Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

orzeszszs.... jeszcze nie odblokowane. No nic spiewamy dalej.... "dadza mi manierke z gorzalczyna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez ta kafe knabrna !!!! Spiewamy dalej"dadza mi manierke z gorzalczyna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastylia
Teraz pojawil sie wpis Fruwajacej i przeczytalam co pisze. Trzymam kciuki zeby wyniki mezusia byly dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kochane, dziękuję za życzenia ❤️ jak słucham o upale u Tekli, to wierzyć się nie chce, u mnie było wiatr i szarówa i nawet 19-stka na termometrze tego nie rekompensowała:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko to żeś śpiewająco przerzuciła stronkę;) Fruwająca i już po gościach? myślałam, że dłużej posiedzą, a oni już umknęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Zulko... Wszystkiego Najlepszego 🌼🌼🌼 Kochane bardzo dziękuję za wsparcie ❤️ miłej i spokojnej nocki 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawusia,zapraszam https://thermomix.vorwerk.pl/strona-glowna/ cosik takiego,ale chyba az tak drogich prezentów sie nie robi,to był gest naprawde ale młodzi sa bardzo zadowoleni,codziennie gotuja w nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bastylko skromnego wesela w lokalach nie da sie zrobic to sa naprawde duze koszty.U nas samo przyjecie wynosiło chyba cos około 230zl od osoby.Ale nie sugeruj sie prezentem ja cały czas sadze ze to była przesada.Mysle ze 2 wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz budze M na zakupy,potrzebuje karnisz do kuchni bo w dzien odsłaniam jednak rolete i po co maja mi boczni sasiedzi zagladac jak jem sniadanie. I cos na korytarz jakis malusi chodniczek,moze jakas łatke bo płytki jednak zimne jak sie w nocy wstaje do łazienki na bosaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak mysle jak fajnie pobyc w domku,nic nie musieć,wczoraj tylko pojechalismy do córki,oczyywiscie zjedlismy tam lody. troszczke ogarnełam tam szafę.Jest na razie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zulko u mnie tez upał i sie bardzo ciesze,lubie jednak ciepełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słoneczka zyczę. Bo u mnie juz pieknie zagląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Ploteczko u mnie też od rana słonko zagląda do okien:) nooo prezent fajny, ale cena faktycznie powala:o kiedyś w jakimś programie o dbaniu o zdrowie, pokazali jak można przyrządzić zdrowe frytki właśnie w takim urządzeniu, gdzie pieką się na chrupko bez tłuszczu. tylko inaczej się ono nazywało i chyba było ciut tańsze. najważniejsze, że młodzi zadowoleni:)a chrzestny się szarpnął i ładnie z jego strony:) nie to co chrzestny mojej sis, który wręczył młodym 700 i tłumacząc się, że miało być 1000, ale po drodze na ślub zapłacił trzy stówy mandatu:P mógł w ogóle się nie odzywać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko wiedziałam, że nie wytrzymasz bez kwiatków na balkonie;) i dobrze, będziesz miała ładnie. a posadziłaś te stojące czy tym razem kaskadowe? ja jak zwykle mam kaskadowe, wiszą już od 23 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix mała już w domu, wczoraj ją wypuścili z zakazem wysiłku fizycznego i umysłowego przez kilka dni;):P ciekawe jak moja sis ją utrzyma w ryzach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Witam w piątek a mnie wydaje sie że to poniedziałek (już trzeci raz w tym tygodniu) Z Małżem naliczyliśmy że w ciągu ostatniego tygodnia trafiły sie 4 soboty i 4 niedziele :D :P ot taka polska specjalność Plotko dzięki za kawusie ❤️ Gdybym ja dostała taki prezent też byłabym w siódmym niebie ale brałam ślub w stanie wojennym i dostaliśmy w prezencie obieraczke do ziemniaków na korbke :P:P:P Troche żartuje ;) bo obieraczke za pare zlotych sama sobie kupiłam i potem sama wypieprzyłam na śmietnik ale dostaliśmy 4 serwisy do kawy - jeden jeszcze do niedawna używaliśmy :D:D:D Samo życie :D Nigdy nie udało mi sie nabyć termomixu bo najpierw czekałam aż będą nowocześniejsze a potem zawsze były inne priorytety finansowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniadanka już pewnie zjedzone więc może na drugie śniadanie zdrowe batoniki: z czekoladą https://goo.gl/images/iT5sc5 i jak ktoś woli - bez czekolady https://goo.gl/images/n33f8r 🌻 https://goo.gl/images/6gn3qp Możecie jeść bez obaw o ząbki: są mięciutkie i pyszne :) No i w Vanilkowej lodówce zostawiłam ich pełną miche :P więc może obejdzie się bez walki :D A ja ide sprzątać bo pojeździłam troche z meblami (Małżowina może nie poznać pokoju jak wróci z pracy) Miłego dnia 🖐️ jutro 4 sobota w tym tygodniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
Hej pozdrawiam wszystkich serdecznie. Betulka wszystkiego najlepszego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastylia
Betulka🌼 zycze wszystkiego najlepszego🌼 a przede wszystkim duzo, duzo zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼czesc dziewczynki U mnie duchota. Przed popudniem bylo pochmurnie i wietrznie. Teraz parno! Plotko tak ogladam sobie ten Thermomix. Wczesniej nie interesowalam sie tym. Teraz naogladalam sie fimikow z Thermomiksem. Moze to i dla mlodych fajne, mozna gotowac inaczej. Ja jednak chyba wole gotowac normalnie w garnku i dodac przysmazona cebule na patelni. No ale trzeba przyznac urzadzenie jest niezle. Ja do ubieglego roku mialam odkurzacz z tej firmy. Sluzyl 30 lat jeszcze maz kupil za kawalera:P i pewnie dalej by posluzyl, ale sie zdenerwowalam i wyrzucilam. Ciezki byl i glosny, a pradu ciagnal jak mala mlocarnia. Choc dla kogos kto ma w domu futrzaki fantastyczna sprawa. Zaden odkurzacz tak nie sprzatnie. No ale dobrze ze sa takie maszynerie do kupienia . Kazdemu podlug gustu, ochoty i portfela.. Gdybym jednak miala wybierac prezent wolalabym gotowke:) Zmaterializowalam sie okropnie:P Ja zreszta nie lubie mechanicznych halasow. Zamiast ubijac piane "rozbelcze widelcem" i wystarczy. Zrobilam sie starodawna. Chyba jescze wykrece rundke na rowerku albo lepiej odkurze mieszkanie. Jutro bede mogla na caly dzien wybyc z domu. Trzymajcie sie dziewczyny. Zycze Wam milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko zauwazylam Twoj wpis o 1 w nocy. To do Ciebie nie podobne. Zawsze chodzilas wczesnie spac. Czy nie mozesz spac po nocach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×