Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość gość
Tez trzymam kciuki ! Az zCzelam sie znowu stresowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
Pytanie czy lekarz mogl sie mylic I widziec bijace serce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem dużo zależy od sprzętu, a w szpitalu co powiedzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ide dzisiaj o 17:00 juz nie moge się doczekac :)mam nadzieję zobaczyc serduszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
Jesli lekarz mowil ze bilo to daja niewielkie szanse ze bedIe ok. Dzis jak mierzyli to zarodek wygladal na 6 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joasia super ze wszystko dobrze. Potrzeba było czasu po prostu. CIERPLIWOSCI .Bardzo dobrze ze bylas u lekarza w zwiazku z plamieniami bo dostalas leki a reszta juz zalezy od organizmu ktory chyba ma zaprogramowane dzialanie Czuje ze bedzie dobrze:)) Troche juz siedze na roznych forach i jestem przerazona jak kobietki się nawzajem nakrecaja. ledwo zobacza 2 kreski ... I pedza do gina nie wiadomo po co... Chyba zeby uslyszec jak lekarz mowi ze nic nie widzi! Pędzą po stres i lzy na Wlasne zyczenie a prawda jest ze na poczatku zdarzyc sie moze wszystko i nie musi to byc wina niskiego progesteronu. Tezeba czekac i uzbroic sie w cierpliwosc z pozytywnym nastawieniem.Nie mam na mysli kobiet z problemami sie borykajacymi czy na stymulacji. Plamieniami krawieniem itp.nawiasem mowiac I Nawet jesli kobieta trafi do szpitala w bardzo wczesnej ciazy z plamieniami to lekarze malo moga..podadza progesteron . ketaprofen. Leki rozkurczowe ppdajze . zrobia usg i czas pokaze Nie zawsze niski progesteron jest powodem poronien.. Wntym.mechanizmie rozrodczym bierze udzial wiele hormonow i nie tylko..wszystko sie sklada w calosc... Czeste usg gdzie nic sie nie dzieje tym bardziej tez nie daje gwarancji ze nie stanie sie nic zlego... Pisza kobietki bo uspokaja...rownie dobrze mozna by sie odciac od neta i przestac myslec o najgorszym...tak naprawde 1h po usg moze stac sie najgorsze i mozna by tak msylec na okrpglo..ale jak tu zyc? Czarnula jesli dobrze pamietam ...nie rozkminiaj czy za male czy nie za duze... Kazdy jest inny ... Usg sluzy by pomagac to prawda... Ale nie jest az tak.idealne... Daj sobie czas bez tego stresu i rozmyslan ... Z wlasnego doswiadczenia wiem ze roznie to z.tymi pomiarami... Ja z synem w ogole tego nie analizowalam.. Lekarz mowil..ok to ok i tak naprawde na dobre mi to wyszlo..bo sie cieszylam ciaza a nie rozmyslaniem ze napewno cos nie tak A cora pierwsze usg bylo w 12tyg i slownie dowiedzialam sie tylko ze wszystko wporzadku . nie dostala. Wynikow i wcale mi to nie przeszkadzalo wodzac po tym.cu to kobiety musza przeżywać:/ Z drugiej strony tak naprawde mozemy na to patrzeć jak juz jest co mierzyc ... A nie 3 tyg po zaplodnieniu ..wyczytalam ze jednak nie da sie okreslic xzy owu byla tydzien pozniej czy wczesniej z rego wzgledu ze zarodek rosnie w swoim.tempie i czesto jest to rozny wzrost szybszy badz wolniejszy ale z czasem wszystko sie wyrownuje Wiem ze nie kazdy lekarz jest ginem z.powolania i reke na pulsie trzeba trzymac ale wyposrodkowac to warto dla.wlasnego psychicznego zdrowia i martwic sie wtedy kiedy naprawde bedzie o co Widze tez jak laski rozkladaja beta hcg na czynniki pierwsze i zauwazylam.tak naprawde ze wyniki sa mega rozbieżne co do niektorych w ogole nie dociera i juz lament czy tez robią beta hcg bo nie ufaja testom ciążowym... I taka sie pyta..czy ona napewno jest w ciazy... Bo nic nie czuje:/ Jeśli nie bede musiala to omine to z daleka Dobrze by bylo posluchac rad doswiadczonych kolezanek...oddalic sie od neta haha A jesli cos sie dzieje to walic do wlasnego lekarza po prostu badz brac poprawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aa widzialam jak bije serduszko i chyba trudno to pomylic 9Tydz. Przykro mi.bardzo:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta od fryza Martuszkin ja owulacyjne pare cykli robilam