Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiur88

Mamusie listopad 2017 cz.2 ;)

Polecane posty

Gość Gość Kasiur88
Mi sie teraz dluzy czas...juz chce listopad ;) wczoraj wpadlam w ciuszkowy szal :D wzielam sie za przegladanie malutkich rzeczy po synku takze cos tam juz mam ogarniete tylko wyprac i wyprasowac ;) sypialnia tez juz odmalowana...dzisiaj zaczelam 3trymestr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Super:-) ja jutro zaczynam 30 tydzień:-) bardzo się cieszę, podobno w przypadku porodu po 28 tc dzidziuś ma 98% szans na przeżycie. Ale mimo wszystko niech sobie jeszcze siedzą w brzuszkach przynajmniej do konca 36tc, potem to już możemy rodzić:-) całą ciążę się bałam tego przedwczesnego porodu a teraz chciałabym w 37-38 tc urodzić bo starszych rodziłam grubo po terminie przez indukcję porodu, dzieci były dosyć duże bo po 4kg i marzę o spontanicznym porodzie:-) Kasiu a w którym tygodniu urodziłaś starszego synka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Dokladnie 40+4 wywolywanie oxy :/ a i tak cieciem sie skonczylo po prawie 12godz od 1 kroplowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Czy używacie lub używałyście detektora tętna płodu? Chciałabym móc posłuchać serca malucha i zastanawiam się, czy kupować nowe urządzenie, czy może lepiej wypożyczyć na kilka tygodni (na rentmama.pl) Jakie są Wasze opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz że wystarczy zwykły stetoskop:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze opinie są takie, że dziękujemy pani za reklamę - nic mnie bardziej nie drażni niż taki rodzaj marketingu... Dziewczyny, jak się czujecie? :-) MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Ja czekam na jutrzejszą wizytę, zawsze przed nią się denerwuje. A co u Ciebie MM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
kasiur 88 to dokladnie jak ja dzis, tez przegladalam ciuszki po dzieciach i wybieralam te najmniejsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
basiu mi tez sie dluzy czas... do tego synek zaczyna sie rozpychac pod sam zoladek i siedzenie to juz dla mnie meka. teraz zrobil sie bardziej aktywny i czuje go bardzo często bo wczesniej byl jakis taki spokojniejszy. ja wizyte mam 8 wrzesnia wiec jeszcze troche sobie poczekam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Karola, ja tez mam 8.09 wizytę, a usg 1.09, już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Ja dzisiaj mam zrobic powtorne badanie moczu przed srodowa wizyta bo musialam brac zuravit i teraz najlepsze w nocy musialam biec do wc gdzies kolo 3 a rano niby mi sie mocno chcialo a mam tylko troszke ponad 30ml moczu myslicie ze to wystarczy?? Normalnie swiruje jak jakas malolata :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Hej , U mnie 87 cm na wysokości pępka , 5,5 kg na plusie :) Ciągle mam ochote strasznie na słodyczki :( Jutro mam usg 3 trymestru :) Osttanio zamówiłam sporo rzeczy dla małego kocyki , reczniki itd ubranek nie mam w ogole :( Kasiur i jak ten mocz bylo ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Tak bylo ok ;) polozna sie smiala ze to nawet za duzo bo na ogolne wystarczy nawet 10ml :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kiedy mozna wykonac test c? ile dni po stosunku by wyszedl wiarygodnie? umre z nerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
no to super :) Daj znac jak wyniki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
kikix1 test najlepiej wykonac w dniu spodziewanej miesiaczki bo wczesniej moze nic nie pokazac. a tak z ciekawostek to mi w dniu terminu miesiaczki wyszedl jeszcze negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Dziewczyny, czekamy na wieści po wizytach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Hej Kobietki. Dopiero trafiłam na Wasz temat :) ja też mam zostać mamą w listopadzie. Czy mogę dołączyć do dyskusji ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Przyszla mama witamy ;) karola u mnie to samo w dzien @ 28dc negatyw malo tego dopiero w 33dc druga blada kreska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Ja zrobiam test w dniu spodziewanej miesiaczki i wyszedł Negatywny. Ale z każdym dniem ,okresu ani widu ani słychu. Postanowiłam pojsc do gin, ale przed wizyta zrobilam test a tam II kreski. I juz wiedziałam ze jestem w ciąży. Test powtórzyłam 9 dnia po tym jak powinnam dostać okres :) Obecnie jestem w 30 tyg i spodziewam się chłopca. Choc od początku myslalam ze bedzie dziewuszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Przyszła_mama- witaj :) U mnie pozytywny test był już w 25 dc, owulacja w 14 :) ale wiem, że to rzadkość :) Prezent z Walentynek <3 Doświadczone mamy, pomóżcie. Właśnie robię test pralki, czy w ogole da radę z gotowaniem na 90 stopni, wrzuciłam pieluszki tetrowe, flanelki i prześcieradełka, bo o to akurat się nie boję, ale przeraża mnie fakt, ze ubranka bawełniane (a pewnie też trochę oszukane, jak wszystko) skurczą mi się wszystkie i zostanę bez wyprawki! 