Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość TAKaSObieMaMamaMa
Okres mam miec w przyszly wtorek, najpozniej srode. A bolaly cie piersi cale, z boku , z dolu ? Czulas je na okraglo czy moze tylko przy dotyku i np tak jak ja w trakcie szybszego schodzenia po schodach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Ah no i zenulka powiedz ktory madz dzis dzien cyklu skoro wyszedl Ci test pozytywny i kiedy mialas miec okres ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenulka
Czułam (i czuję, ale teraz mniej) ciągle, bolały z boku i pod spodem. Przy chodzeniu/ruchu/dotyku jeszcze bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenulka
Okres powinnam dostać wczoraj/dziś. No i te 4 dni przed to wyszedł cień cienia na teście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Zenulka no to z tymi piersiami podobnie jak u mnie. Jesli podcxytywalas nas troche to nawet wczesniej pisalam ze z poczatku myslalam ze to stanik mnie ściskal badz uwieral no ale pozniej sobie uswiadomilam ze tak nagle z dnia na dzien nie mogl mnie zaczal uwierac moj ulubiony stanik. I ze gdyby to byla tylko wina stanika to nie czulabym swoich piersi zbiegajac po schodach. I wlasnie mam najbardziej piersi bolesne wtedy jak i wtedy kiedy przejade reka po piersiach spod spodu. A powiedziec Wam musze ze posiadaczka duzych piersi mianowac nie moge sie napewno. Od kiedy Cie bolaly piersi? Bo mnie bola od poniedzialku 21 dc. A owu mialam 15 dc, najpozniej 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Wrecz mam takie wrazenie jak by bolaly mnie zebra tuz pod piersiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenulka
To mnie tak samo, ból pod żebrami też czułam ostatnio... I zdejmowanie stanika. Identycznie wszystko, dni cyklu te same. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Boję sie miec nadzieje :-( Bardzo sie boje. Ale wiem tez ze za wczesnie jest na wykonywanie testu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej tak was czytam i powiem wam ze z tymi piersiami to jest różnie w pierwszej ciazy bolaly mnie bardzo przed okresem, a w drugiej prawie wcale :-)trzym kciuki za pozytywne testy :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
No ja Wam powiem ze w pierwszej ciazy dopiero po tyg zorientowalam sie ze jestem w ciazy. Ale wtedy bylam mloda wiec nie zwracalam na to uwagi. W drugiej piersi bolaly mnie jak schodzilam po schodach i na krotko przed @ mialam takie uczucie jakby mleko naplywalo. W tej ktora poronilam mialam piersiowe objawy podobne do tych z drugiej ciazy. No i teraz mnie dopadly te bole piersi dolem odczuwalne glownie jak zbiegam po schodach i wrazenie jakbym miala zakwasy w okolicach piersi. Ale co dziwne nie bola mnie cale piersi wiec nie bole jak spie czy leze ale az tak to w zadnej ciazy nie bolaly. Moze wlasnie dlatego ze nie sa wielkich rozmiarow. Stad tez jestem wściekła bo z jednej strony mam przeczucie ze nie ma ciazy i znowu sie nie udalo, a z drugiej te piersi daja mi ogromna nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
A tak wogole to gdzie sie podziala Nasza lifeisgood ? Bo topciaqq to juz nas chyba na dobre opuściła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
TakaSobie tez sie ciagle zastanawiam co z dziewczynami. Widze ze u ciebie strasznie sie ciagnie to czekanie. prosze cie nie nastawiaj sie w zadną strone. wiem ze ciezko bo co cykl przezywam to od nowa ale widze ze teraz potrafie opanowac swoje emocje, nie doluje sie tak bardzo bo zdaje sobie sprawe ze stres jest moim wrogiem. trzymam mocno kciuki za pozytywny wynik testu Malahala, Mosabia, Asiac, Lifeisgood, gdzie jestescie? co uwas? mam nadzieje ze sie odezwiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Mami. Glowa mowi nie licz na nic. Serce i uczucia ciagna w druga strone. Dobrze mi napisałas abym nie nastawiala sie na nic. Samo sobie to obiecałam a mimo to zdrowy rozsadek gdzieś ginie jak pomysle o tym nietypowym bolu piersi a nawet nie tyle co bolu a uczuciu ze je mam w trakcie zbiegania po schodach. To uczucie pamietam z ciazy... to tak jakbym pod piersiami , pod spodem, na zebrach miala siniaki... I choc rozum swoje, serce swoje a piersi jeszcze co innego to z kolei intuicja mowi babo odpusc bo ten cykl stracony :-( Dzis juz nawet mezowi powiedziałam ze na 99 % sie nie udalo. W tamtym miesiacu tez mu tak pow a 6 dni po tym przyszla @....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Takasobie, nie pozostaje Ci nic innego jak poczekać na termin @ i zrobić test. Na początku moich starań też co miesiąc przeżywałam coś podobnego jak ty. Ale teraz już odpuściłam. Nie stresuje się i nie zastanawiam. Może poprostu zajmij się czymś innym do terminu @. Życzę Ci jak najmocniej żeby się udało i wyszły dwie kreski ale twoje codzienne zamartwianie niż nie zmieni. Także usmiechnij się i cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Czesc kochane. Coś Nas chyba dziewczyny naprawde poopuszczaly bo coraz ciszej tutaj. U mnie dzis 24 dc. Piersi nadal daja sie we znaki przy chodzeniu po schodach. Bola tylko jak mocno ucisne spod spodu. Czasem tez czuje w nich taki jakby prad przechodzacy. W podbrzuszu czasem tylko tak dziwnie pali i piecze. Odbija mi sie nadal. A to juz 4 dzien wiec chyba nie moge tego zwalic na jedzenie. Bo nie ma na to reguly. Odbija mi sie nawet po zwyklym soku czy herbacie. W dodatku ta noc mialam strasznie ciezka, a mianowicie prawie wogole nie moglam spac choc bylam pewna ze padne odrazu bo juz w dzien lamalo mnie spanie. A tu niespodzienka. Po wielkich mekach zasnelam dopiero kolo 3 w nocy. Dzis od rana troche mnie muli w zoladku. Ale to akurat zwalam na niewyspanie bo czasem tak sie czuje po zarwanej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiac93
