Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Gość daisy duck
Teeklo Domek w górach???. Ach jak cudnie:D Ja tam do jesieni bym nie czekała a co jak Was ktoś ubiegnie?! Terix Jak kiedyś przechodziłam eksperyment z liczi. Miałam kilka pięknych okazów bo w moim przypadku zeszły wszystkie posadzone i jakoś wyjątkowo szybko. No ale co z tego jak wszystkie padły w jednym czasie w wieku około 3 lat. Nie wiem zaprawdę co się stało. Miałam kiedyś także piękne drzewko mandarynki. Rosło pięknie i jak szalone latem wyciągane z donicą do ogródka. Oczywiście nigdy mi nie zaowocowało i także kiedyś nagle zdechło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drzewka liczi generalnie dużo ładniejsze jak się umie i ma warunki do hodowli. Jednym słowem Terix trzymam kciuki za Twoje zieloniutkie maleństwo,niech nam rośnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja rozsadziłam swoją jedyną pelargonię i będe miała cztery :D - dla mnie to sukces ;) No i mam róże chińską która ładnie zimowała jako dwa listki i teraz ruszyła z kopyta :D Same sukcesy dziewczynki! :D ❤️ Terixiu - pochwalam decyzje o obsianiu działeczki trawką ❤️ Jutro myję balkon i rozkładam z rolki swoją sztuczną trawe :D:D:D Rozpoczne sezon balkonowy :P Dobrej nocy Dziewczynki 🖐️ zaliczyłam czwartkową gimnastyke i zalegne zaraz z książką w łóżku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na kawunie zapraszam (_)(_)(_)(_)(_)(_) U mnie powoli życie wraca do normy tzn. mama jest już w domku ..ale mnie doszło bieganie wieczorne ..ale mam nadzieje że i to z czasem wróci do normy :O Wszystkie bardzo przytulam do serducha i trzymam za słowo Bastylkę że do nas wróci ...Bastylko.. bardzo czekamy ...❤️ U mnie słonko już lampi bo chmury poszły w siną dal :) ale jest takie chłodniejsze choć bardzo rześkie powietrze ....nie bardzo wiem co teraz pyli bo moje powieki są tak czerwone jakby mi M przywalał co wieczór ..maść oxycort już od prawie roku używam jak krem pod i do oczu :O może wiecie lub miałyście coś podobnego ? teraz już uciekam muszę gotować już obiadek bo potem czasu brakuje ... Miłego dnia kochane 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ Witaj Orsejko - dzięki za kawusie ❤️ 👄 ciesze sie, że Mama już w domu. Powinnaś może sprawdzić co Cię uczula. Z tego co wiem w tej chwili nic nie pyli. Może drażni Cię kurz albo masz alergię na sierść? albo oczka sie starzeją i wymagają wspomagania ❤️ ❤️ ❤️ U mnie nie ma słońca ale jest przyjemnie . Wczoraj mieliśmy 20 stopni. 🌻 Coś zjemy? rogaliczki https://goo.gl/images/Ue8q7C 🌻 pomidorki https://goo.gl/images/t6iCWA 🌻 jajeczko :D https://goo.gl/images/vFHZvb Miłego dnia 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
Jestem i ja na kawusi, dzięki Orsejowa👄 Z czasem wszystko wróci do normy, będzie dobrze❤️ Tekla dla mnie dzisiaj pomidorek z twarożkiem👄 :D Już byłam na masażu, skoro świt, bo pani masażystka wyjeżdża na zawody warcabowe. Nie będzie jej cały tydzień. Już się boję czy wytrzymam, bo nic mi tak nie pomogło jak masaże. Teraz wybywam rozejrzeć się w krzewach kwitnących, bo może by jutro działkę odwiedzić. U mnie słonecznie ale chłodno. Zulka ❤️ Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy duck
