Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lifeisgood

"Cień cienia" na teście ciążowym w 26dc

Polecane posty

Gość gość
Autorko, jeśli jutro test będzie wyraźniejszy to ciąża na 100%. Jeśli brałaś luteinę to OBOWIĄZKOWO telefon do lekarza czy dalej masz ja brać i w jakiej dawce. Gdybyś luteiny w ogóle nie brała no to luz, ale skoro ja brałaś to koniecznie musisz wiedzieć co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:52 dokladnie tak !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:52 dokladnie tak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luteinę brałam, zgodnie z zaleceniami lekarza, 10 dni (żeby w przypadku zapłodnienia pomóc:)), po odstawieniu miałam odczekać do 5 dni na @; jeśli nie przyjdzie, to mój gin mówi, że na 100% ciąża.:) Ale już nie wytrzymałam i w drugim dniu po odstawieniu zrobiłam test. Dziś kupiłam testy na jutro - jeden ma czułość 10 (Pepino), a drugi 25 (bobo-test); chyba lepiej zrobić ten z dziesiątką?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac drugą kreska słabiutko ale jest:-) :-) gratulacje :-) :-)daj znac jak wyszedł drugi test :-) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś zrobiła test w 36dc teraz nie miałabyś wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bobo test pokazywał zawsze najwyraźniejsze kreski w porównaniu do innych testów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bobo test pokazywał zawsze najwyraźniejsza kreske w porównaniu do innych testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja planuję jutro zrobić ten test z dziesiątką, bobo ma 25:) albo obydwa zrobię! To przynajmniej będę miała w miarę pewność. Boję się tylko, że cholewcia mam ból brzucha jak przed @. Miała tak któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też brałam luteine bo mialam monitoringi cyklu. Nie trzeba zaraz biec do lekarza, bo bierze sie ja w określone dni cyklu. Ja poszłam w 6 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana, bóle normalne! Miałam takie do 9 tygodnia, później już sporadycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę mimo to, co chwilę się boję, że dostałam @ i chodzę sprawdzać. Chyba w paranoję wpadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlula
Spokojnie mnie tez brzuch bolał jak na okres pierwsze tygodnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również miałam monitoring, podwyższoną prolaktynę i również przyjmowałam luteinę a jak się okazało że jestem w ciąży dostałam od razu tabletki duphaston prawie do polowy ciąży. Wiem ze ufasz lekarzowi co robi, ja tylko napisałam jak bylo w moim przypadku bo przecież każdy jest inny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile miałaś prolaktyny? Ja 48.. Teraz to mam takie nadzieje na tą ciążę, że chyba zwariuję, jeśli nadejdzie @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki wynik równie dobrze może świadczyć o zaburzeniach hormonalnych. Powtórz ten test za parę dni i napisz co i jak :) Oczywiście życzę II kresek i dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie chcę Cię martwić ale też miałam taki cień a w ciąży nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem po wykonaniu kolejnych dwóch i chyba narobiłam sobie złudnych nadziei:( dzisiaj obydwa wyszły prawie tak samo,jak ten wczorajszy; pod spodem wkleję zdjęcia, najpierw dwóch nowych, później z tym starym (ten z wczoraj z lewej). Środkowy jest o bardzo dobrej czułości (10), dziś 27 dc (przy 28-30), powinien wyczuć chyba bardziej, co? Ostatni to Bobo-test. No cóż, jeśli nie teraz, to w następnych cyklach, nie poddaję się, bo co może być piękniejszego?:))) Chcę jutro zrobić jeszcze jeden (dzień spodziewanej @) i kończę z tymi teściorami:) http://ifotos.pl/zobacz/210133661_qhxqpnw.jpg http://ifotos.pl/zobacz/210395231_qhxqpne.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj test wyszedl pozytywny w 25 dc, pozniej kolejne wychodzily slabiej. Dopiero po terminie miesiaczki byly wyrazne. A na rowne krechy czekałam chyba do 35dc albo lepiej. Zrob bete!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób betę. Na tych testach coś widać, ale dla pewności zrób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób betę bo z tymi testami różnie bywa. W każdym razie hcg jest w twoim organizmie skoro wychodzi to na testach. Jak dla mnie to ciąża na 100%. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże, dziewczyno. Starałam się o dziecko trzy lata. Chodziłam po lekarzach, brałam leki. I jedyne czego nie robiłam: nie szukałam na siłę drugiej kreski. Nauczyłam się czekać. Jako dorosły, dojrzały człowiek, potrafisz chyba wytłumaczyć sobie, że to może być za wcześnie, a robienie codziennie testów nie pomoże. Odczekaj, rodzicielstwo to przede wszystkim wiele prób cierpliwości. Życzę Ci pozytywnego oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiki
Ja bym uznała te testy za pozytywy. W końcu 3 testy się nie mylą :-) gratuluję i dzwoń do ginekologa czy brać dalej luteinę. Ps miałam taki sam test w drugiej ciąży i na następny dzień byłam u lekarza i było widać mały pęcherzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rób testów codziennie! zrób za kilka dni. Ja Tez widIalam cień kreski i przez kolejne dni robiłam testy i tez był tylko cień cienia i myślałam, ze się wkręcam.i bie ma ciąży. Teraz jestem w 10 tygodniu. Z córka miałam tak samo- ma już 4 lata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna nawiedzona baba, ktora zobaczyla cien cienia dziesiatego cienia i malo sie nie zsika. Idz jak czlowiek do apteki za 3-4 dni i zrob test, albo na wyniki. Rownie dobrze mozesz sobie z fusow odpowiedziec, czy jestes, czy nie. Nadgorliwe i niecierpliwe babsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W planowanej ciąży i szczegółowo obserwowanym cyklu u gin ciężko o cierpliwość:) ale macie rację - zbyt wcześnie wykonałam testy i teraz jeszcze bardziej się niecierpliwię, będzie to moją nauczką na kolejny cykl. Luteiny nei biorę już, lekarz kazał mi brać 10 dni i odstawić, do 5 miałam dostać @, w innym wypadku - ciąża (jego słowa). Dziś mija 3 dzień po odstawieniu, zobaczymy :) jutro termin miesiączki, a orientuję się, że wtedy już testy raczej powinny wychodzić pozytywne w razie ciąży (choć ile kobiet, tyle przypadków - tak jak pisałyście, niektórym bardzo późno wyszło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×