Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość gość
Za parę dni znowu zrobię test jeśli @ sie nie pojawi. Nigdy jeszcze nie miałam tak dziwnego cyklu:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś przyszły testy owulacyjne, jak wrócę z pracy to zobaczę co i jak :) My kochamy się różnie, w zależności od ochoty i czasu.czasami codziennie czasami co drugi, zazwyczaj zależy to od zmian w pracy, czy się mijamy czy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to plamienie to mocne bylo? Okaze sie na usg czy nic tam nie ma .. Bo takie plamienia mogą ale i nie musza oznaczać ze cos tam w srodku jest Ja przy owu mam lekko zabarwiony sluz czasem na rozowo badz cappucino Kiedyś tak nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łooo ja bym spac poszła i wstała jutro po 13 ! Zeby nie stresowac sie wizyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednorazowe lekkie plamienie moze byc spowodpwame gwałtownym spadkiem estrogenu 'na ovu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu daj koniecznie znać jak po wizycie Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
@Zołza robiłaś już test owu ?:) @Asia trzymam kciuki by na wizycie wszystko wyszło ok i byś mogła zobaczyć swoją kruszynke. U mnie dzisiaj już chyba po owulce. Testy się owulacyjne mi skończyły tak więc nie wiem. Zamówiłam nowe ale pewnie przyjdą za 2dni dopiero :) dziwne że czasem dziewczyny piszą że robią te testy ażdo dnia okresu i od czasu rozpoczęcia owulacji aż po dzień miesiączki mają dwie kreski .. czy to nie dziwne? Czy testy po zakończeniu owulacji nie powinny pokazywać jednej kreski a nie dwóch? no ale będzie na następny cykl najwyżej :) Teraz muszę walczyć z wszechogromną chęcią zrobienia testu ciążowego aby wytrzymać do tego 23go lutego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuszkin jeszcze nie robiłam, dziś chyba zrobię pierwszy i będę robiła codziennie, mam ich 30 więc wystarczy do kolejnej@ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam test ovu dziś 8dc i jest druga kreseczka, jest blada ale widoczna. Czyli jestem już blisko jajeczkowania.Teraz codziennie powtorka...ciekawa jestem kiedy będzie najmocniejsza krecha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulaa124
I jak tam dziewczyny u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaAsia
Hej ! 7 tydzień, serducho bije ! Wszystko jest dobrze :))) za 2 tyg kolejna wizyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
@Asia super!!! :) i już jesteś spokojna :) gratulacje dbaj o siebie Kochana teraz. @Zołza właśnie przeczytałam artykuł: http://dzidziusiowo.pl/planujemy-ciaze/starania-o-dziecko/1790-testy-owulacyjne-z-czym-to-sie-je i faktycznie zalecają robić o stałej porze wieczornej najlepiej a nie z rana. Piszą też że jak przez 3 cykle nie dojdzie do zapłodnienia to trzeba iść do ginekologa aby sprawdzić, co może być tego przyczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nadienie partner zbadal??? Niema co czekac, byc moze to mężczyzna powinien zaczac sie sumplementowac a nie wy kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nasienie partner zbadal??? Byc moze to mężczyzna powinien się suplementowac a nie wy kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulaa124
Byłam dzisiaj na wizycie. Jest ciąża. Według ostatniej miesiączki powinien być 6 tydzień a na usg wyszedł 5 tydzień. Mam przyjść za 2 tygodnie. Czy możliwe że owulacja się przesunla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
@Gość my się staramy drugi cykl dopiero i może już teraz się uda ale jeszcze za wcześnie na wykonanie testu. więc bez przesady nie dajmy się zwariować. jednak jak za 6 miesięcy się nie uda to oczywiście trzeba zrobić badania. Facet nasienie a kobieta hormony. Jednak zwykle do zapłodnienia dochodzi między 1 a 6 miesięcy starania się. Oczywiście pisząc, że trzeba znaleźć przyczynę miałam na myśli że i jedno i drugie wykona badania a nie tylko kobieta . Jednak zgadzam się z Tobą. Często czytam jak kobiety piszą że starają się ponad rok one się monitorują, badają a o badań panów nic nie wspominają. zresztą pisałam już o tym parę stron wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarnula 9 dni temu moja ciaza na usg miala 4t a dzisiaj 7 więc nie wiem od czego to zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulaa124
Właśnie też nie wiem. Trochę się martwię. Może owulacja mi się opoznila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołza 987
JoasiaAsia SUPER Nawet nie wiesz jak się cieszę, że wszystko jest dobrze u Ciebie i maleństwa. Lekarz tłumaczył może czemu masz te plamienia/krwawienia? Czarnula Owulacja jak najbardziej mogła się przesunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulaa124
Sądzę że to po postawieniu tabletek mi się przesunela. Bo odstawiłam je 2 miesiące temu. Za dwa tygodnie dopiero mi lekarz kartę ciąży założy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaAsia
Zołza nie mówił, ale powiedział ze moga sie powtorzyc jeszcze. Dostałam skierowania na badania i za 2 tyg kolejne badanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
@Zołza no właśnie raz rano, raz popołudniu, a raz wieczorem, tak więc niezbyt dokładne te moje pomiary były ale mniej więcej pokrywały się wyniki z kalkulatorem dni płodnych. jak się nam nie uda w tym cyklu to w następnym zrobię już to jak należy :) @Czarnula nie ma się czym martwić. Na początku z pierwszych pomiarów jest duży próg błędów. Takie odchylenie myślę jest częste. Ja w pierwszej ciąży też tak miałam. Dopiero gdzieś od 18 tygodnia pomiar młodego był akuratni. Mogła też się przesunąć owulacja o parę dni. Więc nie zamartwiaj się tylko ciesz się szczęściem i odpoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulaa124
Martuszkin dziękuję za podniesienie mnie na duchu. Staram się tym nie zamartwiac bo przecież lekarz powiedział że jest wszystko z dzieckiem dobrze. Odpoczywać przy 4 letnim dziecku za bardzo się nie da. Jeszcze mnie przeziębienie dopadło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula zdrowka życzę, dbaj o siebie Martuszkin wczoraj zrobiłam drugi test ovu po 21:00 druga kreska ciemniejsza niż po południu, ale jeszcze jasniejsza od kontrolnej. Dziś wracam z pracy ok 22, więc odpowiednia godzina na powtórkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
@Zołza w dzień kiedy jest owu kreska druga jest ciemniejsza i intensywniejsza od testowej . od razu zauważysz różnice :) mi zostało tylko czekać. zapas testów zakupiony :) to takie uczucie jak kupuje się kupon totolotka i trzeba czekać na losowanie by sprawdzić czy się coś wygrało ;) Kusi mnie by zrobić pierwszy test w sobote będzie 9 dni po owulacji.. eh i tyle z mojego samozaparcia :) romantycznych walentynek dziewczyny ;) i udanego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
Wczoraj lekarz stwierdzil ze serce nie bije bylam dzis w szpitalu wedlug usg ciaza jest znacznie mniejsza niz wedlug daty miesiaczki. Mam przyjsc we wtorek I zobaczymy czy rosnie czy nie.masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa81 mam nadzieję że to za wcześnie na bicie serca, który u Ciebie tydzień wg miesiączki? Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
Wedlug @ to 9 tydzien. Problem w tym ze dwa tygodnie temu na wizycie lekarz widzial bijace serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×