Witam serdecznie👄 Teix🖐️ Orsejko🖐️ Teeklo🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszej kolejności zjem śniadanie👄 Puki mogę zjadam z apatytem wszystko,rogaliki,mniam,pomidorki mniam.mniam,mniam. Orsejko Niedawno opiekowałaś się teściem teraz z mamą ,się porobiło. Na dokładkę oczęta jak u królika. Ja tam obserwując swoje drzewa widzę że kwitnie brzoza i leszczyna,zatem pyli no i może tu problem. Terix Trzymam kciuki byś wytrzymała do powrotu masażystki👄 no i by nic przez ten czas nie bolało❤️ Teeklo Prace balkonowe przełóż na jutro bo dzisiaj zimno. No chyba ze Twój balkon za wiatrem lub masz przyjemniejszą aurę bo u mnie powrót wczesnej wiosny,hi,hi.Deszcz pada,wieje i jest zimno. Zuleczko👄👄 Bastylko Betulka No już dobrze,już dobrze czas do nas zajrzeć. Nie smuć się wiosna już przyszła👄 Dorix Zajrzyj między jednym papierem a drugim. Jak Ci się znudzi praca za dwie to i Ty sobie zafunduj bobasa;) Wanilko Niedźwiadek odjechał? Fruwająca Jak tam na siedlisku?. Wiosna czy raczej zima?. Ja przez dzień miałam lato dzisiaj znowu nie wiadomo co?. Ploteczko Jak tam nowe lokum?. Nie tęsknisz za starym domem?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Luka coś się rozszczekała,muszę wyjrzeć co ją tak niepokoi. Może się ktoś mi ciśnie na chatę albo znowu jakieś zwierzaki penetrują mi podwórko. Buziaki i miłego dnia,no i zdrówka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastylia
Proba generalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek No pewnie ze wracam ! Dzieki dziewczyny ze tak dlugo czekalyscie na mnie. Jestescie kochane! Musze sie tylko troszke pozbierac i odpoczac po wycieczce i wracam na zawsze. Bylo zimno ale super. U mnie wiosna, zaczyna robic sie cieplo. Ciesze sie i tak duzo obiecuje sobie po wiosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha juz wiem ze pierwszy wpis jest czerwony. Mam nowy laptopik z Windowsem10. Rzadzi mna i robi co chce a ja wcale sie na nim nie znam:( Stary co prawda jeszcze funkcjonowal ale tak sie nagrzewal ze balam sie ze wypali dziure w stole:P U mnie w telewizorni tance dzisiaj. Chyba sie wykapie i bede ogladac. Pracowalam w ogrodku i troche jestem umeczona. Dobranoc dziewczyny. Jak dobrze ze jestescie i jak dobrze ze mam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ prace balkonowe zostały przełożone Daisy :D ❤️ Piź...ło dzisiaj mimo słońca :P podobnie jak u Terix ❤️ Ale zniosłam do piwnicy co trzeba i przygotowałam rowery. Małża napompował - będe mogła w poniedziałek jechać na zabiegi na jowejku ;) Podobno ma przyjść lato tego łykendu :D no i fajnie bo wyjęłam z przepaści mojej szafy sukienke (schowana 5 lat temu bo mi sie znudziła) i dziękowałam sobie że jej nie wyrzuciłam bo jest super! :D A że wróciłam do wagi sprzed 10ciu lat - moge ją nosić spokojnie i każdy pomyśli że mam nową :P Fruwająca - u Ciebie będzie najcieplej - szykuj pomidory do sadzenia ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hłe hłe :D:D:D wkleiłam to co nagryzmoliłam i ujrzałam wpis Bastylki :D:D:D Pięknie nam sie kończy tydzień ❤️ ❤️ ❤️ - taka niespodzianka miła 🌻 Odpoczywaj Bastylio a jak odeśpisz wszystkie podróże to wiedz, ze tutaj jesteśmy ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko może powinnaś zostawić starego laptoczka i używać jako żelazko? ;) :P:D ....eeee chyba nie bo laptoczek bez parowania nie byłby dobrym żelazkiem :classic_cool: Ciekawe Terixiu jaki krzewek kupiłaś ❤️ Dobrej nocki Dziewczynki 🖐️ ❤️ Zulko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
