Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość Czarnulaa124
Witam. U mnie doszły mdłości już 3 dzień. Nie mam ochoty nic jeść. Na słodycze to patrzeć nie mogę. Brzuch czasem zaboli delikatnie, nadal mocny ból piersi. Co mnie dziwi w pierwszej ciąży miałam dużo białej wydzieliny teraz jest jej tylko troszkę. Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Tez mam straszne mdłości. Wczoraj wieczorem to masakra była. Nie mam ochoty na jedzenie i na słodycze tez nie moge patrzec. A piersi to masakra.. zrobiły mi sie jak banie, napuchnięte są mocno. Sutki ciemno brązowe i żyły wyszły. Brzuch mnie czasem pobolewa no i kręgosłup boli dość mocno. Ale co tam wszystko sie przeżyje, wazne by było wszystko z dzidzią dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulaa124
JoannaAsia a byłaś już u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
U mnie z przeziebieniem juz lepiej kaszel prawie znikl, czasaminos sie lekko zapycha. Poza tym wszystko ok. Bez mdlosci, apetyt spory, nawet brzuch nie bardzo boli ,piersi wieksze. Martwie sie troszke ze tak spokojnie to wszystko idzie. Ostatnio lekarz wspomnial o badaniach prenatalnych I to troszke teraz zawraca mi w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lekarza ide we wtorek i wtedy juz powinien byc zarodek, zobaczymy i troszke sie stresuje. Ale odpukać plamień nie mam juz. A81 ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
37,a badania prenatalne sie zaleca po 35!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
Mysle ciagle co to moze wyjsc w tych badaniach! Wiem ze zastanawianie sie nic nie da,ale juz chce chyba taka nasza natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od fryza Mnie Dzis tak brzuch na dole zabolal i bolal ze Musialam ze zejde . takie prądy jakies w jakby w macicy. Ledwo mogłam prowadzić i juz w glowie mam torbiel wrrr ale szybko przeszlo wnlazience lol Dni płodne mi wypadają od pn . Zbadam sobie w pn następny progesteron itd. ciekawe Jade na siłownię sie zmeczyx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez myślę non stop czy wszystko będzie dobrze. Ale jestem juz dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaAsia
Kilka dni spokoju było i znowu się plamie ia zaczęły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lifeisgood
Joasia czasem Was czytam i zastanawia mnie, dlaczego Twój lekarz nie położył Cię w szpitalu???? Ja niedawno tez plamilam (7 miesiąc) i przez 2 tygodnie pobytu w szpitalu dużo kobietek zmieniło się w mojej sali. Były 2 z bardzo wczesna ciąża i plemieniem. Lekarze trzymali je aż do ustania plamienia i monitorowali cały czas. Kurczę może zgłoś się do szpitala sama??? Wykonają Ci szereg badań, porobią kilka USG. To tylko moja rada :) Jednej w 7 tyg zabronili podnoszenia czegokolwiek powyżej 1 kg do końca ciąży juz. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzień temu byłam w szpitalu i p dr. Powiedziała ze nic nie mozna juz zrobic. Ze mam brac leki i trzeba czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm u mnie te dziewczyny puścili dopiero po całkowitym ustaniu plamien +dzień, dwa bez plamienia. Potem USG i informacja o ciąży utrzymanej. Różnie widać podchodzą do pacjentów. U nas mówili jeszcze, ze w razie kolejnych plamien od razu stawić się doszpitala z powrotem. Trzymam kciuki, żeby było dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mi powiedziała czy bede lezala w domu czy w szpitalu to to samo. Płakac mi sie tylko chce. We qtorek wizyta bede czekała na nią jak na zbawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Jak Wasze samopoczucie?Joasia Asia jutro już wtorek, jeszcze tylko chwila i zobaczysz swoją fasolkę Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
@JoannaAsia trzymam kciuki za jutro by wszystko wyszło ok. Trochę dziwne i dla mnie że Cie nie zatrzymali w szpitalu. Może pogadaj z ginem żeby -jeśli wciąż krwawisz - dał ci skierowanie do szpitala by Cie monitorowali aż do ustania plamień? @Zołza u mnie dziś ostatni dzień płodnych :) teraz tylko trzeba czekać. A teraz z dedykacją dla Gościa od 'sexów'. (co do pączkowanie - chodziło o pączkowanie jajeczka a nie seks..) Nie wiem tylko czy nie za dużo tych seksów było u nas bo nie chcieliśmy się ograniczać i jak lubimy często się kochać to czemu teraz miało by być inaczej. jednak wczoraj poczytałam że najlepiej współżyć co 2 dzień (wg autora to jest właśnie często). W Hiszpanii zalecają codzienny seks więc nieco częściej :) ale nigdzie nie pisali o dwóch razach dziennie.. :) doczytałam się na różnych forach, że jak tak często to 'materiał' (tu cytacik :) ) jest bezwartościowy bo nie ma plemników.. :( znowu w innym artykule jakiś ginekolog pisał że nie powinno się ograniczać i kochać się jak się ma tylko ochotę im częściej tym lepiej.. więc już sama nie wiem. może to i