Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

rany, tylko Vanilia zameldowała się, mam nadzieję, że reszta ma dobre usprawiedliwienie;) wiem, wiem kafe się zacina, ale jak ktoś pisze ze smartfona, i nie zamykacie ogladanych kart, to kolejny raz można dzięki takiej niezamkniętej karcie wejść na kafe bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie ewentualne literówki, piszę bez patrzałek i ledwo co widzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Ja znowu miałam problem z wejściem. Nie wiem czy to tylko u mnie (może komp nawala) czy też tak macie. Codziennie chodzę na zabiegi, trzymają bez litości do 12-13. Przychodzę padnięta, ledwie sklecę jakiś obiad i padam. Wstaję po 2 godzinach i nie wiem od czego zaczynać. Dzisiaj zrobiłam obiad na trzy dni. Jutro planuję fryzjera i nie miałabym kiedy gotować. Zulka na targach nic nie kupiłam. Ceny wyższe niż w sklepie ogrodniczym. Zawiodłam się bardzo. Były też "swojskie" wyroby : polędwica 50-60 zł, boczek 40 zł, ser kozi 70-80 zł. Ceny powalające. Plotka trzymam mocno kciuki, oby było dobrze❤️ Miłego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działa, ale dopiero jak puściłam poprzedniego posta to pokazał się wpis Terix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastylia
Dobry wieczorek🖐️Vanilko nocka dla mnie zacznie sie dopiero za 3-4 godzinki. Kamien z serca ze siostra pomalutku dochodzi do siebie. Wiadomo dluga droga przed na ale na szczescie to najgorsze ja ominelo. Jeszcze tylko musi sie wyprostowac u PLotki. Mam nadzieje ze z c. bedzie dobrze. Ja bylam u dentysty dzisiaj. Umordowal mnie strasznie. I siebie tez. Probowano kombinowano no i mus czekac. Nie ma czesci do moich zebow. Trzeba dopiero zamowic:P (tzn czekac az urosna:P) Jutro ide do domowej lekarki. Chce antybiotyki i basta. Ona taka ostrozna z tymi antybiotykami. Ale mnie nic innego nie pomaga. Meczy mnie pogoda, chyba za szybko zrobilo sie cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix czytam o serkach kozich. Przy tych cenach serkow ,moze by bylo warto samemu postarac sie o kozke i trzymac jako zwierze domowe:P Tylko zeby trafila sie grzeczna i za mocno nie skakala:P ja wkrotce bede malowac sciane w pokoju. Mam juz farbe i walek. Do konca roku chyba pomieszkam tutaj (moze dluzej, kto to wie?) wiec sie oplaci usmarowac jeszcze . Prawie ostatnio nie ogladam telewizji. Slucham non-sto muzyki z komputera. Troche sie oglupiam ta muzyka ale to robi mi dobrze. No nic, koncze pisanine. Zycze Wam dziewczyny dobrych snow. Jutro znowu krzatanina. Dobrze ze jestescie, czekalyscie tak dlugo na mnie. Kocham Was bardzo, nie macie pojecia jakie jestescie mi bliskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko kochana No nie mogłam wejść na Cafe -komunikat błędu. Oznacza on że serwer jest przeciążony albo w konserwacji :o Teraz piszę ze smartfona ale rano mi się to nie udawało :o Nie zrazajcie się tym Dziewczyny - na pewno reszta ma podobne problemy Pozdrawiam Dobrej nocki życzę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę zasnąć Moja Małża też łazi Chyba wstanę i za godzinę spróbuje od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plotka zaprasza na kawusie,zostawie w termosach bo pewnie lulacie po nieprzespanej nocy. Vanilko oby sisotrę wypisali i była z Wami w domu,zyczę tego. A u mnie co, c jest w domu lezy cały czas,mam nadzieje ze sie to ułozy i wierze w to.Licze na czas w nastepnym tygodniu,chyba tylko dwa dni bede pracowało to w koncu doprowadze wszystko do ładu. Bastylko u nas tez sa lekarze co z antbiotykami sie ociagaja,ale ja wychdze z załozenia ,ze jak trzeba to trzeba wypisac,po co sie meczyc.Kazdy zna swoj organizm czy przejdzie bez czy nie. Teklo i co o której zasneliscie? Terix ceny jak z kosmosu,nie na kieszen zwykłego człowieka.Terix chyba Ty kiedys pytalas o zmywarkę,u mnie jak jeszcze mieszkalismy na w Z, właczałam tak dwa razy w tygodniu,trzy,chyba ze przyjezdzala młodzieżto non sto,teraz tak sie nauczyłam ze wszystko oprócz patelni w niej myje,prawie codziennie,taka wygoda nawet przy nas dwojga.Jesli nie masz a masz jak podłaczyc to sie nie zastanawiaj.Chyba ze to nie Ty pytalas? Dziewczynki napiszcie mi ile dusicie polędwicę,zeby była miekka a nie krwista? Ja w swieta dusiłam i była jakas twardawa,dopiero dopiekałam w piekarniku i wyszła super. No powoli zmykam do pracy.Spokojnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zulko jak noga ,lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ dzisiaj cafe wskoczyła bez przeszkód. Plotko dziękuje za kawe ❤️ Zasnęlam o 2.00 - nie wiem co sie działo, od czasu do czasu tak sie dzieje U mnie piękna pogoda, w czwartek ma być chłodniej Na nasz magiczny stół wjeżdżają kanapki: https://goo.gl/images/KuQieR są też ciepłe tosty z pomidorami, serem i szpinakiem https://goo.gl/images/kG3Wmb Miłego dnia życzę wszystkim Za chwile będzie u mnie Wnusia a po południu starszy Wnuk. Zmywam się więc i przestawiam myślenie na inne ścieżki ;) 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorix
Witam, witam... Od razu szamam kanapki i popijam herbatką. Dzięki Plotko i Teklo. Bogu dziękować, że lepsze wieści od Vanilki i Plotki. 😍 Teraz tylko czekać by Zulka wróciła do formy.... A ja dalej orzę ???? oram???? za dwie.... Od dawna nie pamietam takiej kumulacji spraw...... Tym bardziej, że kolezanka prawie nie kontaktowa, nie przekazała, nie powiedziała , nie uprzedziła.... Oby tylko ciąża jej się utrzymała i by ją donosiła, ja jakos przezyję nawał roboty, chociaz łatwo nie będzie. Tym bardziej, że wiosna, tym bardziej, że dluższy weekend, tym bardziej, że w zanadrzu maj...:) Buziaki wszystkim zasyłam 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bastylia
Czesc O Matko Boska ja te kanapki z pomidorkami i szpinakiem dobrze wygladaja. Nie moglam sie opanowac i wszamalam wszystkie. Dzieki Tekla. Terix, Plotka dobrze pisze. Zmywarka dobra rzecz. Nawet na jedna osobe. I wbrew pozorom oszczedza wode. Myjac recznie zuzywamy jej wiecej. Plotko ja poledwice tylko smaze. Wieprzowa do konca na patelni. Wolowa podsmazam krotko i wkladam na pare minut do goracego piekarnika. Bylam u lekarki. Moje pluca sa czyste. Dostalam znowu jakies nie wiem co na zielona prywatna recepte. Spac mi sie chce strasznie. Malo spalam. Ostatnio ze spaniem u mnie tragedia. Nie dosyc ze nie moge zasnac to jeszcze nie wiem cpo co budze sie raniutko:O Gdybym wiedzialam ze Tekla tez bezsenna pewnie bym przyszla na forum. We dwie zawsze razniej nie spac:P Bede brac sie za jakas robote. Choc to nie zajac...nie wiem? Moze szkoda zycia na prace? Trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO ja Bastylia, nie moge sie zalogowac napisalam na pomaranczowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....raz, dwa, trzy, cztery, maszeruja oficery:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....raz, dwa, trzy, cztery, maszeruja oficery:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....zebyscie widzialy jak mam porozwalane w mieszkaniu. Nie chce mi sie wcale sprzatac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...udusze ta kafe, chce odblokowac wpisy. I zrobie to! Jestem ambitna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj bede chyba sprzatac. A glowe mam nabita roznymi niekoniecznie nieprzyjemnymi rzeczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bastylia
No to juz lekka przesada. Dlaczego jeszcze mnie nie widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz, dwa, trzy, cztery..... maszeruja oficery (chyba bedzie wojna, albo przynajmniej szykuje sie jakas szarpanina:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bastylia
Wygralam!!!! Milego popoludnia dziewczynki. Kafe juz funkcjonuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulka_
znowu zrudziałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Nie zdążyłam załapać się chociaż na jedną kanapkę ale może to i dobrze, mam okazję schudnąć:P U mnie dzisiaj przy 12-13 stopniach prawie co dwie godziny przechodzi burza. Po południu poleciałam na zakupy i wróciłam jak zmokła kura. Plotka pytałam czy jest co myć przy dwóch osobach? Nie mam niestety miejsca na zmywarkę. Kończę czytać "Stulecie Winnych" Ałbeny Grabowskiej, jak ktoś nie czytał to polecam. Dorix może szef przy najbliższych premiach zauważy że pracujesz za dwie? Zulka miałaś prześwietlenie nogi? Miłego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po południu zaczęłam pisać i musiałam zająć się czymś innym:o Teklo szykuj proszę więcej na śniadanie, bo pysze, ale czuć malizną;) i musiałam obejść się smakiem;) Terix faktycznie ceny powalające, ale że teraz parcie na zdrowe (a takim wydaje się towar tzw swojski) pewnie znalazł swoich amatorów;) i tak, miałam prześwietlenie stopy, wyszło ok, ale mimo to dr wypisał skierowanie do poradni chirurgicznej, by za 7-10 dni zrobić kontrolne rtg ponieważ (jak powiedział) czasami po czasie wychodzą jakieś anomalia kostne. pewnie już nigdzie nie pójdę, bo dostać się do poradni graniczy z cudem:o dokładnie to skręciłam sobie śródstopie i oprócz bólu, sporego obrzęku mam tylko lekkie zasiienie po zewnętrznej stronie stopy, a wydawałoby się, że powinnam mieć siniola, że hej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylka powiedz jakim kolorem potraktujesz ścianę? no i co z tym fascynatorem, będziesz go miała czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×