Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość gość kaoli84
jesli nie wyszlo to to juz 5 raz w przeciagu roku. :( Zolza nie mysl o tym i nie stresuj sie ja za duzo myslalam i ooooo Bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaoli trzymam mocno kciuki!!! Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i czekam na info od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Dam znac Dzieki dziewczyny, fajnie ze jestescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Gaming
Kaoli ściskam i trzymam kciuki. Mam dwie dziewczyny obok siebie które krwawily na początku. A dzieci urodziły mimo to zdrowe. Ja w środę lub czwartek chyba będę musiała pójść do gina. @ brak. A bóle kręgosłupa są i mają się dobrze. Niech sprawdzi czy wszystko ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elena pewnie że idź do gina, będziesz spokojniejsza. Ja wczoraj przesadziłam z pracą, te 10 h dało mi w kość, jajniki bolą stopy bolą. Joasia co u Ciebie? Kaoli Asia też krwawiła na początku i teraz wszystko cacy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKKk
kaoli jeśli możesz przyspieszyć wizytę u lekarza to idź, najważniejsza mimo wszystko jesteś Ty i Twoje zdrowie. Nie martw się, jeżeli znów się nie udało, trzeba zacisnąć zeby i iść dalej. Będzie dobrze! Ja test zrobiłam, oczywiście wynik negatywny. Dzisiaj mam 60 dzien cyklu, jestem taka zła :/ Postaram się jutro dorwać gdzieś lekarza prywatnie bo wydębilam wolne w pracy żeby wziąć się za swoje zdrowie, Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawiłam i to 2 tygodnie i wtedy mi pani dr. Powiedzoala ze moze bym implantacja zarodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Joanna implantacja 2 tygodnie ?? to chyba troche dlugo, Ale u mnie implantacja odbyla sie co najmniej tydzien temu bo inaczej test by pozytywny nie wyszedl, bhcg jest wytwarzane dopiero po implantacji. No ale jak do tej pory cisza od rana nie krwawie poza tymi paroma kroplami rano , bole podbrzusza sa ale juz nie tak mocne. Wzielam popoludniu nospe i 200 magnezu Na wieczor wezme jeszcze 200 magnezu. MN kazal mi zrobic test jutro i pojutrze i znowu w czwartek Strasznie sie wystraszyl( ja tez).....mam lezec****achniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja lezałam w szpitalu z beta 2000 i mowili ze to moze byc implantacja wiec wierze lekarzowi a nie forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny! Powodzenia dla was wszystkich. Ja po trzech poronieniach wczoraj urodziłam, nasze ukochane, wyczekane maleństwo. Życzę wam wszystkim takiego samego szczęścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dziś troszkę boli brzuch jak na@ i do tego mocno zaczęły boleć sutki, są strasznie wrażliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zołza Baaardzo dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Hej U mnie bez krwawienia, lekkie skurcze ! musze leciec po test bo mi mn zyc nie da . Poza tym czuje sie dobrze. Zolza moze wez no-spe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaoli to chyba dobry znak-brak krwawienia Dziś już brzuch nie boli. Za półtora tygodnia mam wizytę, już nie mogę się doczekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Zolza- ktorego dokladnie masz wizyte ?? Ja mam 29 , jesli wszystko bedzie dobrze to wkleje foto kropeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzień wcześniej-28 :) Wczoraj brat i bratowa wyczuli że jestem w ciąży...wszystko przez drinka ;) zazwyczaj napiłam się z nimi drina a wczoraj odmówiłam i bratowa od razu że w ciąży jestem hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
no to czekam na foto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja idę na NFZ i szczerze mówiąc nie wiem czy mi wydrukuje jakieś foto-oszczędności, ale jeśli będę miała to oczywiście wstawię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
To az tak sie w pl pozmienialo ? nawet papieru chociaz na jedno foto zaluja?? Ja w pl nie mialam nigdy z tym problemu, zawsze mi drukowala , tez na nfz . a 3 pierwsze ciaze byly w pl bo jeszcze mieszkalam w pl. Na pewno Ci da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak teraz jest, nawet nie pamiętam jak było z synem 6 lat temu. Ale może masz rację i da jedną foto na pamiątkę :) Kurczę w ogóle nie mogę jeść, w sobotę nie wiele co zjadłam, wczoraj też bez szału, dziś jeszcze śniadania nie zjadłam a od 7 na nogach jestem. Muszę się jakoś zmuszać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Zolza ja mam tak samo , nie chce mi sie nic jesc i musze sie zmuszac, ale za to suszy mnie jak bym kaca miala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na NFZ jak się upomisz dostaniesz te 3 usg najwazniejsze. Napewno na tym etapie nie druknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kaoli84
Zolza albo wez telefon i krec film jak bedzie Ci robic usg, ja tak robilam , mialam filmik z kazdego usg no i foto a z kolei moja siostra brala tez ze soba plyte bo mozna nagrac usg na plycie, tylko musiala bys dowiedziec sie czy maja taka mozliwosc na aparacie usg i jaka plyta potrzebna , mojej siostrze za darmo nagrywal. Ogolnie zdaje mi sie ze to duzo zalezy od lekarza jak trafi sie normalny ludzki to nie bedzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy jak to będzie...zaraz po wizycie mam zamiar powiedzieć w pracy o ciąży...trochę się boję reakcji, zastanawiam się kto mnie zastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słyszałyście o zmianie kodeksu ? I będą mogli zwolnic kobiete w ciazy nie zaleznie czy bedzie w 12tc czy w 30tc ? . Pierw namawiają do robienia dzieci a takim czymś odpychają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ale to już weszło w życie? Czy tylko takie plany mają? Całkiem ich powaliło...co za debil to wymyślił!!?? Kaoli powtórzyłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, nawet jeśli wejdzie to w życie to nas już nie obejmie.A poza tym i tak pracodawca będzie musiał mieć mocne argumenty żeby zwolnić ciężarną ponieważ musi PIP wyrazić na to zgodę. Mało kto będzie chciał zadzierać z PIP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×