Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

@magdzis być może! A i jeszcze dłużej śpie. Tylko intuicja tak mi mówi, test narazie nic nie pokazuje, robiłam przed wczoraj, ale po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia zrób badanie beta :) idź z rana i będziesz miała pewność:) po co się tak zadręczać :) dziewczyny może zróbcie taka tabelkę z tymi dniami cyklu i terminem oczekiwanej @:D kiedyś był taki spis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammabobasa
iNTERESANTKA u mnie 2dc a trwaja 32dni. Czekam na efekty działań :) Jezeli się nie uda to bede wiedziała ze mam problemy z hormonem prolaktyna. Miesiąc temu odstawiłam synka od cyca, 3cylke były bez efektu. Teraz jak bedzie to samo bede się sprawdzać pod kątem hormonów bo przytulanki były od 7dc codziennie. :) W pierwsza ciaze zaszłam w 3 cyklu w owulacje a była w 16dc i jest synuś teraz ciężej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psychika może zdziałać bardzo dużo, moim zdaniem lepiej sobie nie wkecac tylko czekac cierpliwie na termin okresu , bądz robić testy, Ja staram się z mężem juz 10 cykl i przy każdym cyklu miałam objawy takie jak Twoje :) a ciąży brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mo dobrze by było z ta tabelka Kurcze ja nie wiem co z tymi moimi jajnikami....lewy tak daje czadu że szok....kurde....wizyta dopiero 30 października ....poproszę chyba o usg niech mi sprawdzi czy się jakaś torbiel czasem nie zrobiła....to nie normalne bo mnie jajniki bolą tylko na owu i przed @ a teraz ledwo po @ a one grają jak szalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamabobasa A miałaś problem z prolaktyna?ja w pierwszej ciąży jechałam na bromergonie teraz zresztą też....tylko jak ciąży Noe było tak nie ma.... W tym cyklu bierzemy się ostro do pracy....czekam tylko na dni wmiare płodne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile razy na dzień si e kochacie jak sa dni plodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok macie racje, bez paniki, ze spokojem, dziękuje za wszelkie rady, jestem w tej chwili na wakacjach u rodziców i z tą betą narazie poczekam, zbyt małe miasto, mam jeszcze test jeden jak nie bede miała okresu to wtedy spawdze, napisze zresztą co i jak na dniach wszystko się okaże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarola
To witajcie w klubie u mnie tez 6dc. Cykle 28 dniowe. Tez mamy zamiar z mężem brać się ostro do roboty w tym cyklu. Zobaczymy. W pierwsza ciąże zaszłam odrazu za pierwszym razem, teraz się wole już nie napalać, wszystko na spokojnie. Jak będę faksować to proszę sprowadzcie mnie na ziemie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarola
Miało być fiksować, ale niestety słownik poprawia po swojemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interesantka nie miałam zadnych problemów, pierwsza ciąż książkowa ur w 41 tc po przez cc bo szyjka 4 cm i ani drgneła po tygodniu kroplówek. Teraz syn ma 15miesiecy i staramy się o drugie dziecko. Nie wiem czy to przez prolaktyne czy po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem dziewczyny ja ostatnio jestem nastawiona anty do tych wszystkich ginekologów i różnego rodzaju tabletek. Ja przez to wszystko przechodziłam, byłam i na różnych anty i byłam stymulowana duphastonem czy estrofemem. Teraz mam 26lat pierwszy raz przez zaburzenia miesiaczkowania byłam w wieku 22lat. Miałam wtedy pco, hirsytyzm i hiperprolaktynemie, ostro się po tym wziełam za siebie pod wzgledem diety zdrowego odzywiania, waga spadła hiperprolaktynemii brak a w szpitalu byłam ostatnio w grudniu bedzie 2 lata. Odstawiłam wszystkie "leki" całą chemie i "lecze " się naturalnymi sposobami. A lekarze co? Skoro nie zachodze w ciąże tzn, że organizm jest za słaby, w naturalny sposob eliminuje potencjalne zagrożenie, lekarze każa robić badania hormonalne i podreperować za niskie słupki, a ja raczej próbuje odnaleźć równowagę, balans. Polecam. 2 lata temu lezałam na polnej w Poznaniu na odziale endo i doznałam takiego wstrząsu, w naszej już przeładowanej sali dostawili łóżko dziewczyna była po laparoskopii, lekarka z taką znieczulicą przekazała jej informacje (akurat bylam jedyna osobą na sali), że ma niedrożne jajowody i nic się nie da z tym zrobić. Biedna popłakała się i powiedziała mi wtedy, że ponad 10 lat się leczy i wydała już na lekarzy majątek. To był pierwszy i największy wstrząs. Jak będzie ze mną nie wiem? Wiem jedno, że natura sama dokonuje selekcji, jak mamy za słaby organizm to raczej bym szukała przyczyn tej nierównowagi, co zresztą robię od kilku mcy. Dla wszystkich dziewczyn wklejam cudowną Agnieszkę Maciąg artykuł jest o ciąży po 40, ale zawiera mnóstwo życiowej mądrości, może komuś pomoże http://agnieszkamaciag.pl/temat/ciaza-po-40tce/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poli1234
