Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Różaniec rodziców za dzieci

Polecane posty

Gość gość
Oni mieli wiele szans na porozumienie z Watykanem, ale za tym ich uporem widocznie jakieś "zło" stoi. Inaczej ich postawa jest dla mnie zupełnie niezrozumiała. Poza tym jednym (ale ważnym!) aspektem, generalnie z całą resztą ich działań się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam jednak ogromny szacunek do Levfebvra za to ile włożył wysiłku w czasie soboru watyk. II by nie dopuścić do szkodliwych dla kościoła zmian, bo doskonale widział co się dzieje (chodzi o wpływ masonerii i lobbing) i ile się nabłagał i nastarał. Niestety lata później popełnił błąd, który kosztował Piusowców częściową ekskomunikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna inicjatywa, może uda mi się zmobilizować i dołączyć - dzięki autorko! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze dodatkowo odmawiam codziennie Tajemnice Szczęścia - wieczorem, zamiast facebooka i odmóżdżających seriali. Już 17. miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te tajemnice szczęścia chyba w domu mam, to św. Brygidy? nie mam pewności czy one są uznane przez kościół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Wiatruuu
Hej. My się modlimy i polecamy. mówimy z mężem N. Pompejańską (już drugą) za zdrowie synka na którego czekamy. Serio, ale młody miał kilka procent na przeżycie a jeśli by przeżył to była szansa, że będzie chory. Jestem w 25 tygodniu, na usg ani śladu dawnego zagrożenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Wiatruuu
A serio to mój post był dużo dłuższy ale został uznany za spam nie wiem z jakiej paki. Zero linków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozo wiatru opisz jeszcze raz co diagnozowano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już w jako nastolatka odmawiałam różaniec i pwoiem wam, ze może nie wszystkie moja plany się spelnily tak jak chciałam ( gdyby się spelnily to bym miała przerabane czego wtedy nie mogłam wiedzieć z racji wieku) to zycie mi się super ulozylo. Zyje mi się cudownie, jak dosłownie ksiezniczka. Mam wszytsko co do szczęścia potrzeba a nawet więcej, czasem to się nawet dziwie jaki ten los był dla mnie laskawy. Polecam wam Rozaniec Sw a wasze modlitwy zostaną wysłuchane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajemnice Szczęścia są uznane przez Kościół - i to od kilku wieków. Dodatkowo modlę się o wstawiennicto św Rity i św Józefa. - w razie kryzysu, np. gdy nie mogę załatwić wizyty u lekarza itp. Czuję Bożą opiekę nad moją rodziną - wystarczy każdy problem powierzyć Jezusowi. Wszystko się układa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla niewierzacych w sile starych rytow i laciny, oraz lekcewazacych wplyw demonow na wasze zycie: https://youtu.be/uQNTEKdgVBM Wysluchajcie tego wsanialego swiadectwa! Chetnie wskazalabym najwazniejsze minuty w tym filmie, ale nie mam w tej chwili czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomagam.pl/zhfdm9me zajrzyj i wesprzyj nas swoja zlotowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×