Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

a ja nie miałam (odpukać) kłopotów z logowaniem, ciekawe do kiedy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix u Walci jest tak, jaj było u nas, z każdym dniem będzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze, zostałam bezpańska:o ja i mój m, nasz lekarz rodzinny przegrał nierówną walkę ze złośliwcem:( zachorował rok temu, po operacji i leczeniu szybko wrócił do pracy, wychudzony, zmarnowany, ale był i wydawało się, że jest coraz lepiej. w lipcu mówił, że idzie na urlop i wybiera się do Chorwacji. miał wrócić 7 sierpnia i już nie wrócił... miał raptem 51 lat... fajny chłopak i porządny lekarz z niego był, nie roztkliwiał się, ale był rzeczowy, konkretny i życzliwy, żal....:(:(:( szlag by to trafił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, można mieć reumatyzm w dwóch palcach? łamiemnie najmniejszy i serdeczny palec prawej ręki, ale uświadomiłam sobie właśnie teraz, że to może od pisania na smartfonie, piszę palcem wskazujacym, a te dwa są wtedy podwinięte, może stąd to łamanie w stawach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko bardziej mi to wygląda na nerwoból w tych palcach niż reumatyzm. Chyba, że robiłaś badanie i wiesz że to jest to. Przykra sprawa z tym lekarzem. Mam jakieś taką dziwne poczucie, że zaczęli odchodzić najlepsi ludzie :O:O:O Jakiś pomór: w ostatnich kilku latach same wielkie nazwiska :O a i wśród naszych znajomych zaczyna się sypać :O Kiedyś zastanawiałam sie która z nas-emerytek odejdzie pierwsza (taka głupia natrętna myśl) bo przecież kiedyś to sie stanie. No i zaczeło sie powoli - na pierwszy ogień poszedł mąż jednej z emerytek eeehhh jakie to życie! trudne, bolesne i piękne zarazem. Trzeba sobie znaleźć jakąś niszę (wg Maleńczuka) a emigracją wewnętrzną wg mnie :O Dorixiu i wszystkie Dziewczynki opiekunki zwierzątek Uwielbiam Was i wszyskich ludzi którzy kochają, pielęgnują i dbają o zwierzęta ❤️ ❤️ ❤️ kązdy dobry przykład stawia mnie na nogi Zulko a ja mam taką obsesję ostatnio: gdziekolwiek ide to łypie okiem w krzaki, penetruje wzrokiem trawniki i osiedlowe zakamarki..... Tak jakbym chciała się upewnić że nie ma nigdzie bezdomniaczków ❤️ ❤️ ❤️ Dzisiaj jak wracałam z gimnastyki - wypieprzyłam sie jak długa przed wejściem do klatki schodowej. Na oczach Małżowiny, leciałam bezwładnie jak bela :O A już myślałam że przestałam sie przewracać na ulicy :O Nic mi sie nie stało, będzie siniak na kolanie ale reszta spoko. M był przerażony i chyba po cichu zły choć nic nie mówił. Kto nie doświadczył tego - nie ma pojęcia, że człowiek leci jak kłoda i nie ma na nic wpływu. I już :O:O:O dobrej nocy życzę Wam 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche chaotycznie wpisałam ale co tam :P Terixiu wynik mam tylko nie bardzo potrafie zinterpretować. To była morfologia krwi obwodowej, hematologia i hemostaza: wszystkie możliwe parametry ogreślające stan zdrowia (18 sztuk) i do tego APTT , INR i czas protrombinowy Jestem ciekawa co powie we wtorek lekarz. A! Dorixiu - fajnie z tym czipowaniem ❤️ ❤️ ❤️ ma wejść ustawa o obowiązkowym czipowaniu - czy to już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! jeszcze jedno: jak mi nie chciało logować ani wysyłać to: - weszłam kursorem w pola do wpisywania loginu, potem hasła, wpisałam je na nowo i wtedy zalogowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam nie wiem co się dzieje ..ale nie moge się zalogować ani nie mam pewności ze to przejdzie :O wczoraj byliśmy na grzybkach oj super bardzo nazbieraliśmy sporo ...to ja orsejka ... Teklo ..dziekuję za sniadanie ..kawunie .. zulko..ano szkoda ale zdrowie teraz to wielka loteria :O wszystkim miłego dnia ..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam nie wiem co się dzieje ..ale nie moge się zalogować ani nie mam pewności ze to przejdzie :O wczoraj byliśmy na grzybkach oj super bardzo nazbieraliśmy sporo ...to ja orsejka ... Teklo ..dziekuję za sniadanie ..kawunie .. zulko..ano szkoda ale zdrowie teraz to wielka loteria :O wszystkim miłego dnia ..