Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Gość gość plotkowy
Bastylko da mlodych to jest wspaniala rzecz,wszystko komputerowo.przepisy,waga,fajne ale jak czasem tam cos robie to mnie ucza i ucza,chyba jestem wielkim matolem.Niby pisze wg kolejnosci ,ale ja jestem za stara na takie urzadzenia.To bylo corki marzeniewiec maja.A dzisiaj nam sie popsul odkurzacz,mam jeszcze stary inny duzy w zapasie,ale trzeba bedzie pomyslec o nowym.A juz myslalam ze wszystko mam kupione .Znowu wydatek. Zulko tradycyjnie kupilam pelargonie stojsce bordowe. Jeszcze musze zrobic liste zakupow na rynek. Terix jak po zabiegach? Betulko 100 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W garnku sa moje buty i torebka na wesele:) Dobranoc. Spijcie dobrze. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość plotkowy
Plotka xaprasza tradycyjnie na kawusie.I jak moge spac to wstaje nic na to nie poradze.Orsejko duzo zdrowia z okazji imienin i moc wytrwalosci.Bastylko jak bede na kompie pojde do gara,w tel nie pamietam hasel. Dzisiaj znowu jestem w kuchni,jutro mam miec synowa na obiedzie.Zaraz pojade na zakupy rynkowe.Milego dnia,u mnie powoli sloneczko sie budzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w majową sobotę 🖐️ Dziękuje za kawusie Ploteczko ❤️ Bastylko zajrzałam :) piękny zestaw, śliczne sandałki i piękna biżuteria. A torebka - cacuszko :classic_cool: Sprawdzałaś jaka pogoda będzie w tym miejscu w dniu uroczystości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Ja też załapię się na kawę, dzięki Plotka 👄 Już jestem po zakupach, teraz czas pomyśleć o obiedzie na dziś i jutro. U mnie rano były tylko 3 stopnie:( Orsejowa samych pogodnych dni i uśmiechu 🌻🌻🌻 Idę zaraz do gara:D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpadłam na troche bo miałam takie zawroty głowy, że przestałam widzieć wyraźnie ekran, musiałam sie położyc. Wściekła jestem bo miałam inny plan na przedpołudnie soboty :O U mnie od rana upalnie Terixiu ❤️ Widziałam Twoje Liczi - będziemy obserwować rozwój Dopiero teraz jem swoje musli a dla Was coś słodkiego https://goo.gl/images/aEMQGH Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko kochane 👄 Serdecznie dziękuję za pamieć i zyczenia 👄 wrociłam od rodzicow i tak odpoczywam M zrobi nam obiad bo mi łapy opadają :O Wydało się co moja mama zrobiła z nogami otóż posmarowała sobie nogi maściami przeciwbólowymi ketonalem i wystawiła na słonko ...cholera nigdy nie lubiła się opalać i sama nie wie dlaczego to zrobiła i mamy taki efekt jaki mamy nogi mają obrzęk a bąble wiadomo dlaczego steryd zrobi swoje :O Dziecko pojechało nad bałtyk a ja opiekuje się jej.... ich kotem Borysem i przychodzi mi do glowy pomysł by go wypuścić wolno niech biega po ogrodzie itd. codziennie prowadzam go na smyczy spacerowej :O i jest mi go szkoda bo on tak pragnie biegać po drzewach a i sprzatania by było mniej ..no ale nie moge sama zdecydować bo to jej ich Borys .... Dzisiaj posprzeczałam się z moim bratem bo okazuje się że oni tj sis. i brat zrobili sobie ze mnie opiekunkę na całego i w dodatku wmieszany został mój M ktory jak powiedział Brat ujeżdża po firmie i nie powie że wypadało by zagladnąc do rodziców (mieszka w tej samej miejscowosci ) :O przyniósł mi bukiet kwiatów z kolcem ......miłego dnia kochane 👄 ps. bardzo przepraszam za moje zale 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobotnio Orsejko dziś Twoje święto:) przyjmij najserdeczniejsze życzenia imieninowe zdrowia, uśmiechu i dużo dużo siły 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo jak się czujesz? przeszyły zawroty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko sandałki i torebka są prześliczne i fascynator świetny. a pasek jeszcze w drodze? jak już