90 stopni jest konieczne przy nowych ubrankach, czy wystarczy, np. 60 i prasowanie? Jestem zielona :) Co polecacie do prania? Zaopatrzyłam się w proszek Bobini i taki sam płyn do prania, płukanie odpuściłam jak na razie, bo sama też nie zawsze używam, ale nie wiem czy to dobry wybór, bo starsze pokolenie linczuje mnie, ze dla noworodka tylko pranie w płatkach mydlanych... I jeszcze jedno, co do kosmetyków. Postawiłam na Johnnson's Baby: płyn do kąpieli 3w1, oliwka, jakiś puder, chusteczki mokre też, bo w szpitalu sobie życzą, dorwałam jakiś krem ochronny przed zimnem, ale nie wiem czy ta firma to dobry wybór. Pomyślałam, ze jak wszystkie będą z jednej serii, a zaczną uczulać, to łatwiej bedzie mi to weryfikować, niż gdyby używać różnych. Myślicie, ze to dobry pomysł, a może zupełnie nietrafiony? Poradźcie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Przyszła_mama- u Nas też w większości chłopcy :) Chyba mamy tylko jedną dziewczynkę, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1003, nie wygotowujemy ubranek, pierzemy zgodnie z zaleceniami. Wystarczy prasowanie :-) MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
No własnie MM, czytam tak większości forów ze 60 a nawet 40 wystarczy w zupełności, na 90 stopni to pieluszki i bardzo mocne zabrudzenia, ale obie babcie mi w głowie mieszają wspominając czasy kotłów na palnikach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie. Spokojnie. :-) pierzemy w 30 stopniach, ubranka prasujemy :-) MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
przyszla_mama2017 - Witaj :):) Która ciąża ? imię macie już wybrane ? gosc 1003 ja nie pomoge bo jestem również zielona totalnie.... jeszcze nie mam zakupionych płynów do prania itd :( Ja zrobiłąm test kilka dni przed spodziewaną miesiączką i miałam drugą kreseczke bardzo bladą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Fif, nie martw się, ja też dopiero co kupiłam, a brakuje mi jeszcze wielu, wielu rzeczy :) Przez wrzesień muszę mieć wyprawkę skompletowaną, żeby w październiku ewentualne zakupy to była forma relaksu :) Jak Wasze Maluchy? Mój nadal obraca się ciągle, momentami mam wrażenie, ze mi brzuch rozerwie i tak jak u Karoli najlepiej mu pod żebrami, a do tego poprzecznie :) az matce słabo i tchu brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Gość fif ciąża 1 wiec zielona jestem i na pewno będe zadawala durne pytania, bo wielu rzeczy nie wiem ;) wiec bądzcie wyrozumiałe ;). Tak imie wybrane Kacper. Choc nie bardzo mi się podoba :( ale M tak chce. Wolalabym Mikołaj albo Krystian ;) A powiedzcie jak przygotowujecie sie do porodu? Wykonujecie jakieś cwiczenia? Bo ja to spaceruje i trichę na piłce cwicze coś delikatnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Przyszła_mama, niestety, nie ćwiczę, bo to powoduje u mnie twardnienie brzucha, miałam do tego kilka podejść, ale nie wyszło. Nawet ćwiczenie mięsni Kegla odpada, bo brzuch się stawia :( Hehe, znam jednego Kacperka, super urwis :) O właśnie, dziewczyny, macie już wszystkie wybrane imiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćff basia
Przyszła mamo, witaj serdecznie, wspaniale że jest nas coraz więcej. Dziewczyny jestem po wizycie i mam niestety stan zapalny bardzo blisko szyjki macicy, na e mam żadnych objawów tego stanu i dobrze że lekarz w porę wykrył:-) mój kochany Aluś to mały eksibicjonista:-) gdy tylko gin przyłożył głowice USG do brzucha Aluś rozłożył nóżki i pokazał wszystko:-) a to już nie pierwszy raz:-) wszystko u małego dobrze, wód mam dużo ale w normie, mały wciąż w pozycji główkowej. Szyjka jak na 30 tc jest już całkiem dobra:-) Dziewczyny ja pieluszki tetrowe piorę w 90 stopniach, ciuszki w 60 i prasuję, jeśli chodzi o kosmetyki to akurat Johnson moje starsze dzieci uczulał, chodzi mi o ten płyn do kąpieli. Rewelacyjna jest za to oliwką Johnsona o zapachu lawendy, naprawdę wyciszała moje dzieci i tak do tej pory moje maluchy lubią ten zapach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×