Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość gość kaoli84
Elena- dziekuje dobrze, czasami lekkie skurcze w podbrzuszu wiec troche sie niepokoje ale jestem dobrej mysli, mn dba o mnie jak moze i nawet zaczyna mi zabraniac brac na rece naszego malucha ale to nie jest wykonalne , co prawda staram sie brac go tylko na kolana i nie nosic bo to male potworniaste moje wazy ponad 19kg wiec kregoslup siada , a mn chcial by sie juz cieszyc z ciazy ale on tez sie boi wiec teraz nic nie moge zrobic jak on jest w domu :) wczoraj powiedzial ze zacznie byc spokojny i sie zacznie naprawde cieszyc po wizycie u lekarza :) Ja sama jeszcze nie wiem czy sie cieszyc, czy sie bac, czy co robic, jakos nie dokonca to do mnie dociera , no i jest ta obawa przed cb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
@Pali dziwne trochę bo z tego co czytałam to u nas w klinice próbkę się dostarcza samemu do takiego badania czyli do pojemniczka pobierasz w domu i od razu po pobraniu jedzie się ją zawieźć zdać do labolatorium.. To trochę mniej stresuje na pewno Szkoda że wyniki takie.. :( ale może można coś z tym zrobić? ja bym próbowała z invitro nie wiem tylko jakie to są koszta. no ale wiadomo łatwo mi mówić.. Wiemy wszystkie, że facetom ciężko się przyznać do problemu nie wiem czemu tak mają. My kobiety mamy inaczej. jest problem to trzeba wziąć się w garść, leczyć i będzie dobrze. A mężczyźni mają z tym problem.. niestety :( dobrze o tyle, że znacie przyczynę. Można to leczyć jakoś? @Elena ważne by w te dni się zebrać w sobie :) zapalić świeczki nalać kieliszek wina włączyć muzykę i się zrelaksować :) w sumie to ma dwie pozytywne aspekty po pierwsze szansa na bobasa a po drugie zwyczajnie się zrelaksujesz po całym dniu. Wiem o czym mówię. My też mamy syna, w pracy od wieczny stres, nadgodziny, a człowiek jeszcze musi ogarnąć zakupy dom itd i w tym całym codziennym pędzie znaleźć czas i siłę dla siebie. Ale trzeba bo inaczej idzie zwariować :) U mnie zwyczajnie , nie czuje się w ciąży, jest to nasz 3 cykl starań okres dopiero 23.03. czyli za 9 dni. to jest mój 20dc, 6 dzień po owu tak więc jeszcze nic nie testowałam i nie zanosi się bym miała co testować :) Mąż jednak powiedział że muszę pracować nad cierpliwością więc pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuszkin życzę cierpliwości w takim razie:) Kaoli jak Twoje samopoczucie? Joasia wszystko u Ciebie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj odebrac wyniki i chyba wszystko ok, tak z tego wnioskuje : https://zapodaj.net/3e2a4deddde5c.jpg.html Czuje się nawet ok :) byłam dzisiaj na mieście i szukałam kurtki wiosennej i ciezko mi się chodzi z tym bolącym kręgosłupem. No i w sumie nic nie wybrałam bo nie wiem na co się zdecydowac eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamini
Ta w groszki jest fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Zolza tak jak wyzej napisalam jest ok tylko ze te skurcze mnie czasem strasza , a tak to zadnych dolegliwosci poza strasznym zmeczeniem i jednoczesnie bezsennoscia....kurcze no ciezko mi zasnac a czuje sie wykonczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauli2706
podjelismy probe zbadania nasienka w drugiej klinice tym razwem pojade z nim...wiem nie wejde z nim ale bedzie chociaz mial otuche ze jestem z nim.mkze mniej sie zestresuje.zreszta labolatorium w ktorym robilam zawsze badania pokazywalo mi non stop identyczne wyniki badan po zmianie na inne lab wyniki sie zmieniaja wraz ze zwiekszeniem dawki leku.jest duza roznica.wiec moze klinika "zakodowala"sie jak moje lab 1.sprobujemy ponownie w nastepnym tyg.mam nadzieje ze cos wyjdzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poniżacie swoich mężów każąc im spuszczać się do probowek, zamiast pogodzić się z naturą. Nie każdy może i powinien mieć dzieci. Proste. Trudne do przyjęcia ale proste. Nie bawcie się w Pana Boga bo marnie skończycie. Jak z resztą każdy w historii kto tego próbował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKKk
Cześć dziewczyny. Czy jakość testu ciążowego tez ma duże znaczenie? Czy któraś z Was była w takiej sytuacji, ze test nie pokazywał ciazy, nawet jakiś hiper super najlepszy a ciąża jednak była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Znaczenie ma na pewno czulosc testu 10 mlu\ml jest najlepszy do wykrycia wczesnej ciazy lub najlepiej zrobic badanie krwi na beta hcg jesli nie masz pewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Gosc-Znaczenie ma czulosc testu. 10mlu\ml jest najbardziej czuly lub zrob badanie krwi na beta hcg i bedziesz miala pewnosc. A jakiego testu uzylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaoli piękne dwie kreseczki :) Ja też mam w planach zrobić ten z czułością 25 ale się boję, nawet czeka na mnie w szafce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoscKkk jak nie byłam w to test był zawsze czysty. Jeśli robisz go w terminie bądź po @ i nie makreski, to raczej nic z tego nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Zolza czego sie boisz? jestes juz po terminie, zrob przynajmniej bedziesz wiedziala czy kreseczka mocniejsza ci wyjdzie :) Myslalam ze wczesniejszy komentarz sie nie dodal dlatego jest podwojnie :) Mam jakas blokade co do przytulanka, chce ale jakos ciezko mi sie wyluzowac...mam nadzieje ze mi szybko przejdzie , musze tylko wiedziec ze wszystko jest ok , mn rozumie i powiedzial ze nie bedzie naciskac, poczeka az sie wyjasni i ze on tez mial malego stresa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Kaoli pięknie ☺☺☺☺ A u mnie jest tak- 2/3 dni po spodziewanym okresie. I oczywiście go brak. Robiłam te testy. Ale wszystkie po południu. Czy to może być powód że wychodziły negatywnie? Nie znam się na testach. Robie przypadkowe. Jakie mi poda farmaceuta. A rano robilam jeden. Ale przed terminem @. Nie wiem czy zrobić kolejny. Czy czekać na @... na betę mogę isc dopiero w środę. Bo obecnie pracuje. Do 20. Nic mnie nie boli. Ani na @ ani na nic. Trochę kręgosłup. Ale to raczej nie ma związku. Olac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Elena widzialas jakie blade sa z rana, poczekaj 2 dni moze i jak @ nie przyjdzie to zrob ale z rana z pierwszego moczu i najlepiej ze srodkowego strumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Kaoli, Masz rację. Jeszcze poczekam. Tylko sama wiesz. Jak to jest. Wolałabym juz wiedzieć wóz czy przewóz... Człowiek taki niecierpliwy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Ciągle jestem glodna. Jak przed okresem. Do tego stopnia że mnie mdli z głodu co kilka godzin. Więc bardziej przewóz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Elena to kup dzisiaj i zrob jutro rano :) A kolejny za 2 dni , zaszalej :) czekam na wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test o czułości 10 nigdy mi nie pokazał ciąży, wiec dla mnie są do d*** dopiero te o czulości 25 pokazywały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
W tej aptece juz mnie chyba maja dość. Ale kupie ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
He he Elena to przynajmniej maja stala klientke :) Jak wchodzisz to odrazu powinni wyciagac test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołza 987
Kaoli boję się właśnie tego że kreska nie będzie ciemniała :( Jutro może zrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Zolza badz dobrej mysli, ja sie staram pozytywnie myslec :) Dzis ta kreseczka poprawila troche moje nastawienie a jesli i tobie @ sie spoznia to powinno byc dobrze. Ile dni opoznienia juz masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóźnia mi się ponad tydzień, od pierwszego testu minęło półtora tygodnia. Staram się myśleć pozytywnie czasami tylko mam czarne myśli ale szybko je odsuwam. Kocham moje maleństwo oraz dwoje starszych pstrągów i to dzieki nim i mojemu mężowi czuję że wszystko będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) Będzie wzzystko dobrze ! Za ile macie wizyty ? Kupiłam jedna tą w kropeczki kurtke :) Dzisiaj nagle mi brzuszek wyskoczył tak O! Pilka wyskoczyła. I zastanawiam się nad chodzeniem na basen, nie daje rady z bólem pleców czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wizyta w tygodniu przed świętami. Asiu który u Ciebie tydzień? Ten czas tak leci że straciłam już rachubę :) Ja nawet bez ciąży miałam brzuszek hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11+5 :) w sumie jedni mowią ze to 12 tc inni ze 11 co lekarz to inna opinia :) Tez miałam brzuszka a teraz sie tak zaokraglił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamini
Joanna Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×