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ,to ja Plotka Od kilku dni próbuje cos napisac i nie przechodzi. Moze teraz przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ale niezalogowana. Może być i tak. Orsejko a ja nie byłam na grzybach i w tym roku nie będę. Kupujemy na sos na rynku. Dziewczynki jakos jestem niegadatliwa teraz, powoli w domu cos dalej pakuje,wyrzucam i tak w kólko,duzo na raz nie zrobię bo kręgosłup daje mi w kość mocno. Dostalam decyzje z komisji ,ze nie kwalifikuje sie nawet obecnie do sanatorium,tylko do normalnego leczenia. Co tydzien wracaja moje dzieci i tak na okragło,gotowanie,sprzatanie,pakowanie. Niby cos robię,ale inaczej sobie to wszystko wyobrazałam.Gdzies moja werwa uleciała. Teklo masz zabiegi na kręgosłup czy jakies inne?My z M zaczynamy na nadgarstki od wtorku. Zulko smutne co piszesz a macie juz jakiegoś lekarza na oku,zeby sie przenieść,czy sami was komus przekażą? Nas tez czeka zmiana lekarza w L ,szkoda mi bo obecny jest dobry,nie ma problemu ze skierowaniami, badaniami.Mysle ze zapisze sie do przychodni gdize nalezy syn,tam jest duzo specjalistów i jak widze tez nie ma jakis problemów.Tylko troszeczke za daleko jest przychodnia,ja jestem nauczona miec blisko. Terix kiedy bedziesz miała wyniki? Teklo czyli widze ze na tomografie sie tez czeka u Ciebie.Ja w ub tygodniu zapisywałam sie na tomografie nadgarstka w L , mam na koniec listopada,to i tak szybciej niz u mnie na wsi. Jakos mi cięzko na duszy naprawdę,dobrze ze jutro bede miala tłoczno w chałupce to bede mniej myslała o wszystkim. Dorix dobrze zadecydowałas z Walą,pewnie z każdym dniem będzie lepiej. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teklo jakie okulary wybrałas,progresywne? Ja za tydzien ide do okulisty,musze kupic progresywne, ,strasznie mnie teraz meczy zakladanie mocniejszych do czytania niż mam.Nie wiem tez jakie oprawki wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zulko tu plotka czy to reumatyzm robi sie badanie RF CZY FR juz nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z telefonu tez nie mogę byc zalogowana Jak Zulko udało Ci się zalogować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zulko jest to RF sprawdziłam,profil reumatyczny,robi sie z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko, nigdy się nie wylogowuję i przez kilka dni jak wchodzę na forum nie muszę się logować, ale czasami bez mojego udziału okazuje się, że mnie wywaliło, nie wiem dlaczego. dziś jest ok, od wczoraj jestem zalogowana i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zulko a moze tez byc to zespół ciesni nadgarstka i wtedy drętwieja palce Milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo, myślę, że z tymi palcami to sks;), a poważnie, jak byłam na grzybach nosiłam wiaderko na przedramieniu, ze zgiętym łokciem, potem okazało się, że ledwo tę rękę rozprostowałam i przez jakiś czas bolał mnie staw łokciowy, przy prostowaniu i zginaniu i tak sobie myślę, że podobnie jest z tymi palcami, jak piszę palcem wskazującym na telefonie, to dwa ostatnie są przez dłuższy czas podkurczone i potem bolą jak je prostuję i zginam, no sks normalnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do nowego lekarza, to nie mam nikogo na oku, a żaden z tych co są w tej przychodni mi nie do końca pasuje:o robię rozeznanie wśród znajomych, ale jestem w kropce, buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko dopada Cię stres przed bądź co bądź ogromną zmianą u stąd te smuteczki i zniżka nastroju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo, qrcze współczuję zbitego kolana:o nie potknęłaś się przypadkiem wypatrując bezdomniaczków? kiedyś sama tak poleciałam na twarz i doskonale wiem jakie to straszne uczucie lecieć bezwładnie bez jakiejkolwiek możliwości zapobieżenia temu:o potknęłam się i sru jak długa, bałam się tylko żeby sobie zębów nie wybić, na szczęście skończyło się na zdartych kolanach i siniakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie, dziś bez mojego udziału zostałam wylogowana, a pierwszy wpis mimo logowania zawsze wychodzi na rudo, ten powinien być już normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka mogłabyś dać znać, czy wróciłaś cała i zdrowa, a Ty nic a nic nie myślisz o nas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo jak kolanka? pewnie bolą:o dlatego pochucham żeby troszeczkę Ci ulżyć 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×