Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość gość
Pozatym pojawialo sie u mnie plamienie jakos w ovu... Sluz zabarwiony na rozowo ... I niteczki ... Test oeu u Mnie wyszedł 12dc a dzis mam 14dc i plamie kawa z mlekiem :/ nie duzo ale dziwne!! Wczoraj wieczorem na rozowo...... Czy ktoś mial podobnie i mimo tego byla ciaza? He ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula324
Aa mam tak samo. Kluje mnie w prawym jajniku i często odczuwam ból jak przed miesiączka. Ale nie trwa od długo. Ale to tylko macica się rozciąga. W pierwszej ciąży miałam podobny ból. Niepokojący jest ból przypominajacy skurcze bo wtedy może się coś dziać złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa nie wsluchuj się tak bardzo w swój organizm, teraz tylko cierpliwie czekaj do wizyty, wtedy wszystko się wyjaśni. Wszystko objawy mogą mieć podwójne znaczenie, także postaraj się uspokoić i wyciszyć. Niestety na niektóre rzeczy nie mamy wpływu. Mam ogromną nadzieję że przesunęła Ci się owulacja i dlatego ciąża jest młodsza niż z ostatniej @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, Aa jak się dziś czujesz? Mam nadzieję, że dajesz radę. JoasiaAsia plamienia nie wracają? Czarnula, Gosia jak u Was? Wczoraj wieczorem kolejny test ovu i sama nie wiem co o tym myśleć, kreski są ale nie takie mocno bordowe. Ile dni przed owulacją zaczynamy wydzielać hormon LH, ktoś coś wie? Zaczyna mnie to męczyć już. Podziwiam kobiety, które robia te testy przez kilka miesięcy. Wielki szacun. Martuszkin daj znać jak zrobisz dziś test ovu (dziś miały przyjść) bo jestem bardzo ciekawa jak on wygląda po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kreska w jeden dzien potrafi skoczyc do pozadanego stezenia... Temu ja juz wiem kiedy moge robic... W 12dc wychodzi z reguly pozytyw gdzie w 11dc malo widac Pierwszy miesiac zaobserwujesz jak to ciebie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu gosia: 2tyg temu byl tylko pecherzyk niecale 4mm, teraz w srode byl zarodek 10mm ginekolog stwierdzil brak czynnosci serca, mowil ze nie widzi, od jakiegos czasu niektórzy lekarze nie sluchaja dzwieku bo to za duże obciazenie dla tak malego organizmu, mam to za tydzien skonsultowac z innym lekarzem jak zaznaczyl moze sie mylic. Przekopalam cale internety i raczej po 6mm juz MUSI byc slyszalne serce inaczej zarodek obumarl, ale JEST tez mnostwo historii o tym ze tak jak u mnie w 7t1d nie bylo sluchac serca a za tydzień juz bylo. Bede w przyszla srode wiedziala juz na pewno- teraz.mysle pozytywnie i obserwuje swój organizm, mam w glowie wszystkie opcje, rowniez.takie ze ciaza moze byc martwa wraz z wszystkimi normalnymi ciazowymi objawami. Co ma być to będzie niestety nie mam na to wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
Gosia mam tak jak ty ,tyle ze.u mnie lekarz.slyszal.serduszko a tydzien pozniej nie slyszal. Nie chcial sam.podejmowac decyzji kazal isc do szpitala na konsultacje. W szpitalu lekarza widzieli zarodek okreslili na znacznie mniejszy niz z terminu ostatniej @ . Niby dopiero 6 tydzien wiec.serduszka moglo jeszcze nie byc . We wtorek mam przyjsc.ponownie I zobaczymy. Licze na to ze tamten lekarz.sie pomylil I ciaza jest rzeczywiscie mlodsza. Wczoraj czulam takie niby bole na miesiaczke niby nie. W nocy bylo.ok. teraz tez jakies dziwne uczucie w brzuchu ale staram sie cos robic zeby nie myslec. Bedzie ciezko do wtorku ale nie mam wyjscia musze czekac,chyba ze zacznie sie krwawienie to mam isc do szpitala. Goska trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymamy kciuki Gosiu! U mnie plamin nie ma a mam takie coągnace bóle w dole, ale to chyba normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę,współczuję Wam dziewczyny. Mam nadzieję że to wczesna ciąża, i że dopiero usłyszycie bicie serca. Nawet nie chcę sobie wyobrażać co teraz czujecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaAsia
A ja wróciłam do picia kawy, znaczy jeden kubek słabej rozpuszczalnej bo nie moge sobie poradzic z zaparciami, a jak wiadomo po kawie jest "lżej" . Mdłości sie mnie trzymają po kazdym posiłku. We wtorek ide na badania, wiecie mniej wiecej jaki jest koszt takich badań z krei na początku coazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robisz badań na nfz? Szkoda kasy prywatnie, idź do swojego lekarza internisty i niech Ci da skierowanie. Zawsze te pieniądze możesz odkładać na wyprawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moge tak ? Nawet nie wiedziałam.mam to skierowanie zaniesc do internisty i on mi da nowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
Q Aa81 trzymam za Ciebie mocno kciuki. Co ma być to będzie bądź jednak dobrej myśli że to wczesna ciążą. A może nie słyszał serca bo się zarodek schował? Tak jak u Asi było że ja dopiero mocno wymasowali t nagle ciąże zobaczyli.. nie ma co się nakręcać. Trzymam mocno kciuki za Ciebie @JoannaAsia na zaparcia to polecam wypić łyżkę błonnika z rana. ja mieszam z mlekiem ale można z wodą jogurtem itd o wiele bardziej zdrowszy od kawy :) i też syci :) po nim dobrze wypić dużą szklankę wony z cytryną - wtedy to wszystko napęcznieje i podkręci jelitka ;) @Zołza testy dotarły właśnie do mnie i te owu i ciążowe :) wieczorkiem zrobię to sprawdzimy jak z tymi kreskami. ja pierwszy test owu robię jakiś 10-11 dzień po okresie bo wg kalendarzyka 14 dnia mam owulację. i tak do 16go dnia cyklu robiłam. Dziś jest mój 22 dc tak więc zrobię z czystej ciekawości czy np owulacja się nie przesunęła czy kreska będzie bledsza. 23 lutego czyli za tydzień jest mój termin @. Nie wiem czy tyle cierpliwie wytrzymam bez testowania. to jest silniejsze ode mnie :P Ale mam przeczucie że w tym miesiącu nic z tego - jakieś takie moje przeczucie. Bedzie co ma być :) pracę wrą więc robimy 300% normy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Aa81 mnie tez boli brzuch od wczoraj raz w lewej raz w prawej pachwinie jak na okres trochę. No nic czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te usg tez sa omylne Trzeba wierzyc ze wszystoo bedzie dobrze.. Prawda ze xzy boli czy nie roznie moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ozma chodzić na nfz i za wizytę również nie placic.. Nie tylko za badania... Chodzi tu wylacznie o czas Tu gdzie mieszkam bedac w ciazy nie widziałam gina cala ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na NFZ robią wszystko elegancko, nie ma z niczym problemu. Asiu 100 za wizytę ok ale jak dojdą badania prywatnie to bedzie o 100-200 więcej. Jak masz kasę to ok, ale mi osobiście było by szkoda skoro i tak co miesiąc zabierają składkę z pensji. U mnie internista bez problemu dawał skierowanie nana NFZ kobietą które wizyty miały prywatne u gina Martuszkin a możesz wstawić fotkę testów ovu jak wyglądają w poszczególnych dniach cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co lekarz to inna opinia Moze znajdz takiego ktory ci bedzie odpowiadal ? ... u mnie teraz moja bierze 150 plus usg chyba 40 takze to chyba nie sa male pieniadze? ( dla mnie kropla tego co prywaciarzowi trzeba tu zaplacicl) Jesli jest wszystko w wprzadku to dla mnie sa to pieniadze wyrzucone w bloto ale jak to komu pasuje..kolejki do prywaciarzy ze hoho i wybacz ale nie jeden ma gdzies pacjenta bo na jego miejsce jest