U mnie dziś 38 dc i nadal czekam na @ żeby zacząć nowy cykl i nowe starania, strasznie długie cykle są u mnie :( Byłam pewna że @ dostanę 19.09 tak mi się wydawało bo obliczylam sobie sama od owulacji ale jak widać błędnie.. A więc te bóle podbrzusza i klucie jajnika to nie bóle owulacji a bóle przed owu.. A więc wychodzi na to że podczas owulacji nie miałam żadnych bóli. No nic piersi przestały boleć więc @ będzie lada chwila. A Wam dziewczyny życzę owocnej pracy może nowy cykl okaże się szczęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiac93
Dziewczyny też miałam problem żeby załadować stronę ale zmieniłam przeglądarkę w telefonie i działa, no i przed każdym dodanym postem kopiuje tekst bo czasami nie dodaje się albo tylko w połowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny, staramy sie 3 cykl (jestem jeszcze przed owulacja), biore kwas foliowy i mierze temperature, no i tutaj pojawil sie Problem - moja temperatura byla przez prawei caly cykl dosc wysoka (od @ do owulacji 36,9-37,1°C i 37,2 - 37,5°C w fazie lutealnej) podczas ostatniej miesiaczki zaczelam brac tabletki z niepokalankiem i olejek z wiesiolka, dzisiaj jest moj 9. dc i temperatura utrzymuje sie od okresu ponizej 36,7... czekam na owulacje i zobaczymy jak bedzie w fazie lutealnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
Asiac a robiłas test? mysle ze warto by sprawdzic bo juz sporo dni mineło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
dziewczyny ja zauważyłam ze nie mozna normalnie wejsc przez kafe na nasze forum ale jak wpisuje w google objawy planowanie testowanie to w ten sposób ie ma problemu i tak własnie wchodze jesli zamkne w miedzy czasie nasze forum. Mam nadzieje ze dziewczyny sie odezwa Mosabia Malahala Lifeisgood, dziewczyny mam nadzieje ze nie uciekłyscie i odezwiecie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. od kilku miesiecy staramy sie z mezem o dzidziusia. jestem 8 dni przed domniemana @. czy sa szanse na odróznienie szyjki w czasie wczesnej ciazy a nadchodzaca miesiaczka.? dodam ze moje cykle sa 28 dniowe . od czasu owu. kłuje i pobolewa mnie podbrzusze . nie sa to bóle jak na @. sa delikatniejsze i sporadyczne ale codziennie . @ powinnam miec 29.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, to ja - gosc od wiesiolka i niepokalanka, postanowilam zalozyc konto :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajcia323 dziś trudno powiedziec, badasz szyjke codziennie? Jesli tak to powiedz od ilu miesiecy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie o to chodzi ze nie badałam. 2 dni po ovu zbadałam i miałam twarda zamknieta i wysoko. temp. od ovu 37.2. mam juz córeczke 4 latka ale staramy sie o rodzenstwo. 2 mies temu robiłam test 3 dni przed @ wyszedł pozytywny a i tak @ przyszła. w zeszłym miesiacu przyszła zgodnie z terminem ale objawów nie miałam zadnych. za to teraz mam 8 dni do @ pobolewa mnie podbrzusze i jajnik na zmiane prawy raz lewy. nie wiem co to moze oznaczac czy byc moze sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie o to chodzi ze nie badałam. 2 dni po ovu zbadałam i miałam twarda zamknieta i wysoko. temp. od ovu 37.2. mam juz córeczke 4 latka ale staramy sie o rodzenstwo. 2 mies temu robiłam test 3 dni przed @ wyszedł pozytywny a i tak @ przyszła. w zeszłym miesiacu przyszła zgodnie z terminem ale objawów nie miałam zadnych. za to teraz mam 8 dni do @ pobolewa mnie podbrzusze i jajnik na zmiane prawy raz lewy. nie wiem co to moze oznaczac czy byc moze sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajcia323 dziś jesli nie badalas, to nie ma szans, zeby cos wyczuc :-( z reszta szyjka przed @ i we wczesnej ciazy jest wlasciwie taka sama - sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem a jezeli chodzi te kłucia jajników? pobolewanie brzucha zawsze bóle przed @ miałam góra na 2- dni przed a teraz mozna powiedziec ze od ovulacji wystepuja codziennie i to nie takie jak na miesiaczke tylko takie delikatne. piersi tez przy dotyku bola i brzuch non stop wzdecia. mam nadzieje ze to nie tylko moja psychika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jestem jestem :) czytam Was caly czas ale jakoś nic nie mam ciekawego do dodania wiec sie nie udzielałam. Mi dzisiaj sie wreszcie skończył okres, mam 7dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×