak wytrzymam do tej soboty. Bo mam ochotę już sprawdzić ☹Ale to tak jest. Jak się czegoś bardzo mocno chce to my kobiety zazwyczaj postępujemy irracjonalnie. Ostatnio gdy byłam w ciąży z córką to rodzina dowiedziała się około 10 tyg o tym fakcie. Ze względu na moje poronienie bałam się wcześniej oznajmić co jest grane. Teraz, jak się uda to powiem chyba dopiero w 20 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Kaoli ☺ nie jesteś paranoiczką. Po prostu baaaardzo chcesz być mamusią. Kto, jak nie inna pragnąca tego samego kobieta, Cię zrozumie? Życzę powodzenia. Wiary w ten cud ♥️♥️♥️ Nie analizuj. Tylko myśl pozytywnie. To bardzo pomaga. A jak już analiza staję się konieczna to tylko przez fachowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elena dziekuje :) i tobie tez zycze II . Daj znac jak wyszedl test :) Tak wlasnie Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaoli i Joanna napisałyście wszystko co potrzeba odnośnie zapytania Pauli No i Joanna zadała też dobre pytanie do Pauli odnośnie badań partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
W koncu przestalam krwawic po zabiegu I moge jutro wrocic do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
Co do staran to narazie nie mozemy przez pol roku ,a co potem czas pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
@Zołza super!!! :) mega się cieszę. Życzę dużo zdrówka dla Was :) ja rozpoczęłam właśnie starania. 8 marca w dzień Kobiet mam mieć pik tak więc byłoby super :) dziś jest 12dc. Cykle mam raczej regularne 28 dniowe. Trochę wyluzowałam jednak nie zmienia to faktu, że bardzo chcę w tą ciążę zajść jednak tak sobie pomyślałam ze to jest nasz 3 cykl dopiero a przecież większość par stara się dłużej. Nie ma co fiksować :) Na razie cieszę się z życia i z samych 'starań' :D Ściskam Was wszystkie serdecznie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście bezplodne i tyle. Plenna kobieta nie ma problemu z zajściem w pierwszą, drugą i kolejną ciążę. Jak ktoś nie może naturalnie zaskoczyć, to nie ma co oszukiwać natury - ona wie co robi. Kiedyś nie było leków wspomagających i postrzymujacych ciąże. Selekcja naturalna. I co ci z tego, babo, że na siłę donosisz z pomocą chemii, jak dziecko będzie słabe. Nie szkoda wam czasu, nerwów i pieniędzy na walkę z porządkiem rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuszkin masz rację, nie ma co się spinać. My teraz kochalismy się na spontanie, bez szału bo mam płodne dni. W bardzo różnych odstępach dniowych. Pracujemy różnie, czasami się mijamy, więc bywa że nie ma kiedy się popiescic. Także pukanie się dzień w dzień nie musi przynieść korzyści, może faktycznie za mało czasu dla plemników na wzmocnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauli2706
on gdy byl maly mial swinke i przez powiklanie jedno jaderko mu ucieklo i mial operacj***adanie ponowne ma jutro...czesto mnie zbywal mysle ze obawia sie z3 przez chorobe z kiedys moze byc bezplodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
przecież tu żadna nie pisała, że wspomaga się in vitro. Więc wszystkie starają się naturalnie zajść w ciążę. Jak zachorujesz na raka albo inne świństwo to może niech Cię też nie leczą w końcu natura zrobi swoje i nastąpi naturalna selekcja. Jak widać nie zawsze natura robi swoje skoro tyle idiotów na tym świecie :D w tym Ty jak widać . A teraz i tak człowieku tu Cie wszystkie będziemy lekceważyć więc szkoda fatygi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Głowy do góry. Uda się nam wszystkim ☺☺☺☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym innym jest leczenie zdrowego czlowieka poczetego naturalnie, a czym innym sztuczne napedzanie plodnosci i potem sztuczne utrzymywanie takiej slabej ciazy, gdzie organizm nie jest biologicznie do niej przystosowany i zwyczajnie zbyt watly. Jestescie egoistkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
@Paulina mam kolegę co jak był nastolatkiem miał chyba guza na jądrze i mu wycieli jedno jądro (grono jego przyjaciół wiedziało o tym bo odwiedzaliśmy go w szpitalu) i jest obecnie tatusiem więc niech się tak nie boi badania. nawet jak coś wyjdzie to można suplementacją pobudzić liczebność i *****iwość plemników. @Zołza teraz przyznam się szczerze, że podczas owulacji postaram się zredukować co drugi dzień :Pi okiełznać temperament a wszystkie wiemy że podczas owulki to na prawdę cieżko jest go okiełznać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jprdl, czy wy naprawde jestescie tak zidiociale, zeby na forum pisac o tym ile razy dziennie i jak sie gzicie? szkoda ze wasi mezowie tego nie widza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzisiaj mam ochote na kanapki z pomidorem :D nawet obiadu nie zjadłam, poprawilam wafelkami, zelkami o innymi słodkościami :P a nie mialam ochoty na słodkie wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Martuszkin, Nam leci juz 11 lat razem i jakoś tego seksu jest mniej niż kiedyś. Nawet w czasie owulacji. Ale oboje zgodnie mamy taką fazę więc nie możemy narzekać. A ty ciesz się seksem ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co tu wchodzisz i czytasz skoro temat Ciebie nie dotyczy? I tak!! na forum mozna sobie pisac co sie chce,jesli mam ochote to pisze, ile razy sie bzykalam w jakiej pozycji, skonczyl w srodku czy nie .... tu nikt nikogo nie zna i nikt nie wie kim jestesmy :) Nikt nic nie poradzi jesli nie masz zycia erotycznego (poza swoja reka) my mamy i z niego korzystamy i to raczej naturalne ze trzeba uprawiac sex jesli chce sie miec dzieci DOWIDZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuszkin idz na zywiol :) nie opieraj sie :) (chyba ze o sciane ) hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejcie tego człowieka moze sam/a jest z próbówki a teraz na innych wyładowuje emocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam na twarz, sen mnie męczy cały dzień praktycznie, za kierownicą też jest słabo. Denerwuje mnie tylko ból podbrzusza, nie jest jakiś baaardzo mocny ale jednak..ehh Czarnula a jak u Ciebie? Wszystko gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×