Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

🖐️Kawusia ,herbatka UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU Miłego tygodnia. U mnie ciąg dalszy bałaganu.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane 👄 Vanilko ..dzieki za kawunie 👄 co robisz ze masz bałagan ? Dorix.. miłego urlopu dobrego wiatru dla żagli 👄 Terix.. wróciłaś już jak się udał wypoczynek ..pogoda była super 👄 Zulko... odpychaj złe myśli nie dołuj się na zapas ...będzie dobrze ...a jak tam M w domku już ? ❤️ 👄 Ploteczko... pakuj pakuj :) ja myślałam że budowaliście dom ...ja mieszkam w swoim już 36lat i mnie byłoby trudno odejść...szczegolnie teraz jak C mieszka z nami ..może jak by coś się zmieniło w jej życiu to kto wie :O Teklo... brawo za zdrowe podejście do sportowego zycia ❤️ my trochę zapuściliśmy się w domu brak nam urlopu bardzo co odbija na nas ..staliśmy się bardzo nerwowi itd. no ale cały czas mam nadzieje że rozpoczniemy choć wypady niedzielne ...M dostał zakaz wizyt w pracy w niedziele i próbuje mnie... bada minę ....jak wstaje rano w niedziele :) a ja stop gdzie poleż odpocznij przytul się do mnie :D Fruwająca .. kobieto pracująca i w domu i w pracy skąd ty bierzesz tyle siły ?👄 Beatulko.. ja nie wiem ...ale cały czas myślałam że to Teo mieszka w W-wie :O a tu czytam że nie :O a może zle zrozumiałam ? Daisy ...ciesze się że napisałaś co u mamy ciebie itd.. wygląda na to że zarazili mamę gronkowcem pewnie ...trzymam mocno kciuki by wszystko się dobrze skończyło 👄bys mogła odetchnąć pełną piersią ❤️ U mnie lepiej nawet dzisiaj mama poszła do fryzjera włosy zrobić bo mama ma na tym punkcie kuku... jeszcze słaba jest ale myslę że takie wyście dobrze jej zrobi a fryzjer dwa domy za :) Z tatą jade jutro na następne ostrzyknięcie dzwoniłam do lekarza powiedział że czasami trzeba kilka takich blokad by skutek był zadowalający :) Miłego dnia ..tygodnia kochane .. meldujemy się prosze piszemy wsio co nam na duszy leży ciązy itd.👄 Ps. wreszcie dzisiaj mam chodnik pod bramką !!! ale ulice jeszcze nie choć piachu już nie bo jest tluczeń pięknie ubity :)da się jakoś żyć normalnie już ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniedziałkowo Orsejko, dziś Tobie przypadł dyżur w czytelni;) fajnie, że mama już poczuła chęć zadbania o fryzurę, znaczy idzie ku lepszemu:) a mój m od wczoraj w domu i już od popołudnia kryzys bólowy:o noc drapana, dzień rozbity... i tak przez kiklka najbliższych dni, trzeba to jakoś przetrwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka o właśnie tego nam brakuje, Twoich wpisów o tym co słychać u Ciebie, szkoda, że tak rzadko jesteś z nami, bo jakbym chciała o coś Cię zapytać to nie wiem czy odpowiesz, bo masz takie długie przerwy i wszystko umyka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mnie nie będzie, bo mamy spotkanie autorskie, tym razem niszowe;) z gościem ze stron Ploteczki, dokładnie z miasta, do którego się przenosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam raz jeszcze, bo coś ważnego mi się przypomniało, sieroty jesteśmy, bo zapomniałyśmy o urodzinach naszych Terix i Dorix:o toż obie nasze koleżanki to zodiakalne panny z początku września, a my nic... Terix ❤️ i Dorix ❤️ wybaczcie nam gapom i przyjmijcie najlepsze życzenia przede wszystkim dużo zdrowia, uśmiechu, pogody ducha i wszystkiego co najlepsze 🌻 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ Witajta późno dzisiaj bo od rana zasuwałam do neurologa. Jak wróciłam z Och... to szybki obiad i jechaliśmy z Małżowiną do radcy prawnego do Rybnika. Wracamy powoli do spraw zawodowych ;) Wakacje jak dla nas - skończyły się. :P Ale za to w środe goszczę u siebie Siostre i Brata :D:D:D ale będzie się działo :D W piątek szczepię się p grypie. Zulko - spoko loko obie Dziewczynki są owszem wrześniowe ale kolejno jak wymieniałaś: 15go i 16go tego pięknego miesiąca. Mamy czas na zamówienie kwiatowych wiązanek ❤️ ❤️ ❤️ Orsejko - przydałyby sie wolne, leniwe dni dla Was - gdzieś daleko od domu... Z drugiej zaś strony jesteście teraz tak potrzebni ❤️ ❤️ ❤️ Warto chociaż wyskrobać jakiś łykend żeby złapać oddech. Może C coś zorganizowałaby Rodzicom? w tajemnicy przed eMusiem mogłybyście obie coś wymyśleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani neurolog oceniła mój kręgosłup z niepokojem: "ma pani duże zmiany" Ucieszyła się że lek przez nią przepisany sprawdził się i skierowała mnie na tomografię komputerową kręgów szyjnych żeby dobrze przyjrzeć się "moim zmianom" Z wynikiem mam się stawić pod koniec stycznia. 