Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Teklo jak minął dzień z wnusiami? pewnie po drapanej nocy i pracowitym dniu padłaś i już śpisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix, nie wiem dlaczego, ale myślałam, że z koleżanką jesteście w dobrej komitywie zawodowej i jedna drugą - jak jest potrzeba - bez problemu zastąpi, a tu niespodzianka niestety niekoniecznie miła:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz lecę, oczy mi się kleją, bo też miałam drapaną noc, co 2 godz pobudka:o dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastylia
Znowu nie moge sie zalogowac:O Wczoraj Tekla dzisiaj ja mam bezsenna noc. Najpierw sie naogladalam telewizji, a po 22 jak przykladna gosposia zabralam sie za mycie szafek kuchennych. Teraz troszke sie pokomputeruje i za godzinke pojde spac. Zulka bede miec wszystko bo wesele bedzie uroczyste mocno i bedzie mialo miejsce kolo stolicy, pozniej posle linka gdzie. Fascynator jest juz zakupiony ale oddam go bratowej, bo to matka panny mlodej, a dla mnie kupie skromniejszy. Jutro wrzuce na krotkodo gara zdjecie w fascynatorze:) Mam juz dwie sukienki, srebrna torebke i butki z krysztalkami kupione we Wloszech, a srebrny paseczek tez z krysztalkow zamowony na Ebaju idzie z Honghongu:) Sukienka ta glowna, jest elegancka ale skromna dlatego takie dodatki. Musze tylko ja skrocic i odproc falbany z rekawow bo nie chce wygladac jak Mona Lisa. Ciesze sie bardzo na to wesele. Na ostatnim weselu bylam sama i na tym tez bede sama:( No nic nie narzekam. Dobranoc dziewczynki. Spijcie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żartowałam, po co wstawać tak wcześnie:P witajcie Bastylko ależ będziesz szykowna na tym weselu, obiecaj nam fotki. powiedz jeszcze czy trzymanka tzn. chrześniaczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ iide...iiideee - spoko :P już wstałam :P:D Zulko pobudka w Twoim wydaniu nierzadko nam sie zdarza - jestem podekscytowana :D ❤️ pogoda lekko sie psuje mus iść na zakupy zanim zacznie padać Bastylko - super - jestem ciekawa sukienki i paseczka ;) mam nadzieje, ze będziesz zadowolona i dobrze się w kreacji poczujesz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna :O obudziłam sie o 2:30 i potem nie mogłam zasnąć :O pobolewało mnie serce, promieniowało do lewej ręki. Myśli od razu niewesołe sie zbiegły :O no i zasnęłam dopiero jak Małża wstal o 5.00 do pracy :O Spałam do 8.00 czuje sie dobrze, serce OK Widać tak może od czasu do czasu być Dlatego śniadanko późne ;) Fura kanapek :P:D https://goo.gl/images/yV9hjX troche na krakersach;) https://goo.gl/images/JFJ1GE troche łososia ekstra ;) https://goo.gl/images/p6Sjqq i troche słodkości :D https://goo.gl/images/acM116 🌻 uffff chyba nie zabraknie :D:D:D miłego dnia! biegne na zakupy 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie dawno zakupiłam książkę bardziej o prawie z wydawnictwa Wiedza i praktyka, bardzo dobra książka bo pisana przez ekspertów, dużo rzeczy opisanych itd. dobry zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobrek Alez pyszne sniadanko Teklo. Ja wybieram kanapki z chlebkiem i rogaliki. Grubaski wiedza co jest dobre! Kanapkami na krakersach sie nie najem. Potrzebowala bym chyba caly polmisek, a tych z pumperniklem nie lubie:P U mnie troszke chlodniej ale da sie wytrzymac. To przeciez kwiecien. A juz kwiatna kasztany i bzy. Dziwna ta pogoda w tym roku. Dzisiaj bede sie zajmowac domem. Beda porzadki. Ale wczesniej zazyje chyba sportu i pojade gdzies rowerkiem, choc ostroznie musze jezdzic bo ostatnio boli mnie kolano. Zastanawiam sie i mysle ze to moje terazniejsze zycie wcale nie bylo by zle gdyby nie to ze.... Oprocz kolana boli mnie oko. Troche opuchniete. Chyba z tych pylkow kwiatowych. Nigdy nie mialam takich problemow a ostatnio ta zolta pylica nie robi mi dobrze. Trzymajcie