Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zaden mezczyzna nie nadaje sie do zwiazku malzenstwa.

Polecane posty

Gość gość
Chodziło mi o to, że ten facet wykorzystywał to, że jestem zakochana w nim. Byłam głupia, że się na to zgadzałam, ale on bezdusznie i z premedytacją wykorzystywał to że mi na nim zależy, traktował mnie jak najgorszego sortu szmatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:25 Uogólnianie, że wszyscy i że tylko na tym jest bezsensu. Przykro mi, że na takiego trafiłaś, mężczyźni są różni, także tacy jak piszesz, ale to ty wybierasz jaki rodzaj związku ci odpowiada. Trudno potem zwalać winę na kogoś jeżeli się na taki układ zgodziłaś czy milcząco przyjęłaś narzucone ci warunki. R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko d***** i nie szanujące laski biora k****a do mordy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka, nie myslalam ze temat sie tak dobrze rozwinie.Jak widac wojna plci mesko-damskiej trwa. ha ha wiedzialam, moglam sie tego spodziewac i przyznaje dalej sobie racje, ze faceci chca, licza od kobiet tylko na seks i chca z kobiet zrobic worki na sperme, bo ma sluzyc im tylko za worek na sperme ,za inkubator, bo takie rzeczy jak pranie, gotowanie ,sprzatanie moga sie obejsc bez kobiet i w malzenstwie jak sa problemy, lub jakies choroby umywaja sie ,uciekaja, bo nielubia problemow .Za to lubia sie z kobieta bzykac ,ze strony mezczyzn nie ma uczuc, milosci, nie ma nic, jest tylko zafundowany seks i czasem zaplodnienie i zdania nie zmienie.Rzadko ktory facet nie mysli tylko o samym seksie, ale to sa wyjatki pewnie z pieknego filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22;57Zauwaz ze mezczyzn na swiecie, jest mniej od kobiet i ci porzadni ,sa dawno pozajmowani , inni to resztki, padalce ,ktorzy leca na sam i tylko wylacznie seks. a to nie moja wina, ze mi sie trafiali sami debile, bo z zadnym z nich nie jestem i nigdy nie bede. no chyba ze ty, bo we wiekszosci faceci to debile,ktorzy mysla tylko penisem,malo jest wyjatkow. Za malo masz doswiadczenia ,z facetami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka, nie myslalam ze temat sie tak dobrze rozwinie.Jak widac wojna plci mesko-damskiej trwa. ha ha wiedzialam, moglam sie tego x Nigdy nie prowadziłam wojny z mężczyznami co więcej uważam, że świat bez nich byłby do bani :D Mężczyźni traktują cię tak jak im na to pozwalasz lub "według nich, zasługujesz". Ja swoich lubię i oni mnie też, bardzo nawet ;). R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pozdrawiam Pania Z wyrazami szacunku Prawiczek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka leci na debili i potem wypisuje jakies bzdury. Wlasnie ci porzadni zostaja czesto sami. Na kogo byscie wtedy narzekaly jak byscie niby braly tych porzadnych? Ogarnij sie dziewczyno. To, ze ktos jest w zwiazku nie znaczy, ze jest fajny. Ile to kobiet romansuje z zonatymi i mysli, ze bedzie on super mezem?! Pelno. Macie jakies sklonnosci do dupkow ale to nie jest wina mezczyzn szczegolnie tych pozostalych , ktorzy dupkami nie sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14;09A co tutaj do pozwalania ,nigdy nie pozwolilam sie zle traktowac i jak bylo cos nie tak ,odchodzilam i zwiazku nie ciagnelam.Faceci mysla ze sa gora w zwiazku i ze im wszystko wolno, a ja takich mam w d***e.Ludzi dobrych nie ma i juz, i zaufac tez nie mozna zadnemu z nich, facet jest dobry, poki seksu nie dostanie ,po seksie zawsze sie zmieni, no chyba ze bedzie wyjatkiem z titanica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14;17Nigdzie nie pisalam ze lece na debili, poznajac kogos nie ma ktos napisane na czole ,jestem debilem i zeby kogos ocenic i tak nazwac, najpierw trzeba ta osobe poznac i ci porzadni faceci, albo chca zostac sami ,albo sa pozajmowani i potem dla tych kobiet samotnych, zostaja debile .bo tez sa sami ,co nie znaczy w ogole ze ja mam sobie takie brac ,co leci tylko na sam seks, lub moja kase a we wiekszosci przypadkow, kazdemu jednemu chodzi o dymanko, bo swiat jest za mocno rozwiezly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tutaj do pozwalania ,nigdy nie pozwolilam sie zle traktowac i jak... x A nie wiem, mnie to nie spotyka ;) x Ochochocho z wyrazami szacunku, czy już mam się zacząć bać czy za chwilkę :D to może zanim cokolwiek to odpozdrowie ;) x Res też mi