uporasz się falbanami, poproszę o foto sukienki ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko, nie ryzykuj ze spuszczaniem Borysa. nawet nie będziesz wiedziała kiedy Ci umknie i nie dogonisz takie to są spryciule;) albo wdrapie się na najwyższe drzewo w okolicy i trzeba będzie straż wołać na pomoc. a Twoja mama to sobie narobiła, biedna:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Zulko już dobrze - dzięki. Jak wstałam, poszłam pomalutku do lidla na zakupki, potem obiad, kawa i spokój. Myśle, że zaszkodziłam sobie wczorajszym lataniem z meblami. Przemeblowałam nasz salon, sprzątnęłam balkon i swój pokoik. Wystarczyło :O Dla mnie sygnał żeby już nie szaleć za bardzo. Orsejko - buziaki imieninowe 👄 👄 👄 Moja małża zaszkodził sobie smarując voltarenem ramie i grzejąc lampą bioptron. Dostał wysypki i ramie bolało jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny u mnie życie w biegu. Co i jak powiem potem Orsejko wszystkiego najlepszego z okazji imienin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko - też obawiałabym sie że młodemu Boryskowi ciekawuskowi niewiele trzeba żeby czmychnąć za przygodą. Gdyby ogród był szczelnie ogrodzony a drzewa zabezpieczone - wtedy TAK Widze, że rodzinnej sagi ciąg dalszy przeżywacie - żadnego wyczucia nie mają czasami najbliźsi. Nie widzą ile i co robicie na co dzień. Widzą czubek własnego nosa. Nie poddawaj sie presji ❤️ ❤️ ❤️ a przede wszystkim nie zamartwiaj sie bo to zdrowiu Twojemu nie sprzyja ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastylia
Oj nie zdazylam przed polnoca:( 🌼🌼🌼Kochana Orsejko🌼🌼🌼 Sciskam Ciebie mocno. Caluje tez w obydwa policzki i zycze duzo zdrowia. I do tego zyczenia wszystkiego co dobre i piekne. I prosze nie przyjmuj sie tak wszystkim i nie zamarwiaj... My mamy tak malo wplywu na niektore rzeczy.... A ja zaraz musze isc spac. A na jutro mam w planie kulture. Jutro ide do teatru. Nie wiem czy sie chwalilam ... Wykupilam sobie juz od roku abonament dla rencistow. I raz w miesiacu , czasem dwa ide do teatru. Dobranoc, spijcie dobrze, Orsejko jeszcze raz wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Borysa raczej nie wypuszczaj. Bo bedzie jeden klopot wiecej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kawusia herbatka. Siostra jeździ na wózku inwalidzkim,lewej nogi nie czuje,małe kroki do łazienki stawia,łazienka blisko.Szwagier wczoraj miał wypadek,był na sor z syn go zawiózł upad i ma potłuczony wyszło i naderwaną rękę.Wszyscy późno poszliśmy spać,jeszcze jestem zakręcona. Narka miłej sympatycznej niedzieli życzę.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Vanilka dzięki za kawę👄 Pechowy rok dla ciebie i twojej rodziny, miejmy nadzieję że to już koniec nieszczęść ❤️ Orsejowa ktoś kiedyś wymyślił takie powiedzenie "z rodziną to najlepiej wychodzi się na zdjęciu i trzeba stać w środku inaczej cię odetną" Może ty zastosuj tę zasadę i zlekceważ ich. Rób swoje i miej ich w głębokim posiadaniu. Szkoda życia. Już doświadczyłaś na co ich stać i nie miej nadziei że będzie lepiej. Czy dobrze zrozumiałam że masz zadatek na zięcia? Z Borysem trochę ryzykowne wychodzenie bez smyczy, nie przyzwyczajony i może ci narobić kłopotów. Tekla my już nie mamy po 20 lat, więcej szacunku dla własnego organizmu❤️ Dobrze jest udzielać komuś rad, a ja jak dwa dni z kolei dorwałam się do działki, to dzisiaj ledwie się ruszam:P A truskawki pięknie kwitną:D Zulka stopa już doszła do pełnej sprawności? Plotka czy już wiadomo-wnusio czy wnusia? Miłego dnia wszystkim🖐️ Bastylka będziesz wyglądała jak milion dolarów, tylko pokaż się nam w całym stroju:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Vanilko - ojojojoj ale sie narobiło ❤️ ❤️ ❤️nie dziwie sie że sie