nastepny ... Ze swieca szukac i wsrod prywaciarzy .. Tez musialam jak bylo potrzeba Takie realia Ale nie jeden niezle mnie zirytowal..i czulam ze tylko sie im nabija kabze Omine fakt ze nie raz musialam czekac 2h! Na swoją kolej .. Masakra Ale jak mus to mus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc z tym traktowaniem po ludzku to od ospby zalezy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez lekarz jest dobry i go nie zmienie. I u mnie od samego początku jest ciaza zagrozona i nie bede się tłukła na nfz i prosiła sie o wizyte. Tylko mam potrzeba, zle sie czuje to ide place i tyle. Moze gdyby było wszystko dobrze to poszłabym na nfz ale tak to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi lekarz kiedyś powiedział ze jak lecze sie prywatnie to niech mnie bedzie stać na badania prywatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia Asia z tego co piszesz można wywnioskować że w Twoich rejonach opieka na NFZ mocno kuleje, bo u mnie na ginekologie nie mogę narzekać. Podczas porodu świetnie się mną zajęli bez żadnych benefitow. Teraz jak straciłam ciążę opieka w szpitalu świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zołza ja pisałam kiedys juz o tym. Jak straciłam ciaze to mi pwoedziano ze tak czasem bywa wiec wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm to akurat mnie nie dziwi, bo mi też tak powiedziano ale przy tym zajęli się mną bardzo dobrze, odpowiedzieli na wszystkie pytania sprawdzili czy dobrze się oczyszczam. Bo prawda jest taka że czasami tak się zdarza i nik ani nic nie ma na to wpływu. Jest to bardzo bolesne, bardzo cały czas czuję ból i łzy cisną się do oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to mi nic wiecej nie zrobili "zrob sobie bhcg" i zobacz czy spadła" to na tyle nikt o nic nie zapytał, a teraz jak lezałam w szpitalu to jedna p. Dr zrobiła wielkie oczy ze nie przyjeli mnie na oddział i wgl.. a to u niej wtedy byłam heh :) Wiec serio wole wydać te 100zł moze i mój lekarz jest specyficzny i bezpośredni, bo jak wyczuł faje od pewnej panny to zrypke dostała konkret ale jest bardzo dobrym specjalista i ja na niego nie narzekam. Owszem zapisze sie na NFZ ale po 20 tyg na badanie 3D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuszkin robiłaś wczoraj test uvu? Albo test ciążowy, bo chyba miałaś ochotę dziś ciążowy zrobić??? Mój ovu wczoraj wieczorem bardzo jasna kreska...mam wrażenie że najciemniejsza była w 8dc wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubie zbytnio prywatnie bo z tym traktowaniem po ludzku to roznie bywa . pozatym wyklucam sie o swoje! Chyba zycie tego uczy. Ale Jak trzeba jak to bylo z synem to zaplace by spac spokojnie. Nie dajcie sie tylko robic w bambuko bo to ze sie placi nie oznacza królewskiego traktowania Z reszta po komentach tu osob chodzacych prywatnoe mozna sie przekonac:):):) Zolza temu pisalam ze na poczatek w orientacyjna owulke mozna 2 razy by nie przegapic piku Mozliwe ze jestes przed bo moze mocz byl bardziej roZcienczony ... Albo jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robię 2razy testy ovu, około południa i wieczorem.Wczoraj wieczorem kreska wyraźniejsza, ale jeszcze nie pozytyw. Wczoraj miałam brązowe plamienia.trwały krótko tak do późnego popołudnia. Odnośnie prywatnego lekarza. Kolega opowiadał jak jego żona z pierwsza ciążą chodziła prywatnie do jednego z najlepszych gin w okolicy. Bo niby przy porodzie będzie łatwiej...jak doszło do porodu to tylko zajrzał i nic więcej, kasy wydali mnóstwo, kolejne dwie ciąże już na NFZ, opieka taka sama ale w portfelu zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×