się już wszystko pomieszało odnośnie kto, co i dlaczego i być może "pokićkałam" gości :D R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale właśnie lecicie tylko na debili, którym kryminał i testosteron bije z twarzy, albo na typ przystojniaka w garniaku, cynicznego psychopaty, który również bystrością i wrażliwością nie grzeszy, ma nadmiar testosteronu i chce tylko ruuchać. Normalnych, porządnych facetów rozpatrujecie w ostatniej kolejności, bo oni nigdy nie przekrzyczą wysokich debili, którzy są najgłośniejsi. Chcecie to macie, same pchacie się prosto tam, gdzie jesteście worami na spermę i jeszcze tych facetów, dla których jesteście tylko zlewem na nasienie nazywacie "prawdziwymi facetami", bo mózgu nie mają, sumienia nie mają, ale mają dość wzrostu, kasy, testosteronu i agresji. Na moralność człowieka, z którym wchodzicie w relacje nie patrzycie zupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15;14Mnie to nie spotka.Niebadz taka pewna, dumna siebie. Nie mow chop, dopoki nie przeskoczysz.Wszystko wiesz, jestes wrozka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ona go kocha i robi dla niego wszysko, a on potrzebuje jej głównie do seksu..<< Ja nie pytam, jacy sa faceci, a wlasciwie co to o nich sadzisz, tylko probuje dowiedziec sie, ile warta jest ta jej "bezwarunkowa" milosc. No wiec czy ta jej milosc obejmuje takze seks, tyle ile potrzebuje facet ktorego niby kocha? Czy jest to jakies pensjonarskie wyobrazenie o milosci, oznaczajace trzymanie za raczki i ewentualne delikatne poclunki?" x Przecież dostałeś już odpowiedź, ona kochając robi dla niego wszystko, łącznie z seksem choć sama potrzebuje go znacznie mniej lub wolałaby być tylko przytulona, a on to wykorzystuje i uważa jeszcze że mu się należy :O Z jej strony to jest miłość, a z jego s*******nski egoizm. Ona w pierwszej kolejności myśli o nim, a on o osobie i wszystko co dla niej robi, robi z myślą o sobie i o tym co z tego bedzie miał. Widzisz tu zasadniczą różnicę. I dzieje się tak nagminnie, choćby przykład dziewczyny z 01:06 to obrazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15;14Mnie to nie spotka.Niebadz taka pewna, dumna siebie. Nie mow chop, dopoki nie przeskoczysz.Wszystko wiesz, jestes wrozka? x Umiejetność czytania ze zrozumieniem ułatwia komunikację :D z mężczyznami także :p Spotka ? Widzisz różnice między spotyka a spotka ? :) Chop ? Może chłop bo jak hop to wyłącznie tak :D I to nie o bycie wróżką chodzi tylko o świadomy wybór:D Mniej agresji więcej logiki i powinno być ok :) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważasz się za taką mądrą, a wielu rzeczy sama nie rozumiesz. Nie będę wysilać się na tłumaczenie, bo nie ma to nawet sensu. Z twoich wypowiedzi wynika że jesteś tak samo wyrachowana jak ci faceci. A może jesteś facetem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież wszystko jest normalne .Każda inteligentna kobieta dobrze wie , że mężczyżni lubią seks , tak już ich stworzyła natura Wymagać od nich innego myślenia i postępowania jest chore i niedorzeczne Kobieta , która ma o to pretensje do mężczyzny , albo jest chora , albo nie jest prawdziwą kobietą. I po temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewniam Was , ze normalne zdrowe kobiety lubią seks Jeżeli ktoś się uwikłał w jakieś niezdrowe relacje , to niech pretensje ma tylko do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ostatnie , skoro twierdzisz , ze żaden mężczyzna nie nadaje się do związku małżenstwa to właśnie ty autorko masz ogromny problem. I na pewno nie są winni tu mężczyzni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaden sie nie nadaje do zwiazku ,malzenstwa. niejeden mi mowil ze, mnie kocha, tylko po to zeby zaciagnac mnie do wyra a slowo kocham cie, nie rzuca sie na wiatr bo to nie jest dzien dobry.Wiec facet zawsze kobiecie powie to, co kobieta chce uslyszec ,jak slowo kocham cie.A jesli kobieta lubi seks i uprawia go z roznymi facetami, bo np pierwszy ,drugi, trzeci zwiazek jej nie wyszedl, to od razu nazywacie ja puszczalska. To przepraszam bardzo, po co wchodzicie dymac puszczalska, jak jej nie kochacie a bajerujecie slowami hipokryci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20;07Wasza wina facetow jest .jestescie mowcami ,bajkopisarzami ,by osagnac swoj cel, czyli seks i jeszcze raz seks i ktora naiwna to, to polyka .Wiec juz sie tak nie usprawiedliwiajcie ,ze nigdy nie ma waszej winy tylko o kazde zlo, jest winna kobieta.Milosc nie istnieje, istnieje takie cos,- jak pociag fizyczny i to nazywacie miloscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:40 "Zapamietaj sobie kobieto: twoja wartosc dla faceta jest w tym, co masz miedzy nogami." Tak uważa rescator i wielu facetów (nie mówię że wszyscy,bo jeszcze jest mały procent mężczyzn) Rozumiem, że ty jesteś tyle warta :D gratuluję. W końcu taka męska natura. Jasne nie ma co od nich wymagać, niech sobie używają a jak się zuzyjesz, to on sobie znajdzie młodszą i ladniejsza bo taka jego natura. Rozumiem całkowicie autorkę. Męska natura jest obrzydliwa i czyni z kobiety przedmiot użycia i tylko niezaradne idiotki się z tym ot tak, po prostu godzą. I nie chodzi mi tutaj o to że seks jest czymś złym czy pożądanie, tylko o sposób podejścia, o roszczeniowa postawę facetów i brak uczuć wyższych. No ale może ich natura, czyni ich niezdolnymi do uczuć wyższych, a samo pożądanie jest jedynym uczuciem na jakie ich stać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.23 To jakie ty masz problemy to nie jest winna wszystkich ludzi na całym swiecie,myśl logicznie " Wszyscy " jeżeli to twoje słowo, dyskryminuje cie juz jako rozmówcę A gdzie jest kobieta ?Inteligentnie było użyc słowa " Nie wszyscy" Podtrzymuje nadal oczywisty pogląd , że to ty jesteś problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zaczniesz mysleć logicznie to napisz , bo na razie szkoda do ciebie pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22;57 Moze ty mialas takie wielkie szczescie w milosci, ze piszesz ze istnieja porzadni faceci.porzadni to sa tylko w twojej glowie, wyobrazni ,albo na filmie titanic.Zyja po kilkanascie lat i sie rozwodza to, to jest milosc, nie ma.Emocje ,seks zawsze mijaja i tego niemozna nazwac miloscia, nawet z takim porzadnym facetem o jakim piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20;48Nie, ja problemu nie mam. To wy, faceci macie problem. Pisze to po raz kolejny, udajecie milosc, bajerujecie slowami by zaciagnac kobiete do lozka.Po slubie macie seks ,ale zazwyczaj jak sa problemy, choroby ,to umywacie sie. Jakbyscie byli taccy dobrzy to byscie po slubie od problemow nie uciekali. Dlatego sa rozwody ,bo chodzi wam o seks, pozadanie, a potrzeby kobiety pragnienia, macie w d***e. No chyba ze ten facet bedzie ksiedzem ,ale i oni sie szmaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobieta może wypowiadac się o WSZYSTKICH mężczyznach, skoro 99 procent kobiet ma styczność tylko z nabuzowanymi testosteronem debilami, tępymi ekstrawettykamimi i lecą zawsze na tego najgłośniejszego, dracego mordę "samca alfa" a potem narzekają, że chodzi tylko o seks, ale jak pojawi się taki, z którym można stworzyć głębsza relacje, jest monogamiczny i słowny i o jest "leszcz" i "męska pipa". Lecą tylko na tych, którzy startowali juz w tym miesiącu do dziesięciu lasek, wycofani faceci, którzy nie dra mordy, nie szpanują w towarzystwie suchymi zarcikami i nie rechocza to są dla kobiet śmieciami i tylko jak zaczną zarabiać kupę kasy to kobieta się nimi zainteresuje. Więc ocenianie całej populacji męskiej po 20 procentach bad boyouw, drani, s*******i i natestosteronowanymi prostaków. Same sobie przeczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety już takie sa Jak mają jakiś problem , to musi wiedzięć o tym cały świat , oprócz partnera oczywiście Bo z nim nie potrafią rozmawiać ,Ale zaznaczam , nie wszystkie kobiety, sa takie co dyskutują, rozmawiają z partnerem i tam wylewają najpierw swoje żale i pretensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jaki SEX przecież to kobiety pragną seksu, z seksu rodzą się dzieci wiec małżeństwo bez seksu nigdy nie bedzie dobrym małżenstwem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21;11 Kobiety maja stycznosc z takimi mezczyznami, o jakich piszesz bo we wiekszosci wszyscy tacy jestescie, ale swietych udajecie. Tak tak ,wy nic zlego nie robicie, zlego nic nie mowicie. za wszystko kobiety winicie, u siebie winy wcale nie widzicie, bo nie chcecie widziec, bo jednym slowem po c***u jestescie ,do bzykania nadajecie sie tylko ale tak nie dokonca.W lozku nie calujecie nie przytulacie, tylko jak maszyna działacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×