Czesc.dziewczyny bola mnie piersi jestem na kilka dni przed okresem.wydaje mi sie ze sie powiekszyly i bola najbardziej po bokach.jak to z wami bylo w ktorych czesciach piersi was bolalo?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
U mnie cykle po 32 dni a dzisiaj jest 7dc. Wszystkie mamy podobnie ;) będzie wspólne testowanie owu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarola
Metry, ja w tym cyklu idę na żywioł, co będzie to będzie. Jak się nie uda to wypróbuje na przyszły miesiąc z testami owulacyjnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Mosabia a co u ciebie? Dawno cię tu nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosabia
Hej hej :) Magdzis chyba mnie przyciągnęłaś tutaj myślami bo weszłam zaraz twoim poście z pytaniem co u mnie. Oczywiscie musialam nadrobić zaległości. Jestem w szoku co do wypowiedzi gościa, bardzo latwo jest oskarżać i oceniać kogoś anonimowo prawda? Szkoda nerwów na takie osoby, lepiej nie reagować na trolli i tyle. Agata gratuluje :) U mnie nic nowego dzisiaj mam wizytę kontrolna i gina to moj 10dc, mam do odebrania wyniki badań tsh prolaktyna amh i cukier, zobaczymy co tam się dzieje. A od jutra bedziemy sie starać na nowo :) Troche przystopowałam w tym cyklu podchodze tak na luzie całkiem bo nie.mam czasu nawet o tym myslec, dzien za dniem ucieka w zatrważającym tempie a w pracy duzo sie dzieje wiec moja uwaga skupia sie na czyms innym. Ostatnio jakiś wysyp ciąż w moim otoczeniu jest ale to dobrze, moze te pozytywne feromony które sie ulatniaja z tych wieści przejdą na mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammabobasa
Szmaragdowykamyk GRATULACJE :) Super wiadomości z rana. Któryto u Ciebie dzien cyklu bo ja tez jestem przed testowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. A mianowicie mam taki problem Przed miesiączka miałam takie objawy jak w ciąży ból na dole pleców ,bolące czerwone sutki ,przezroczysty śluz , ból brzucha i podbrzusza, kręciło mi się nieraz w głowie, miesiączkę miałam 25.08.17 więc powinnam następna mieć 25.9.17 ponieważ cykle cały czas miałam regularne lecz okres dostałam dopiero 9.10.17 miałam 3 dni i z takim przezroczystym ciągnącym sluzem , po skończonym "niby"okresie dalej mam takie objawy czy jest to możliwa ciąża ? Staram się z chłopakiem o dzidzie Dodam że moja koleżanka myślała że ma okres a okazało sie że to bylo plamienie intensywne takie jak okres i miała tak do 4tego miesiąca ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Szmaragdowy kamyk gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Gościu powinnaś udać się do lekarza,tak mi się wydaje.Mosabia myślałam już od wczoraj o tobie :) też masz podobne dni cyklu jak większość z nas,u mnie 7 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Czesc kochame nie wchodzilam tu dosyc dlugo bo mialam duzo pracy ale do rzeczy...jak u ciebie lifeisgood?:-)jak samopoczucie...dziewczyny wkonu mam tsh ponizej 2 wiec mam duze szanse.staralismy sie przez ten caly cykl wg obliczen okres powinnam dostac w pon 23.10.od kilku dni mnie mdli nawet wymiotowalam...piersi mnie bola ale tak jakos dziwnie bo po bokach ale jak sie poloze czuje ich ucisk i sa bardzo wrazliwe...brzuch tez boli raz raz nie.raz mi sie robi duszno raz zimno a za chwile zmeczona i senna.tak juz bym chciala zobzlaczyc te 2 kreseczki☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarola
Szmaragdowykamyk gratulacje !! Dziewczyny by więcej było tych dwóch kresem w tym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość1990 ja testuje 26 ale chyba lipa bedzie, zadnych objawów jakies tam lekkie ukłucia w jajnikach. Włączyło mi sie na mega sprzatanie to pewnie na @ bo tak zawsze miałam. :) Zobaczymy,powoli szykuje się na kolejny cylk i juz amówiłam testy owu i wybieram sie na zbadanie hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Mi wysypka w okolicy szyi zaczyna sie pojawiac wiec znow negatyw cos czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×