Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Różaniec rodziców za dzieci

Polecane posty

Gość gość
23:37 Powinno być: Przed tak wielkim sakramentem (przejęzyczenie, mea culpa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodźcie na MSZE TRYDENCKIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:25 i 00:29 Żal mi ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , gość dziś Psychiatrę masz dobrego? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:37 Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z tego że jesteś... Nie będę nawet dokończać, bo to oczywiste. (Serpent albo skorpion.) Mam nadzieję, że się w porę ockniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie mówiłam? Tak właśnie działa Łacina! Zobaczcie jak nim tłucze!!! Reakcja natychmiastowa! (To dowód dla tych, którzy mieli wątpliwości.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"te różańce to ostatnia głupota ,klepanie na okrągło tych samych formułek jest strasznie głupie i prymitywne. Ostatnio na pogrzebie mojej matki baby klepały tak denne litanie i różaniec też,że myślałam,że nie wytrzymam. Niektóre treści powtarzane były po 15 razy ,aż dziw ,że ludzie nie widzą w tym głupoty" Tak piszesz jakbyś nigdy w życiu nie słyszała różańca i pierwszy raz w życiu w wieku dorosłym usłyszała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ktoś wymyślił te teksty 100 czy więcej lat temu a głupi ludzie powtarzają i nawet nie zastanawiają się czy to ma sens.Nic dziwnego ,że Polska w świecie jest uważana za kraj głupich ludzi." Zapraszamy do Europy - ziemi muslimów. Mądra Europa. "Lepiej czytaj dziecku bajki to odniesie ono więcej korzyści rozwijając swoją wyobraźnię lub poświęć ten czas na coś pożytecznego.' Z bajkami uważałabym, bo nakazują myśleć że dobro jest nagradzane a zło karane, a w życiu nie jest tak wcale, dziecko sie może tylko rozczarować tym czego te bajki je uczyły. Co do samego różańca to nie wypowiem się, bo temat jest zbyt trudny, a już na pewno zbyt trudny dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie myślałam,że w takim wieku też są moherówy i wyznawczynie Rydzyka." Z takim słownikiem jesteś mentalną gimbazą. Idź oglądać TVN "Słyszałaś aby zakonnice miały jakieś osiągnięcia ,bo klepią różaniec? " Osiągnięć nie mają, bo nie są one ich celem w tym życiu. Proste. Zakonnica zostaje zakonnicą by wypracować sobie życie wieczne po śmierci. To jest jej celem. Proste. Jakbyś pojechała gdzieś do Indii to będąc turystką byś sie zachwycała duchowym rozwojem jakiegoś jogina, ale że to poczciwa, opatrzona, dobrze znana Polska no to trzeba psioczyć. Jakie to proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:02 Ktoś chce po prostu rozwalić topik i tyle. Najskuteczniejszy sposób na rozwalenie topiku, żeby nikomu nie chciało sie wchodzić i dyskutować to zapchanie, zaspamowanie czymś na wiele stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przerażające, co "wiara" robi z ludzi... niby dorosłych i niby myślących... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerażające co brak wiary robi z ludzi... niby dorosłych i którym się wydaje, że są niby "myślący"... :o Nawet LaVey płakał i błagał Boga o przebaczenie w momencie kiedy umierał. A ty myślisz, że co, że jesteś wyjątkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Osiągnięć nie mają, bo nie są one ich celem w tym życiu. Proste. Zakonnica zostaje zakonnicą by wypracować sobie życie wieczne po śmierci. To jest jej celem. Proste." xxx Biedne kobiety. Ktoś je bezczelnie oszukał, one w to kłamstwo uwierzyły i marnują swoje życie. Cel, który sobie obrały jest od początku bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przeciwieństwie do ciebie są szczęśliwe! Ich twarze są zawsze gładkie, bez zmarszczek nawet w podeszłym wieku, bije od nich spokój. Nie biorą udziału w idiotycznych wyścigach szczurów, z nikim nie wojują o ochłapy, nie szukają zwady, z nikim nie mają zatargów, ani nikogo nie nienawidzą tak jak ty. https://www.youtube.com/watch?v=yjbV7EVdIhQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorzej, że ciebie bezczelnie oszukuje twój demon (lub cały ich zastęp) i nie jesteś nawet w stanie się wyzwolić. Nakazuje ci być prześmiewczym, nakazuje ci walczyć z jednością kościoła, wmawia ci, że Bóg nie istnieje i śmieje się gdy widzi owoce swoich działań. A kiedy przestaniesz mu/im być potrzebny jako narzędzie, pozbędzie/pozbędą się ciebie niczym śmiecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka wątku: bardzo szkoda, że wątek potoczył się w ten sposób. Chciałam zrobić coś dobrego, a wyszły takie rzeczy.... W każdym razie jeszcze raz zachęcam Was dziewczyny to poświęcenia 10 -15 min dziennie, nawet w drodze dopracy na wyciszenie i poświęcenie tego czasu Bogu i Matce Bożej. Przypominam, ze modlimy się za nasze dzieci... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko odmawiaj różaniec po łacinie. To nie jest takie trudne. Działa jak zaklęcie. To samo koronkę. Wszystko masz na 1 stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie wierzysz to posłuchaj wykładów i wywiadów z udziałem śp ojca Gabriela Amortha, a jak rozumiesz tylko polski to księdza Romana Kneblewskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zaklęcie? Modlę się po polsku, nie wierzę w cudowność modlitwy w zależności od języka, tylko chyba nastawienie serca się liczy? Czy może się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odejście kościoła od łaciny liturgicznej (czyli oczyszczonego języka sakralnego) jest jednym z największych sukcesów szatana i doprowadziło tylko do pogłębiania się podziałów wewnątrz kościoła, rozluźnienia obyczajów, bylejakości (dzisiejsza msza to jest jakiś żart w przeciwieństwie to prawdziwego rytu rzymskiego) i w efekcie ludzi masowo odwracających się od wiary. Zmiany posoborowe były lobbowane i opłacone przez masonerię, a osoba za to odpowiedzialna (prałat Annibale Bugnini) została oddalona przez papieża do Iranu gdzie nie było ani parafii i ani jednego wiernego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×