Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Gość fruwająca
Macham na rudo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko dzięki za pobudkę, kawy nie piję, bo się nie nauczyłam, ale mam nadzieję z boku była herbata to ok :D Niestety do pracy po długim wolnym za cholerę nie chciało mi się wstać :P Pocieszam się, że już niedługo nie będę musiała ;) Nadchodzi upragniona emerytura :D Przez wolne dni wreszcie jako taki zrobiłam porządek przy kwiatach i ogólnie w siedlisku :D A i tak nie wszystko zrobione :P Pogoda dalej dopisuje tylko u mnie nie było deszczu, więc bez podlewania się nie obejdzie ;) Miłego dnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ u mnie też pięknie bezchmurnie i rześko Dzięki za kawusie Orsejko ❤️ Vanilko ❤️ Fruwająca ❤️ Dobrze byłoby żeby troche popadało - Fruwająca podlewasz z węża? Vanilko - widziałam fotki na FB - super Orsejko :D Borysek piękniusi jest - nabrał ciała i wydoroślał ;) W lasach sucho, pyłki jeszcze nie do końca spłukane. Niech popada w nocy :classic_cool: Na śniadanko gorące panini: z mięskiem https://goo.gl/images/yGPXhg i bez mięska https://goo.gl/images/Y7aAHK i z łososiem https://goo.gl/images/1Lqdrk Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla, z węża podłączonego do studni, z miejskiej chyba bym aż tak nie podlewała :P Studnia ma dobre źródło więc wody nie brakuje, to mogę lać do bólu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super sprawa Fruwająca - dobrze, że masz studnie i węża. Niech w tej studni nigdy wody Wam nie braknie. Wiem że to częsty problem w górach Pozdrawiam i śmigam do obowiązkow ;) mam sporo krzątania - przychodzi serwisant do filtra wody (właśnie :D) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie mogę polecić wydawnictwo wiedza i praktyka, bardzo dobre książki opracowują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Jak dobrze że dużo kanapek i różnorodne można wybierać:D dzięki Tekla Orsejowa dzięki za kawę, bo ja kawę zawsze po jedzeniu:) Rano byłam u wampirzyc, potem na ćwiczeniach, potem biblioteka, potem zakupy i wróciłam spocona jak nieboskie stworzenie:P Pogoda dopisuje samo słoneczko:D Fruwająca to kiedy zamierzasz zasilić klan emerytów i przejść na łaskę zus? My do tej pory mieliśmy na działkach wodę do podlewania za darmo (jakieś tam drobne były przekazywane na pompy z ogólnego funduszu)od tego sezonu będziemy płacić 25 zł na rok za samą wodę. Mimo że woda z tej samej rzeki:P Dzisiaj na obiad gulasz drobiowy z kaszą pęczak i mizeria. Muszę zrobić więcej żeby jutro nie stać przy garach:) Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix w listopadzie tego roku emerytura :D I nawet nie będę pracować do końca roku bo mi się nie chce :P Spokojnej nocy i miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ i na kawe herbatke zapraszam Szykują sie burze na południu - uważajcie na siebie Zmykam od razu bo zaraz jade do dentysty. Wizyta odkładana - czas wreszcie uporządkować te sprawy. Jestem w stresie - nie lubimy jak sie nam grzebie w "otworach" :P:P:P Pozdrawiam i miłego dnia życzę 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orsejowa
Teklo melduję się na kwie ale pomrożę troszkę będzie akurat na upał ..bo u mnie jest dośc gorąco ...deszczu potrzeba ale oby bez jakiegoś szaleństwa .. miłego dnia 🖐️ zaraz wybywam do fryzjera z O..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziś moje święto, zawodowe znaczy się;) ale wolnego z tej okazji nie mamy;):P Teklo jak ząbki, już pozałatwiane? teraz spokój na czas jakiś:) Orsejko u mnie też cieplutko, aż za bardzo. bo taka pogoda oznacza wyż, a jak wyż, to moja głowizna pęka:o wczoraj myślałam, że samo przejdzie, ale nie, ok. 2.30 musiałam wziąć ibuprom max Fruwająca, hihi widzę, że już nogami przebierasz za emeruturą;) i wcale się nie dziwię. zobaczysz jak to szybko zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix pytałaś jak moja stopa, ano katastrofa:o w sobotę minęły dwa tygodnie, a ona cały czas mocno obrzęknięta, boli, a na dokładkę skóra w miejscu skręcenia zrobiła się zaczerwieniona:o jestem zła, bo w żaden inny but oprócz japonek nie mogę zmieścić stopy:( wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko opowiedz na jakiej sztuce byłaś? podobała Ci się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorne 🖐️ Zulko - powinnaś prześwietlić noge :O gdzieś w środku coś sie toczy. Sprawdź ❤️ Zrobiłam jednego ząbka bo wyleciała mi plombka a z półpaścem nie mogłam. Dwa miesiące minęły prawie :O Bałam sie więc wzięłam znieczulenie. Super :classic_cool: komfortowo. Ale siedziałam na fotelu prawie godzine więc tylko jeden ząb. Za dwa tygodnie robie jedynke - wymiana starej plombki. A jak to skończe to po odczekaniu troche - wypiaskuje całość. Na wakacje będe jak nowa :P:D Wieczorem pojechałam na rowerze na gimnastyke - strasznie mi sie nie chciało bo po stresie zębowym byłam padnięta jak placek. No ale pojechałam i w drodze powrotnej dopadła mnie burza :D Ale jest fajnie ciepło i nareszcie mokro! :D Jutro poleże do 8.00 - oj jaki luksus! coś pięknego! :D I z tym akcentem miłym życzenia dobrej nocy Wam posyłam razem z całuskiem przyjacielskim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero po mojej dobranocce wyskoczył Twój wpis Teklo. czyli pomalutku z ząbkami i bardzo dobrze, czy chcesz czy nie, to zawsze jakiś stres. a znieczulenie jest :classic_cool: ja (po traumie z lat szkolnych) tylko i wyłącznie ze znieczuleniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam skierowanie do poradni chirurgicznej i tam na rtg, ale dodzwonić się nie mogę żeby się zarejestrować:o prędzej do rodzinnego dotrę i od niego skierowanie wezmę. teraz obłożyłam sobie szkitę liśćmi kapusty, czuję jak pod nią stopa pulsuje. kapucha działa;) ponoć;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz już naprawdę dobranoc, trzymajcie się, paaaa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w środku tygodnia 🖐️ kurna ledwo skończył sie łykend a już połowa następnego :O Zapraszam na kawusie i herbatke (__)? (__)? (__)? (__)? Herbatki są zawsze różne: mamy skrzynke z wieloma gatunkami i smakami - do wyboru Zulka ❤️uspokoiłaś mnie tym skierowaniem a zaraz potem zaniepokoiłaś: na co czekasz? Zjedzcie coś mamy zimne tartinki https://goo.gl/images/CZAz4i i gorące grzaneczki https://goo.gl/images/FEgQjN i słodkie tosty https://goo.gl/images/MxP2aY Miłego dnia! :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikis
Nie lubię czytać książek. Wolę oglądać filmy. Teraz w kinie ma być film wojenny Sobibór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulka_
na rudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pofarbowana;) ale chce mi się spać:) dziś miałam trudną noc, najpierw pobudka ciut po północy, po której przez następne pótorej godziny nie mogłam zasnąć:o a jak w końcu odpłynęłam, to kolejny zryw o był 5:o Teklo za pyszne jedzonko ogromny buziak 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo no właśnie tam gdzie mam skierowanie nie mogłam się dodzwonić, w końcu udało mi się gdzie indziej, może jutro mi się uda, może, bo muszę zapytać dokrora, czy mnie przyjmie bez rejestracji. nie lubię takich sytuscji, ale tak mi poradziła rejestratorka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za puchy dzisiaj? tylko Tekla i mua;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastylia
dobry wieczorek Nie bylo mnie ze dwa dni. Najpierw mialam zajecie, a wczoraj jakis niedobry dzien. Dzisiaj tez nie za dobry. Normalnie takich dni nie miewam za czesto ale niestety trafiaja sie jeszcze i pewnie beda do konca zycia. A zaczelo sie od tego ze sluchalam pieknej muzyki z filmu Allena Midnight in Paris. Nie mam jakis szczegolnych wspomnien z tym filmem, ale nie wiem dlaczego ta piekna muzyka rozlozyla mnie kompletnie:( Zulka nie wiem czy kapusta na stope pomoze? Pewnie nie zaszkodzi ale najlepiej ciasno obandazowac i zostawic opatrunek na pare dni. Teatr a byla to komedia do bani. Ja zreszta w ogole nie gustuje w komediach, a ta byla wyjatkowo ciezka. W dodatku przewazal nad komizmem sytuacji, komizm slowa i musialam sie koncentrowac caly czas. U mnie jutro czerwona kartka w kalendarzu. Swietuje i ja pelna para. Z grupa wdow i wdowcow wybieramy sie do ogrodka piwnego. Tylko ze u nas jutro beda burze. Nie wiem jak bedzie a ciszylam sie na to wyjscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla te tosty z bananami i czekolada wygladaja oblednie. Niestety nie moglam sie nimi objesc jak bak. I nie chodzi tutaj bynajmniej o to zeby cos zostawic dla innych dziewczynek :P:P (to oczywiscie dowcip, dla Was ja wszystko kochane kolezanki) Ja chce troszke schudnac do urlopu. A do mojego urlopu pozostalo juz tylko 3 tygodnie:) Ciesze sie choc teraz po prawdzie zastanawiam sie czy dobrze wybralam miejsce. No ale szczerze nie mialam zbyt wielkiego wyboru wycieczek. Ja musze wyjechac z domu w tym czasie. Sa tzn. by byly urodziny meza i nasza rocznica slubu:( Tekla ja na wesele szykuje sie dopiero w sierpniu:) ale zleci jak nic:) Terix, musze sprawdzic co to za ziolko hodujesz w tej ladnej doniczce na garnku? Masz racje po co jezdzic do Holandii i kupowac jak mozesz sama:P:P No nic trzeba bedzie sie wykapac. U mnie wieczorem sie ochlodzilo. Jutro bedzie zimno ale tylko jeden dzien. A deszcz jest potrzebny. Dobranoc dziewczyny. Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy duck
Witam wieczorkiem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×