🌻 A ja mam w rodzinie dwie Dziewczyny ;) z listopadowymi urodzinami i mam pomysła takiego, że obie wyślę na koncert Możdżera z orkiestrą kameralną AUKSO z mojej wsi. Żeby nie było że muszą iść same zasponsorowałabym trzeci bilet dla S..a który pełniłby rolę gentlemana ochraniającego Solenizantki :D:D:D Te dziewczyny to C i S - obie z listopada.;):P Jest tylko jedno małe ale.... musielibyśmy zająć się maluchami (całą trójką) a my właśnie wtedy chcieliśmy jechać w Bieszczady :O Będe myśleć może coś wymyślę Życzę Wam spokojnej nocy 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i zapraszam na poranną kawe herbatke (__)? (__)? (__)? (__)? U mnie leje jest ponuro i zimno co bardzo dziwi bo jak wczoraj wysiadłam wieczorem z auta to uderzyło mnie gorąco, rozgrzany asfalt, pierwsze krople deszczu i czułam sie jak w tropiku. Dzisiaj już nie tropikalna lecz polska pogoda :P Zostawiam kanapki z bagietki http://3.bp.blogspot.com/-WOXfwC-xxts/Uggs3WomW-I/AAAAAAAAHog/ko3zeAqNH8s/s1600/kanapeczki.jpg 🌻 https://s3.przepisy.pl/przepisy3ii/img/variants/1280x0/kolorowe-kanapki-owocowy-raj.jpg i życzę miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się ja :) Teklo dzięki za kawunie :) ..u mnie jest dzisiaj pieknie słonecznie i ciepło 24 st... posyłam promyki słonka do ciebie :) Byłam z Tatkiem na blokadzie z mamą chciałam do okulisty by okulel jej zmienić ale jakoś całe miasto zjeżdziliśmy i okulisty dobrego zero :O zapisałam na wizytę do przychodni prywatnej i czekamy :O Wszystkim miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kawusia i herbatka.Zapraszam U mnie ponuro i zimno na dworze, a tak lubię ciepełko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo i na kiedy zapisałas sie na tomografię?Dlugie macie kolejki? Ja wczoraj dostałam skierowanie do poradni neurochirurgicznej,pewnie musze iść do tego lekarza w L co bylam 2 lata temu.Odkładam to jak juz tam bede mieszkać.I tak musze iść prywatnie bo na fundusz pewnie ponad rok kolejki. Zulko dalej nie wiem z kim mialas spotkanie.Moze jakas podpowiedz. A u mnie w domu M zaczął sprzątac swoj garaż,robi gruntowne porzadki. Orsejko czyli do zimy skończą drogę? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotus jestem na kawuni ..dzieki 👄 mamy taką nadzieje wczoraj obiecywał wykonawca że od poniedziałku zaczynają ...ale już jesy zdecydowanie lepszy świat :D Zulko... cisze się że spotkanie udane :)👄 Wczoraj zrobiłam focie z mamą w kuchni wisi :) U mnie nadal świeci sloeczko ale ponoć ma to się zmienić :O ...rano rozpaliłam piecor ..jak c.wstanie będzie się cieszyć ..pierwszy raz tego sezonu :) Wszystkim miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry u mnie słonecznie i ciepło, zaraz ruszam do pracy i już tylko szykowanie się do wyjazdu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorne heloł 🖐️ nie było mnie na kawusi bo miałam gości: Siostra Brat i Bratowa. Tak się dobrze rozmawiało, postanowiliśmy takie spotkania robić mniej więcej raz w miesiącu za każdym razem u kogoś innego. Ploteczko w mojej wsi nie czeka się długo na mammografię. Ja korżystam z tej bezpłatnej raz na 2 lata i czekam ok 2 tygodni. Zwykle robie to na jiesień - będe sie teraz zapisywać licze tak mniej więcej na badanie pod koniec października ;) U mnie dzisiaj było bardzo wietrznie, porywy wiatru zachodniego były bardzo gwałtowne. Pewnie będzie jakaś zmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje jesienne zabiegi przełożone zostały na 2-14 października To mi pasuje bo do końca wrześnie mam sporo innych zobowiązań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna fotka Orsejko ❤️ aż przyjemnie patrzeć. Mamy fryzurka idealna ;) Dobrze, że ma takiego "bzika" - lubie widok zadbanych starszych pań ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×