nakręciłaś. Same kłopoty. Szybko staraj sie myśleć o czymś pozytywnym żebyś wspierać mogła Rodzinke ❤️ Terixiu - masz racje - ducha mamy młodego a ciało sie buntuje ❤️ Dobrze robisz że truskaweczki sadzisz. ❤️ Ja w zeszłym sezonie zamroziłam kilka woreczków tak na sos do ryżu i raz w miesiącu pachniało mi truskawkami na zimowym obiedzie :) W tym roku zrobie to samo. Orsejko ❤️- ja też zrozumiałam że zięcio Ci dojrzewa ;) Może tak nie być ale my tu wszystkie przeżywamy wszystko: choroby i sluby, narodziny i smierci, wzloty i upadki. Wszystkim Wam Dziewczynki życze udanej niedzieli 🌻 Bastylce dobrej rozrywki w Teatrze ❤️ My szuramy po wczesnym obiedzie do Porąbki na kawe do naszych przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się w niedziele :) byłam w wielkiej wsi :) pooglądałam sobie mebelki technorattanowe fajne ale choroba cena powala zestaw sofa dwa fotele + ława około 160zeta ...powariowali z tymi cenami ..niby mam na to troche dostałam od taty na imieniny ale szkoda mi wydać na to :O Vanilko... bardzo wspolczuje ci u ciebie tez ciągle coś się dzieje ..podobnie jak u mnie rok mam okropny :O Teix... swieta racja z rodzina nie wato nawet zdjęć robić bo i po :D Teklo... przyłączam się do rady Terix... Bastylko... tak ja bardzo często w nocy po necie buszuje bo mam łeb pełen myśli ....i nadal chodzę spać dośc wcześnie jak dziecko o22giej :D Zulko...i cała reszta przyjaciółek ..Borysa nie wypuszczę bez smyczy skutecznie mnie wystraszyłyście oj nocy bym nie spała itd.. chodzę z nim na smyczy wrzucę do gara fotę oczywiście jak nie zapomnę :) Powiem że dobrze odczytałyście że moje dziecko nie jest samo jest od dawna razem ale czy to będzie zięć to ja nie mam zielonego pojęcia bo oni jakoś oboje zachowują się jak niedojrzali i mowią że tak im dobrze bawią się tylko :O:D sama nie wiem o co tu chodzi ale dobra aby tylko .cbyła szczęśliwa i zdrowa ..bo to ostanie jakoś w parze nie idzie same wiecie jak jest ....cały czas jest na obserwacji co trzy miesiące idzie na oddział w celu konsultacji wyników itp. wyniki są ciut lepsze napisze kiedyś pod jakim katem szukają :Oale puki co ciesze się razem z nią tym co jest i mam nadzieje że się uda .. Ploteczko ..córcia juz dobrze ? widzisz nie wytrzymałaś tak jak mówiłam :D:D:D Moje pelargonie już dawano rosną i kwitną pieknie ale ja ciagle coś dosadzam jak to ja :D mam krecka w d....pie A Bastylko .... nie sypie zbyt wiele nawozu daje raz na sezon długo działający i spoko ..ale mam malo trawki i kosze jej na niskim poziomie ale na średnio .wiec dlatego dwa razy w tygodniu :) dla mnie to odpoczynek jest .. Beatulko... teraz w widzę że mialaś urodziny przepraszam przegapiłam ...Wszystkiego Najlepszego 100lat !!!!! fruwająca ...trzymam kciuki za wyniki M..❤️ Miłej niedzieli u mnie bardzo pieknie swieci słonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zrobiłam sobie chwilę relaksu i pochodziłam po parku zdrojowym ciepło było,ale zimny wiaterek powiewał. Nabrałam trochę siły.Dobrej nocki😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Orsejko też tęskno mi za naszym bałtykiem. M chyba dopiero na urlop przyleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) zapraszam na kawunie (_)(_)(_)(_)(_)(_) zapowiada się nadal piękny dzień... zaraz uciekam wiadomo gdzie .... Vanilko..a gdzie w parku zdrojowym ? myślałam że M jest no ale on pracuje u nich nie ma majówek :) Miłego dnia kochane ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Orsejko dzięki za kawę. M w 1 maja tam wolne było i 18,19maja wolne bo to już święto ich. A że koledzy m mają komunie to lecą w teraz do domu. Ale może mała nadzieja że na koniec maja przyleci. Gdzie park na f napisane. Udanego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×