Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Witam 🖐️ dziękuje Vanilko za kawusie ❤️ kurna :O zmartwiłam sie :O:O:O Moja Sw... też wróciła do szpitala - wyniki pogorszyły się :O Walczcie Dziewczyny i Chłopaki ❤️ ❤️ ❤️ nie poddawajcie sie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda lekko dołuje ale ma się rozpogodzić pojutrze. Od jutra wracam do gimnastyki, miałam kilkumiesięczną przerwę z powodu zawrotów głowy - ciekawe jak mi pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale rano pojechali na W ,chemii chyba nie dostanie ,ale ma uczucie ,że zostanie w szpitalu,tam wiemy ,że będzie w dobrych rękach. Wyglądam jak ząb-ii po spałam z przerwami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej się poczuła siostra,ale jutro będzie opis rezonansu. Kawa i herbatka wieczorna UUUUUUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Vanilko za dobre wieści ❤️ ❤️ ❤️ Wypijam wieczorną herbatkę - z przyjemnością :D ❤️ i pozdrawiam Cię Myślmy z otuchą🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Vanilia, wierzę mocno, że to tylko chwilowy kryzys:o mocno trzymam kciuki, żeby sis wyszła na prostą❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo wrzoski piękne i faktycznie z tych delikatniejszych, moje najbardziej ulubione mają bardziej pekate kuleczki kwiatowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj byłam z dziewczynkami w papugarni, ale jazda, było rewelacyjnie, nawet ja, stara koza;) miałam radochę jak papugi siadały na ramionach, głowie, rękach, plecach, torebce, na wszystkim dosłownie i można było je karmić. przed wejściem (oprócz dezynfekcji rąk) trzeba było pozdejmować biżuty, bo wszystko co się świeciło (np. telefon, klamerka przy torebce, czy frędzle u sandałów) wzbudzało ich zainteresowanie. papugi były przeróżne: małe, średnie, duże, a wszystkie obłędnie kolorowe, jak to papugi, a wszystkich ok. 180 (możecie sobie wyobrazić jaki był hałas) Teklo jeśli jest u Was coś takiego, zabieraj chłopaków - będziecie świetnie się bawić. chyba, że już byliście, a ja tu amerykę odkrywam;):P w garze ugotowałam selfie z papużką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
Jestem na miejscu , dzisiaj pol dnia padalo ale po poludniu byly przejasnienia. Vanilka trzeba wierzyc ze bedzie dobrze. Dobrej nocy wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ zapraszam na kawusie i herbatke (__)? (__)? (__)? (__)? pogoda ciut lepsza, jade po wynik prześwietlenia. Zulko - nie byłam w papugarni. Fajna sprawa. W mojej wsi nie ma - podobno otwarta jest w K-ch Jak tylko będzie okazja to skorzystam :D podoba mi sie :D Te wrzoski takie delikatniutkie - ja podobnie jak Ty wole te okazałe. Kupiłam takie bo wpadły mi w ręce ;). Wybieram się na giełde kwiatową i swój balkon ożywić kolorami Jesień ma być u mnie kolorowa bo po remoncie balkonu mam tylko trawy Zostawiam kanapki http://1.bp.blogspot.com/-_zCO_y-gBJA/UX5LPjKXweI/AAAAAAAAJcE/W9WY0UT69c0/s1600/kanapki+z+pesto+pomys%C5%82+na+%C5%9Bniadanie.jpg 🌻 https://1.bp.blogspot.com/-cBa5HYEoX-c/V9QgOjF7RVI/AAAAAAAAVcI/rSGjZvpLfRgdlm_4AxOJw6VRV-pAp5kCQCLcB/s1600/kanapki%2Bkulinarna%2Bmaniusia%2B%252832%2529.jpg Zapraszam ...ta zielonym pesto jest pyszna ;) jadłam ;) Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekluniu, dzięki za kawusie i wypas. Chwytam w biegu kanapkę bo zaraz mam wyjazd w teren. A za oknem bździ i nieprzyjemnie jest. Trudno, muszę jakos to przeżyć. Kochane, wczoraj wieczorem puszczałam trzy posty z telefonu, nie wiem czemu ich nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff...dziś caffe mnie akceptuje, hip, hip, hurrra! Przede wszystkim poprzytulam zmartwiona i niewyspaną Vanilkę 👄. Pomacham urlopowej Terix ...wypoczywaj kochana i ładuj akumulatorki :) 👄. Teklo, Zulko...ogladałam focie. Gratki, ze Wam sie chce coś puścić, jak ostatnio mam chroniczny brak czasu na wszystko. Teklo, balkonik cacy bardzo, Zulka...ślicznie Ci przy żółtym :) 👄. Kolejne buziaki fruwaja w stronę Orsejki 👄, Plotki 👄, zagubionych Daisy 👄 i Bastylki 👄 i naszej delikatnej Betulki! Dziewczyny, piersi do przodu, głęboki oddech i ....