sie dziewczyny i uwazajcie na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️dzięki za śniadanko.U mnie też się schłodziło i trochę popadało.Chodź czarne chmury krążą jeszcze. Siostrę wczoraj pogotowie przywiozło do domu.Jutro jedzie na rezonans ma aż na 17.Reka trochę lepiej ,ale niedowład lewej nogi w skali od 1-5 siostra ma 2 .Ma wypisany wózek inwalidzki,bo nogi nie czuje.Ale walczy mówi ,że musi chodzić,na pewno jak będzie wynik rezonansu wtedy decyzja o rehabilitacji też jej pomoże.Plotko a córci jak. Orsejko a u ciebie w rodzince jak zdrówko?.Zulka jak u ciebie? Teklo dzięki za śniadanka uważaj na siebie. Tertix jak po masażach ,pogoda się u ciebie poprawiła,a czy ty masz daleko do Szczuczyna lub Grajewa,pytam z ciekawości. Bastylka to udanej wycieczki rowerowej,i czekamy na fotki kreacji weselnej. Doris wyglądnij chwilę za papierów.Jak mamy zdrówko. Betulka gdzie twoje anioły bardzo ich brakuje. Wygląda słońce za chmur nieśmiało , miałam dziś,ale jutro pościel popiorę Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popołudniowe cześć Teklo nooo Twoich kanapek dziś pod dostatkiem, a i Bastylka wszystkich nie chciała, więc tym bardziej miałam w czym wybierać;) wielkie dzięki 👄 Teklo powiedz proszę, czy Twój nocny niepokój zw z serduchem był jeszcze większy właśnie dlatego, że to była noc? Bastylko po co sprzątasz skoro masz malować ścianę? czy chcesz, czy nie i tak trochę się pobrudzi, więc po co dwa razy się męczyć;):P no i dalej nie wiem co znaczy trzymanka:o Vanilia brawo dla sis, za waleczność:) mów co chcesz, ale dziewczyna w tym wielkim nieszczęściu, ma odrobinę szczęścia:) cały czas Jej kibicuję:)a powiedz jak Twoja noga? coraz sprawniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogodowo u mnie raz słońce raz deszcz, ulewa wręcz i tak na zmianę cały dzień, teraz akurat słoneczko wyszło. kasztany kwitną na całego (do martur pewnie przekwitną), a bzy dopiero się zabierają do kwitnienia, za to mniszek rozpanoszył się na trawach, pięknie żółcąc zielony dywan. piękna jest wiosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Jestem z popołudniową kawą (_) (_) (_) (_) zapraszam zostały jeszcze Tekli (dzięki)kanapki i rogaliki, będziemy miały co przegryźć. Wyglądają tak apetycznie aż ślinka cieknie. Jutro mam kontrolne badanie po tygodniu zabiegów będę prosiła o jakieś dodatkowe, może aquavibron dostanę. Zulka dobrze rozumujesz kiedyś chrzciny to były trzymanki. Bastylka ciekawa jestem kreacji. Tekla dla mnie takie spanie na raty to nie nowina, mam tak od dawna. Vanilka do Szczuczyna czy Grajewa to ode mnie dwa tygodnie wołami:D około 180 km. U mnie dzisiaj nie padało, mimo zapowiedzi, ale chmurzy się cały dzień. Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorne heloł 🖐️ Jestem po całodziennej krzątaninie i gimnastyce. Zulko - lęk raczej nie ma nic wspólnego z nocą ale nocą ciemność, cisza no i wyobraźnia zaczyna szaleć. Podobno zawałowcy takie lęki mają. Wtedy nie ważne czy dzień czy noc lęk podobno jest bardzo silny. Ale dzisiaj wszystko ok, pewnie serce starowinka upomina sie o swoje ;) Bastylko❤️ - Zulka ma racje: nie sprzątaj za wiele przed malowaniem. Tylko tyle żeby sie nie przewrócić z wałkiem w ręce i kuku sobie nie zrobić :P:D Jutro rano ja wsiąde na jowoejek i pojade do pasmanterii - potrzebuje skórzany cieniutki rzemyk. Vanilko kochana - tak bardzo mi przykro z powodu Siostry ❤️ ❤️ ❤️ - dlaczego młode kobiety tak muszą cierpieć :O:O:O Tyle to już trwa - stała nam sie bliska ❤️ ❤️ ❤️ tak bym chciała żeby wyzdrowiała i żebyście nie musieli sie martwić. Terixiu - wypiłam kapucinko i zjadłam kanapki na krakersach bo Bastylka nie chciała i zostały do wieczora :D:D:D - dzięki :D ❤️ u mnie padało troche, już nie jest tak sucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy Dziewczynki Kochane 🖐️ śpijmy dobrze i