Czesc pozdrawiam. Ja od srody rehabiliyacje man. M po niedzieli leci.. Kawusia I herbatka. Milej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Vanilka dzięki za kawę👄 rehabilituj się jak najdłużej, później będzie mniej kłopotów. Tekla za śniadanie👄 wychodzi na to że ze mnie największy żarłok, zawsze pierwsza zjawiam się przy stole:D Bastylka cieszę się że jesteś, będziesz musiała poopowiadać gdzie byłaś, co robiłaś. W nocy był mróz teraz robi się ciepło i pięknie świeci słoneczko. Tekla nie kupiłam żadnych krzewów, bo nie było wiosennej dostawy. Chciałam kupić krzewuszkę cudowną-weigela i i tawułę japońską.Będę musiała jeszcze poczekać. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Od wczoraj nikogo nie było, czy zmiana strony? Zapraszam na niedzielną kawę i herbatę (_) (_) (_) |_| |_| |_| U mnie chyba zaczyna się lato, ale noc była zimna. Miłej niedzieli wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy duck
Witam serdecznie👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
🖐️ miłej niedzieli dzięki za herbatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko👄👄 Aż mi serce urosło jak zobaczyłam Twój wpis:D Odpoczywaj i wracaj do nas,ach jak mi Ciebie brakowało😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix Jestem na kawie no i herbatą nie wzgardzę o ile nie jest zielona. Nie wiem dlaczego ale zielonej mimo że zdrowa pić nie mogę. Źle się po nie czuję i to jak! Zuleczko❤️ No bywam częściej specjalnie dla Ciebie ale jak Cię nie widzę to serce mi z obawy i strachu mal nie wyskoczy z piersi:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I u mnie noc była chłodna ale zapowiada się znowu letni dzień. Na razie szykuję obiad a jak dobrze pójdzie może se wyjdę na jakiś krótki spacerek. W pobliskim parku zrobili ostre ciecie drzew zobaczę czy coś się uchowało. Do tej pory był całkowity zakaz wyrębu bo tam park po dziedzicach pod ścisłą kontrolą konserwatora zabytków. Dla ,,dobrej zmiany,, świętości nie ma żadnych no i ostro cięli. Zmienił się konserwator i zabytki już zabytkami nie są. Pójdę zobaczę i nie wiem czy mi serce nie pęknie bo widziałam że sporo tego wywozili na przyczepach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki bardzo udanej,słonecznej i szczęśliwej niedzieli. Buziaki dla Wszystkich cmok,cmok, 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko moje serce się raduje, że jesteś ❤️ Daisy cieszę się, że udaje Ci się być częściej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko zdolna z Ciebie dziewczyna, pomalutku oswoisz 10-tkę:) swego czasu windows 10 sam się wpychał, żeby pobrać go za darmo. najpierw pobrałam, a potem wróciłam do swojej obcykanej siódemki. a odkąd mam smartfona laptop poszedł wodstawkę;) Teklo no ja naprawdę jestem beztalencie w tej dziedzinie, zresztą nie tylko w tej;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek, Obiecalam solidnie meldowac sie systematycznie a tu klapa. Nie wiem co robie z czasem. Nie gotuje , malo sprzatam bo przeciez nie brudze, nie chodze do pracy. Jestem po prostu zle zorganizowana. Ojejku!!! moze w przyszlym tygodniu bedzie lepiej. Teklo stary laptopek zostal ale odrocz tego ze jest goracy(pewnie menopauza) jest wolny. Zeby "ruszyl" trzeba czekac do polnocy. Na razie 🖐️ dobrej nocny , mocno Was sciskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×