żyjemy!!!! Dobrego dnia! Damy radę kapryśnej pogodzie i klodom pod nogi! Całuski dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ale sniadanie,pyszne,wybieram kanapeczke z jajkiem,dzięki Teklo Dorix u mnie tez pochmurno,pada z przerwami od soboty chyba. Zrobiła sie jesień,chyba zaczne pakowac juz letnie ubrania. Mam tyle roboty,ze nie wiem w co ręce włozyć, naprawdę,jedynie to chwila rano z kawusia przy kompie. W domu gdzie popatrze to tylko worki,pudelka,dosłownie wszedzie piwnica ,ganek.W niedziele troszke dzieci zabrały tzn samochód cały. Teklo napisz jaki wynik jka odbierzesz. Ja wczoraj byłam u neurologa ,zalecił skontaktowanie sie z neurochirurgiem.Na razie odkładam. Zulko fajnie wyglądasz z papugą,zreszta Ty śliczna jestes.Tak ładnie wygladasz,tak młodziutko.Tak trzymaj. Vanilko cos wiecie? Trzymam kciuki. Terix ładnej pogody zyczę. Orsejko jak rodzice,zdrowi? Dorix a przeziębienie Ci przeszło całkiem? Milego ,spokojnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! Dorixiu nareszcie jesteś bo brakowało Twojego optymizmu. :D ❤️ Z fotki niewiele balkoniku widać - posle Wam więcej jak go troche ukwiece :D Terixiu rano zastanawiałam się co to znaczy że "jesteś na miejscu" - znaczy chyba że ejdnak udało się wyrwać do Zakopca? :D bardzo sie ciesze jeśli tak jest - odpoczywajcie ❤️ należy Wam się 👄 Ploteczko ❤️ - ja bym sie tak nie spieszyła z tym pakowaniem letnich ciuchów :D może wrócą gorące dni. Lato jeszcze mamy a może być słoneczna złota polska jesień. Schowaj tylk te plażowe a sukienki i lekkie bluzeczki jeszcze zostaw. Co prawda ja dzisiaj po wynik jechałam ubrana na cebulkę bo p*i*ź*d*z*i dzisiaj jak nie powiem gdzie :P Wynik mam tak że jak go czytam to z samego czytanie mnie kręgosłup boli i mam silne zawroty głowy :D:D:D No teraz sie nie dziwie tych dolegliwości choć nigdy mnie ten odcinek nie bolał! Cytuje z opisu: 🌻 Dyskopatia wielopoziomowa - zwężenie przestrzeni międzykręgowych na poziomie C4-C7 z wtórnymi zmianami zwyrodnieniowo-wytwórczymi w otoczeniu. Osteofitoza przednioboczna trzonów kręgów C4-C7 oraz tylna C4. Zmiany zwyrodnieniowe w stawach międzykręgowych oraz unkowertebralnych. 🌻 W poniedziałek skomentuje to neurolog. Może zleci jakąś fizjoterapię - dobrze sie składa bo od 18 września mam dwa tygodnie zabiegów, przekieruje masaże i naświetlania na na ten odcinek - zobaczymy co jeszcze będzie zlecone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️rezonans wyszedł bez zmian tak jak ostatnio,ale tez ma coś takiego ,ze myśli o chemii i sama wywołuję to wymioty bóle głowy.Tez ją brało wczoraj dostała leki na razie się unormowało,może być od błonnika też.W poniedziałek na chemię.Tyle na razie oby się tak utrzymało. Trzymajcie się zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Vanilko za info. Dobrze, że wiadomo już na jakim tle pogorszenie. Poradzi sobie ❤️ ❤️ ❤️ Pozdrawiam Was Dziewczynki! :D ❤️ 🌻 ide gotować obiad :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham w chwili oddechu;) Teklo faktycznie jak się czyta opis, to skóra cierpnie:o dobrze, masz te zabiegi regularnie. a papugarnię naprawdę polecam, jeśli tylko znajdziecie czas, będziecie dobrze się bawić:) Ploteczko miła jesteś:) a ja na siebie patrzeć nie mogę:o za kilkanaście dni przekroczę koleją siątkę;) nie mówię na głos, bo jak to brzmi?????:P kiedy to zleciało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix ile dni terenujesz zbierając kasę? i też pytam,jak gardziołko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo próbowałam robić pastę z awokado, ale nijak mi nie podeszła, robiłam z ząbkiem czosnku i nie była tak intensywnie zielona, właściwie wcale nie była zielona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko co słychać u Ciebie, jak mama i tatko? jak postępy w relacjach O - B? już big love, czy jeszcze szorstka przyjaźń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hłe hłe :D Zulko - nie robie nigdy pasty z awokado bo nie lubie. Zjadam plastry posolone i popieprzone. ale czasem robie guacamole: rozgniatam awokado widelcem, do tego dodaje posiekaną drobniutko cebulke, posiekane w kosteczke pomidory. Wszystko mocno doprawiam solą, pieprzem i sokiem z cytryny. Można dodać jakieś zioła ale niekoniecznie. I sru! na pajdke chleba razowego :classic_cool: pycha :classic_cool: Awokado jest mdłe i bez koloru - nie dziwie sie że nie smakowało: mocno trzeba przyprawiać. Zjadane bez dodatków jest tłuściutkie i soczyste mniam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guacamole nawet moja małżowina zjada bez skrzywienia :D Kapucinko mamy! (_) (_) (_) (_) pachnące i gorące Zapraszam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko a spróbuj zrobić zdrowy mus czekoladowy z awokado: do blendera wrzuć miąższ, dodaj jednego obranego banana, łyżeczke miodu albo syropu klonowego albo syropu z agawy i łyżke kakao Poblenduj kilka sekund i gotowe. Można ozdobić wisienką kandyzowaną :D jest pyszne a przemyca się do diety fajne składniki: magnez z kakao i czyste zdrowe omega 3 z awokado. Można zrezygnować z miodu itp bo banan słodzi wystarczająco. Jak chce mieć bardziej słodkie to do blendera dorzucam kilka daktyli bez pestek Cukier dla nas jest baaardzo niezdrowy a czasami nas "nosi" za czymś słodkim - taki mus jest niezłym zamiennikiem - bez wyrzutów sumienia :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×