do konca i widze juz jak mniej wiecej mi wychodza.. Chcialam zobaczyc jak to u mnie lh utrzymuje sie pozniej..ten hormon tez pomaga W 12dc ciemne kreski a wczesniej ledwo bladziochy..martwi mnie tylko to ze PIK trwa pare h ..tak mysle ( wiem ze testy testom nierowne i te ze sredniej polki pdopbniec ciemniej wychodza takze biore poprawke!) Wiem tez ze wysoka prolaktyna obniza lh!!!! W poprzednim.cyklu jasna kreska wyszla mi dopiero w 10dc i w 12dc byly 2 ale testowa nie byla tak ciemna jak kontrolna hmmmmmm W tym miesiacu mialam nie robic ale kupilam 5 za 1f ..skusilam sie ... Biore castus agnus i tak mowie zobacze..bo sie dobrze czulam Wydelo mnie wczoraj rano dopiero i juz czulam od czego lol O 2pm mialam 2 kreski po 10min O 6pm mialam 2 kreski ktore wyskoczyly od razu a do 5 min byly mocne .. Nawet smirk twierdzić ze jeszcze mi takie nie wyszly Dzis juz slabsze duzo ale widoczne Rano wzielam nospe max...wytrzymalabym bez ale ma dosc tego bolu..bolalo mnie z prawej strony... Szczegolnie jak dotykalam ..a. Zlewej kulo ale powiem wam ze i tak sie Dużo lepiej czuje teraz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
Ja nie wiedzialam wlasnie bicia serduszka. Lekarz twierdzil ze widzi pokazywal mi.monitor jak dla mnie nic nie pulsowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aa a slyszalas? Dziwne bo to widać jak pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam zamiar robić do końca cyklu testy ovu zeby zobaczyć jak to wszystko wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamiętam to mi lekarz puścił dźwięk jak bije serduszko...co lekarz to obyczaj:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
Nie nic nie widzialam I nie slyszalam. W ogole zarodek byl zawsze w kaciku schowany ze trudno bylo cos zobaczyc a dzis ladnie byl na srodku . Moze faktycznie ciaza jest tak mloda,ale to bylyby 3 tygodnie roznicy miedzy wielkoscia na usg a ostatnia@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi lekarz powiedział ze serduszko bije a nie pokazuwał, po 2 dzwięku lekarze nie puszczają tak wcześnie bo to szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aa a gin mial dobry sprzęt? Na te czasy to pewnie tak Trzeba teraz poczekac do tej wizyty i oby bylo wszystko ok! Ja mialam zabarwiony sluz ..i nitki krwi ... Od tych cykli zawsze tak mam po Piku hmmmmm W ogole te testy to tylko naprowadzaja na owu... Nie sa gwarantem jej wystąpienia!..rownie dobrze pecherzyk moze nie peknac przy wszystkich objawach na owu ... Moze byc wadliwy a co najlepsze okresy moga wystepowac jak zwykle .. Przy skokach temperatury..wykresom dwufazowym laskom pecherzyk nie pekal! Taki psikus kuzwa No ale myslmy pozytywnie:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aa81 a mialas jakies dolegliwosci ? Działo sie cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
Nie nie mam zadnych dolegliwosci. Czuje sie dobrze. Troche zmeczona ale nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostało myśleć pozytywnie !! Serio az sama zaczynam sie bac. Gosiu a jak u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Gosia, u mnie tez nie widac serduszka. 7t1d 10mm pęcherzyk. Narazie sie nie zalamuje, oczywiscie gin powiedzial, ze szansa jest 1:1000, że plod bedzie sie dalej rozwijal. Poplakalam sie po tym, nie jestm z kamienia. Ale wiecie co? On mnie wcale nie sluchal,od poczatku. Moje cykle trwaly po 45dni,2tyg temu mialam maly 4mm pęcherzyk. Czy naprawde jakbym miala martwy plod to codziennie bym miala mdlosci,wymiotowala byla tak wrazliwa na.zapachy, bolalyby mnie piersi? Czy musialabym sie tak meczyc? Czy to, że wciaz mam ten.spokoj wewnetrzny ktory mnie chroni.przed.stresem.to hormony ktore.sie.zaraz ulotna? Czytam rozne historie AA81 ciaza moze byc znacznie.mlodsza.niz.sadzisz. ja 2tyg na usg mam napisane 6t1d a po z 2 tyg 7t1d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle ze jestem za bardzo w gorącej wodzie kapana, te wszystkie usg dopochwowe nie sa za bardzo zdrowe.dla.dziecka,ja ide "dopiero" za tydzien.na.konsultacje do.zupelnie.nowego lekarza,zamierzam.poczatkowo.nic nie.mowic o.poprzednich wizytach. I mam spokoj. Sciskam Was dziewczyny z calego serduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od tego plamienia w 21 dc. Dzisiaj w końcu po 8 dniach spóźnienia nadeszła @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosia mnie miałaś dokładnego monitoringu by określić mniej wiecej czas zapłodnienia to na poczatku jak to sie mowi wszystko jest możliwe..wiele kobiet czeka dluzej na pierwsza wizyte.. Trzymam kciuki by wszystko sie ladnie rozwinelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w goracej wodzie kapana na poczatku to zło i wiele kobiet Dzis to doprowadza do rozpaczy Organizm rzadzi sie swoimi prawami Nie miałaś dokładnego monitoringu wiec jest duza szansa ze jest za wczesnie i trzeba czekać Są mdłości itp co oznacza ze hormony buzuja więc cos tam sie dzieje Mam nadzieje ze wszystko sie dobrze skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam kciuki!! U mnie w środe pęcherzyk miał 3mm a w niedziele juz 10mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołza 987
Dziewczyny bądźcie dobrej myśli, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. Wczoraj powtorzyłam test ovu wieczorem i kreska była jaśniejsza niż dzień wcześniej. Czuję jajniki i podbrzusze, chyba owulacja jest...ehh ten nasz organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
@Zołza własnie o to pytałam. czy ta mocna kreska się utrzymuja ąż do okresu? czy troche jednak blednie? a moze w ogole znika? Moje testy owu przyjdą dopiero do mnie jutro a skończyły mi się jak miałam drugi dzień mocną krechę więc była owulacja chociaż tak jak piszecie nie wiadomo czy pęcherzyk był ok. jednak w poprzednim cyklu byłam u lekarza który zrobił usg i potwierdził pękniecie pęcherzyka i powiedział że owulacja nastąpiła poprawnie.. mam tez pytanie: jak szczyt owulacji miałam 9 lutego to kiedy może już coś wyjść na teście ciążowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martuszkin niecierpliwe juz w 7dpo testuja .. Choc jak dla mnie na upartego 10dpo to najwcześniej Jesli juz czyli u Ciebie 19luty jakos Z cora zaszlam w pierwszym cyklu i w 10dpo wyszla blada kreska. A potem kolejne testy ciążowe coraz wydajniejsze ale nie maddening wychodza tak wczesnie a to z tego wzgledu ze zalezne to jest od zawartoscia HCG w moczu u danej kobiety i tez to ze Dokladnie sie nie zna dnia owulacji ... To sa przypuszczenia ze np. Jest babeczka 1dpo..te 3 dni w ta czy w tamta moge soe wachac Z doswoadczenia wiem ze lepiej czekac do dnia @ . tym bardziej jesli ktos stara sie dluzej .. Duzo mniej stresujące to jest ... BO Ciągle jest jakas nadzieja... Mimo ze test nie wychodzi... Wpierw bo ze za wcześnie.. Później bo ze owulka moze sie przesunela i tak sie dziewczyny mecza do dnia okresu Wreszcie to opanowalam i ostatni cykl przeszedl na luzie Co do testow ovu...zaraz po tabsach mialam w caly swiat... Plus jwdnego dnia...potem minus... Nic ... Potem znow plus Teraz w nastepnych cyklach mialam ledwo widoczna kreske poza owulacja a w np. 25dc ciemniejsze ale nie pozytywy ... W ostatnim 6cyklu dlugo bladej kreski przed owu nie widzialam i dlugo po owu tez Teraz w 7cyklu na ovu kreska naprawde ciemna... Niz zwykle .. No i teraz rpbilam po ovu i wyszla blada ale widoczna Wykorzystalam 5 i nie robię dalej Pamietajciw ze testy testom nierowne Byly dziewczyny co robily roznych firm z wtym samym czasie i kreski roznily sie intesnywnoscia! Takze precyzyjnie to badanie pokaze jak to z tym lh jest Mysle ze jakis poziom musi byc po ovu bo ten hormong wspomaga rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawde hormony w kazdym cyklu moga sie wachac .. Wydzielane sa pulsacyjnie i nie jest ciagle tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa81
Od wczoraj pokluwa mnie z lewej strony brzucha w okolicy pachwiny I do tego doszedl dzis bol brzucha podobny do miesiaczkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×