nie głupie? co o tym dziewczyny sądzicie? Przepraszam jeśli kogoś moje pytanie wyda się beznadziejnie głupie ale chyba po to jest to forum by pytać o wszystko co tyczy się planowania ciąży :) @Aa81 badania prenatalne to normalne i dobrze będziesz spokojniejsza przez resztę ciąży - wszystko na pewno będzie dobrze :) Jednak rozumiem Cię bo pewnie każda z nas by przeżywała to tak samo jak Ty . Miłego dnia dziewczyny ! :) Bez mdłościowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Gosia,ja sie z chlopakiem kochalam przez cały tydzien 2razy dziennie jednego dnia nawet 3razy :) wiec ja jestem za tym, że skoro zalozylismy, że to bedzie dla nas przyjemna robota to po co mamy sie ograniczac:) wczesniej nie wiedziałam nawet kiedy mam dni plodne i przez kilka mcy pojedyncze raze kochalismy sie bez zabezpieczenia,ale nic z tego nie wyszło. Nie wiem czy w naszym przypadku to częstotliwość ma znaczenie,ale właśnie przy tak czestym seksie zaciazylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
@Gosia dzięki za odpowiedź :) a jak już zaczęliście starania o dziecko to w którym cyklu zaciążyłaś przy takiej intensywności, że tak to ujmę :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaAsia
Dzisiaj juz jaśniejsze palmki takie jakby zołte.. zostało czekać do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem od czego to zalezy :) u nas był jeden strzał. Za często sie nie kochaliśmy bo on duzo wyjezdza w delegacje wiec wiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulaa124
Witam. Jutro pierwsza wizyta u lekarza. Mdłości przeszły na szczęście. Trochę mi się czasami kręci w głowie co jest uciążliwe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martuszkin niby najlepiej co drugi dzień ale przebijaja się tez opinie ze im czesciej tym mniej wadliwych plemników i nie w zlepku Jak wszystko wspolgra to czy czesto czy raz w ciążę się zajdzie Z synkiem raz a z.cora co 2 dni Ja biorę ten CASTUS AGNUS ( 400mg) dziennie ... Jak ten CASTANGUS tyle ze dawka 10 razy większa... Czytalam ze za małe dawki tego Ziola powodują wzrost prolaktyny! Zdecydowałam sie ze względu na moje bolowe dolegliwości i na razie ...jestem z 2 dni przed owulacja... Brzuch plaski a zwykle cierpialam ok 5 dni przed lol ... Cos tam bardzo delikatnie mnie tylko zakulo ...ale to było malo zauwazlne No i seksik jest o wiele lepszy.. Nie Musialam o tym ze jestem przed tym dniem ! Bo nic mi nie dokucza Sluz ... Zaxhowuje sie tak jak zwykle... Juz mam rozciagliwy na 3 5 cm i jest bardzo wilgotno... Takze sie zblizam Bede w pl to sobie zrobie badania i Jesli bede sie dobrze czuć w owulacje to możliwe ze mialam za wysoka prolaktyne mimo regularnych cykli ..mysle ze moze mi pecherzyk graffa nie Pena i temu mam te homeschool klucia mocne a potem sie wchlania ale zrobię badania to sie dowiem co do moich przypuszczen Co do boli w ciazy.. Tak mialam ale nie byly dokuczliwe ..czesto slyszalam ze takie lekkie pobolewania gdzie mozna normalnie funkcjonowac czesto wystepuja u ciezarnych szczegolnie w pierwszych tygodniach ale jesli cos kogos niepokoji ..boli przesadziscie to lepiej zasiegnac opini lekarza Ja mialam lekkie normalnie ale zdarzaly sie dni za syna ze bolalo bardzo jak. W okres... Mialam krwawienia i plamienia Z corka w 8tyg. Doawiadczylam mocnego okresowego bólu utrzymujacego sie dlugo W ten dzien ..nie mialam plamien na szczescie Mdlosci w obu ciazach..po 12tyg odzywalam co do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takze czekam na owulacje bo jestem bardzo ciekawa odczuc po tym ziolku Kocham sie z mężem bez nacisku i tak wole ... Dzięki temu juz tak o tym nie myślę i cieszymy się jak wcześniej korzystajac z przyjemnosci! Do konca heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Gosia przy tak duzej intensywnosci zaszłam od razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
@Gosia to mnie uspokoiłaś :) tylko my to już 20tu lat nie mamy tak więc zapewne trochę to potrwa ale tak jak pisałyście z każdą ciąża to inaczej bywa. ale wiecie dziewczyny te starania są tak przyjemne że jakoś przeżyję :D nie chciałabym mieć tylko takich mdłości w ciąży jak w poprzedniej, bo miałam wtedy całe dnie aż do 14 tygodnia .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietki, pisałam tu pare dni temu o plamienie w 21 dc (jednorazowe plamienie czerwona krwią). Dziś już 36 dc a u mnie nadal @ niema, nawet nic nie wskazuje że lada chwila się pojawi:-( Wczoraj robiłam test i jest negatywny. Mój gin po konsultacji telefonicznej kazał mi odczekać jeszcze tydzień i przyjść na wizytę. Niczego nie wyjaśniając:-/ Jestem strasznie poirytowana tą sytuacją. Co wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze Ci sie owulacja przesułęła ? Takie pojedyńcze plamienie moze byc oznaka owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×