zapomnijmy o zmartwieniach ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj ostatnia okazja na pobudkę w tygodniu w moim wydaniu;) ale nie będę się drzeć;) kto wstanie, zapraszam na siemię złociste, podelektujemy się razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemię wypite, teraz czekamy na śniadanie Tekli:) najlepiej jak będzie ok. 9 tymczasem paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zulka ja o tej porze nie śpiję moje oczęta otwierają się na tabletkę. No właśnie z jakim gościem miałaś to spotkanie. Czekam też na śniadanko. Miłego dzionka i udanego weekendu.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witanko Dzisiaj tak cichutko to siemie lniane było robione, że pospałam dłużej ;) :D Na paluszkach było chodzone :D Witajcie Zulko ❤️ Vanilko ❤️ Zulko - czytamy czytamy ale nijak nie potrafiłam sie domyślić kto to był. Miałam Ci napisać ale w końcu zapomniałam. Lepiej powiedz i nie trzymaj nas w napięciu :D Ja też mam czasami wrażenie, że moich wpisów sie nie czyta - ale to nieprawda. Czasem po prostu umyka nam to to co chciałyśmy powiedzieć. Przypominajmy, upominajmy się tak jak Zulka - to nic złego ❤️ ❤️ ❤️ Zapraszam na śniadanko https://goo.gl/images/9CWpwU lubicie tak podany ser? https://goo.gl/images/XktCBM tosty wytrawne https://goo.gl/images/1Lqdrk i na słodko https://goo.gl/images/8D71oy Wszystko w dużych ilościach - nie ma to tamto :P:D Miłego piątku! ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wczoraj popadało, a dzisiaj cudnie cieplutko :D W środę byłam w Chochołowie na termach, no i było bosko :D Wymoczyłam się i nawet słońce mnie strzaskało :P Codziennie do wieczora robię coś koło domu, wracam padnięta ;) Zulka z kim miałaś ostatnie spotkanie, bo jak patrzyłam w garze to Ty jesteś taka nasza celebrytka ;) Towarzystwo z tak zwanej wyższej półki :D Poza tym spać nie możesz czy co, ja to jak budzę to przyzwoicie po godzinie 7 :P Na długi łykend przyjeżdża siostrzeniec z rodzinką więc będę się cały tydzień byczyć :P Zresztą przygotowuję się do emerytury i jakby to brzydko powiedzieć olewam pracę :P Na zasadzie nie chcem, ale muszem ;) Miłego dnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylia dla Ciebie instrukcja obsługi :D Ja to robię tak, loguję się i zamykam, potem gdzie gość wpisuję swój nick macham łapką i wysyłam, jestem ruda, następny wpis już na niebiesko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki Pozniej sie zglosze na dluzej na razie niet czasu. Fruwajaca🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....a milego dnia to zapomnialam zyczyc wszystkim. Gdzie podzialy sie te dobre maniery? Czlowiek sam chamieje jak nic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy duck
Witam i ja słonecznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka Gdybym wiedziała że jesteś na chorobowym byłabym częściej👄 Przynajmniej bym się postarała bo jak sięgam pamięcią wstecz to diabelnie zajęta byłam no i dwa razy po prostu mnie nie wpuściło. Widać za wysokie progi jak na daisy hi,hi nogi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko Jak przyjemnie mi się czyta Twoje wpisy👄. Tak bardzo,bardzo się cieszę że znowu jesteś z nami no i przejścia nie zabiły w Tobie tego co najpiękniejsze👄. Jak chodzi o nocne podjadanie to ja wczoraj oprócz kolacji całkiem sporej,jednego loda rozmiarów XXL zrobiłam sobie popcorn. Ciągle było mało bo tego popcornu połowę zeżarła mi córka bo pachniał silnie,więc jeszcze pochłonęłam paluchy włoskie o smaku pizzy.Myślałam że mnie bebech rozboli ale cudem nie,hi,hi. Całkiem mi to lekko weszło :p Teeklo Oczywiście śniadanie z wielkim apetytem pałaszuję. Jedzenie to moja wielka słabość,kocham jeść:D. Nie lubię tylko skutków jakie czasami hi,hi wywołuje nadmierne spożycie pyszniutkich przekąsek,dań itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×