Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiur88

Mamusie listopad 2017 cz.2 ;)

Polecane posty

Gość gośćff basia
Fif, fajnie że u Ciebie wszystko ok. Dobrze że będziesz mieć CC a po porodzie napewno wszystko wróci z serduszkiem do normy:-) nie słyszałam o tym materacyku, łóżeczka jeszcze nie mam, chce kupić łóżeczko dębowe z płozami na amortyzatorach:-) piękne, widziałam, ale dosyć drogie jak dla mnie, więc czekam na pensje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupujecie awaryjnie smoczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Basiu własnie chyba nie będę miała cesarki jeden kardiolog tak drugi tak zaden nie wypisał mi zaswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomDel
Przeziębienie mija, nie wiem czy to zasługa syropu, ale jak (odpukać) dopadnie mnie kolejny raz, napewno go kupię. Dla świętego spokoju dziś jeszcze się oszczędzam i popijam herbatkę z sokiem malinowym i dużą ilością cytryny. 10 lat temu przy starszym synu miałam materac kokosowo - gryczany. Było łatwiej, internet nie był tak popularny jak teraz i mniej mi w głowie mieszały różne opinie. Tym bardziej, że często to nie są opinie szczere tylko robiebie sobie reklamy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny, wczoraj byłam na wizycie. Mały rośnie, ale ułożył się ostatnio posladkowo. Problemy żołądkowe mam cały czas. :/ MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomDel
Mój młodzieniec też leży pośladkowo :-( lekarka mówiła, że jeszcze się może obrócić. Boję się, ale matka natura wie co robi... A czasem tak bardzo nisko czuję jego ruchyl, ale co mu zrobię jak siebie taki sposób leżenia wybrał:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Fif, niestety pecherz coraz gorzej, biore urosept i zurawine i czekam na posiew... Zle sie czuje, te infekcje mnie wykanczaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Dziewczyny, mam te wyniki, teraz zobaczyłam... co to jest, w badaniu ogolnym bardzo liczne bakterie. W posiewie czysto. Mam dosc, dlaczego w jednym wychodza, a w drugim nic? Wychodze na idiotke, czuje sie coraz gorzej, jestem leczona w ciemno. Mam dosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlola456
A może spróbuj zrobić badanie moczu gdzies indziej? W innym lab? I pobierz pod prysznicem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może spróbuj zrobić badanie gdzieś indziej? W innym lab? I pobierz pod prysznicem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1003 - przyczyną tego mogą być tzw. bakterie atypowe, które nie są identyfikowane w posiewie. Ja mam tak często, więc już pytałam lekarzy :-) niestety przy takich nawracających sytuacjach trzeba przejść przez antybiotyk. Nam pomógł w 3 msc ciąży, ale to nie był monural tylko Zinnat. MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I generalnie najlepiej z jednego moczu oddać na ogólny i na posiew ;-) MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Gosc-tak wlasnie pobieram. MM- tak myslalam, ze to musi byc przyczyna, jutro na 11 umowilam sie do zupelnie innej lekarki, z polecenia, moze bedzie bardziej ogarnieta w temacie... Aha i partnera przebadalam i tez wyszly bakterie, mysle ze oboje sie przeleczymy, bo niby zero wspolzycia, on nie ma objawow, ale sadze, ze powinien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Ja nie byłam. Chcialam tylko powiedziec, ze czekam u lekarza na wizyte, a w gabinecie obok przyjmuje mamaginekolog! :) Trzymajcie kciuki, oby kolejny lekarz okazal sie troche bardziej pomocny... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Trzymam mocno kciuki! Daj znać po wizycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Prawdopodobnie mam ucisk na nerki i moczowody. Mam zrobic usg, na ile powazny jest to stan. Dziewczyny, zjadłam 4 kukułki i dopiero wtedy dotatlo do mnie, ze w nich chyba jest alkohol. Wiem, ze pewnie niewielkie ilosci, ale juz sie schiza załaczyła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1003, daj spokój ;-) śladowe ilości spirytusu, żaden alkohol... naprawdę. Smacznego. Sama mi smaka narobiłaś :D MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
MM, to prawda, ze smakowały jak nigdy dotad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się, ja zjadłam niedawno batonik "Maciek" i dopiero potem zorientowałam się że jest z alkoholem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
To wyżej to ja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
jak się czujecie dziewczyny? mi bardzo często kręci się w głowie i czuje się coraz bardziej słaba; ( do tego nerwica tez daje o sobie znac; ( przyznam szczerze ze trochę mam juz dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 29t5d
Ja tez słabo sie czuje, ale to po czesci moja wina, bo bardzo duzo przytyłam... Słabo robi mi sie tylko przy infekcji pecherza, a tak raczej nie. Ale dzis pierwszy raz spuchły mi stopy, w nocy budza skurcze, mimo magnezu. Ogolnie tez juz mi troche sie dluzy, wiec rozumiem Cie, Karola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Gość1003 to ile przytyłaś? Ja wczoraj miałam słabszy dzień z zawrotami i ciężko mi się oddychalo. Dziś ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 29t6d
Już gdzieś 11-12 kg a nawet więcej. Przy startowym 48-49 to dużo i odczuwa się ten ciężar. No ale cóż, najwięcej przybyło na samym początku. Zakładałam przytyć do 62, ale pewnie będzie minimum 65. Ale jutro już zaczynam 31 tydzień, pocieszam się. Jak minął Wam dzien? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Nie przejmuj się, to wcale nie jest tak dużo. Przed ciążą raczej chudzinka z ciebie była to masz prawo wiecej przybrać..to normalne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Masz rację, Basiu, ale w swoim zyciu byłam dość pulchna, pózniej przez chorobę wręcz wychudzona, a własnie taka waga była dla mnie optymalna :) Mieszczę się w granicach normy, bo sprawdzam sobie czasem w jakichś aplikacjach, ale jednak wolałabym mieć mniej, niż wiecej :) A jak u Was z wagą, dziewczyny pochwalcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Bella! Ale o Basi też myslałam :) Ostatnio ciągle strzelam jakieś gafy, chyba to już rozmiękczony mózg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
1003 moze u Ciebie te kg to woda :) sasiadka przytyla po ad 30kg!! Tydzien po porodzie miala juz tylko 10na plusie tyle wody miala w organizmie i tez jej stopy puchly :) ja narazie bylam caly czas na minusie zobaczymy w srode na wizycie jak moja waga( w domu sie popsula i nie mam jak sprawdzic) mnie tez zaczynaja skurcze w nogach budzic wczoraj tak mnie zlapal ze myslalam ze z lozka wyskocze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Dziewczyny, miałam wczoraj w domu dosłownie przedszkole:-) dwoje moich dzieci i troje od szwagierek i jeszcze teściowa:-/ już radziła mojemu mężowi że jak się dziecko urodzi to musi się przenieść do innego pokoju żeby się wysypać:o na szczęście mąż się nie wdał w matkę i przenosić się nie zamierza:-) Coraz bardziej mi się dłuży:-( jutro mam wizytę i zobaczę mojego bąbelka, tak bym chciała już go przytulić, poczuć ten zapach dzidziusia:-) a wam jak mija czas? Szybko czy powoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×