Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Dorix kilka ostatnich dni to faktycznie była polska złota jesień:) dzisiaj już nie:o od rana mgła, od południa leje, brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko ciepło, bo grzeją od 21-go co jest z tym Waszym logowaniem, ja nie mam problemu (na wszelki wypadek odpukuję w niemalowane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka to już ie jest śmieszne, minął tydzień od Twojego powrotu, a Ty milczysz:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teekla
Heloł 🖐️ ło matko! :O stres mnie zżera. Nie zajrzałam rano bo małżowina ma urlop i sporo rzeczy do załatwienia było. Potem zabiegi, fryzjer i dopiero teraz jestem rozluźniona. Zulko - zapomniałam odpowiedzieć: siemie sama miele w rozdrabniaczu. Robie porcje na cały tydzień. Nie przejmuje sie jakością rozdrobnienia choć można zrobić nawet na puch. Byle pulsacyjnie - nie doprowadzić do wysokich temperatur bo to dla oleju lnianego szkodliwe. I taki zmielony rozdrabniaczem 2 łyżeczki rano i wieczorem zaparzone wypijam. Efekty są. I to nieprawda że siemie tuczy. Zulko dzięki za info o pralce: nie wiedziałam tego ❤️ ❤️ ❤️ zdarzało mi sie nie robić odstępów w praniu :O 🌻 Dziewczynki badanie mam jutro o 9.00 ale może być poślizg :O Za chwile zaczynam pić fortrans - kibelek zarezerwowany jest dla mnie :D:D:D Chciałabym żeby było już jutro po południu :O Dorixiu - w komputerze zanim spróbujesz wcisnąć "wyślij" -doprowadź do ponownego wpisu loginu i hasła (ponowne wypełnienie pustych pól - żeby nie było "gość" tylko Twój login) i będzie Ci dobrze logowało. Buziaki 👄 i trzymajcie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to to stawiam kawunię. Dziś dżdżysto i mglisto więc się przyda na rozbudzenie..... A do kawuni i herbatki....biurowe śniadanko. Teklunia bidna dojeżdża na badania więc nie będziemy siedzieć głodne. No to dziś pełnoziarniste bułeczki z białym wiejskim serkiem. Do tego pomidorek i musi wystarczyć :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie tu Plotka jednak zalogowac sie nie mogę dalej.Teklo zadnym sposobem zalogowana nie jestem.Potem sprawedze z komórki. Dziewczynki zdrówka,ale terix chyba obchodzi pózniej imieniny? Jeszcze raz zdrowia,samych dobrych wyników zycze Teklo trzymam kciuki za dzisiejsze badanie. dzisiaj mam nieprzespana noc,kręgosłup daje mi w kośc mocno.Chyba sie poddam i w poniedziałek bede w L ,chyba zapisze sie na ten oddział. Dorix miłego biurowania. Z kawka przychodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorix,razem pijemy kawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorix widze ty jestes niebieska a ja dalej ruda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vannilia
🖐️ pozdrowionka ,dzis pada do wczoraj było ładnie,ale w nocy temperatura spadała do 0.Doris dzięki za kawkę. Dziewczyny które mają imieniny wszystkiego najlepszego Teklo,Terix🌼 Betulko na f wyczytałam zostaliście dziadkami gratulację. Plotko ile worku peletu spaliliscie. Zulko jak m ,moja siostra strasznie słaba. Orsejo jakieś postępy wjedziecie do domku,syn już w duzej wsi. Dayis co u ciebie jak mama? W domu pusto się zrobiło,ale zawsze się coś dzieje,moja siostra straszny ten tydzień był od chemii.Wczoraj następna dostała. Trzymajcie się ciepło❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vanilko nie wiem musze zapytac M ile wsypał juz worków.Ale w domu ciepło,piec dla leniwych naprawdę. Kazdemu nym polecała taki,a z komina nic nie czuc,zero zapachu,leciutki niewidoczny prawie dym,jak przy ogrzewaniu gazowym. Vanilko trzymam kciuki za s. No nic ide szykowac sie na zabiegi rękowe. Juz ostatnie zabiegi mysle w tym roku,musze od tego odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko ja mam duży zasobnik 16.09 jak wrzuciliśmy 7 worku mogłabym w tym dorzucic,ale syn wrzucił w sobote 4 mówił że na 2,5 tygodnia spokojnie starczy dym tez trzeba się przyjrzeć i smrodu nie czuć,a ma cie zrobioną kalibracje to widać za ile dni dorzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia, za Twoją sis trzymam kciuki, a sama nic nie powiem, bo nie mam nic dobrego do powiedzenia:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś się zacięło albo post poszedł nie wiadomo gdzie ,po Zulce pisałam i nic nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Orsejowa
witam i ja :) Orsejowa Terix..Teklo ..Wszystkiego Najlepszego !!!!!🌼🌼🌼🌼 Vanilko.. jest nadzieja że być może w tym tygodniu już wjedziemy do garażu i skończy się nasze wędrowanie z tobołami lub z wożeniem taczką zakupow do domku :D tak kochane u nas taka moda ze ludziska zakupy taczkami wożą mamy taką dyżurną na ulicy i wozimy a ile śmiechu przy tym jest ;D Przestało padać ale jest dośc ciepło wiec może po pracy do lasu na grzybki uciekniemy :) Zulko.. a u ciebie pada ? My na zmianę pieca takiego dla leniwych na przyszły sezon chyba się skusimy ale wszystko zalezy od kasy :) Wszystkim miłego dnia 👄 ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry Teklo i Terix - zdrówka Wam życzę, słoneczka i samych radości 🌻🌻🌻🌻🌻🌻👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byłam ja, Betulka... Nijak się zalogować nie mogę od kilku dni a chciałam się pochwalić naszą cudną Wnusią :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plotkowa z tej strony Ni jak sie nie zaloguje z niczego jednak. Orsejko jesli macie w planie wymiane pieca ,zakręccie sie za dotacja.Koszt naszego to około 15 tys,u nas miasto dawało maksymalnie 6tys.Dlatego zmienilismy. Więcej nie powiem ile w zimie bedzie szło bo juz pewnie zimy tu nie zobacze,ale żałuje ze wcześniej tego nie zrobilismy. Vanilko nasz piec ma wszystko.Sama elektronika. Zulko trzymam cały czas kciuki,o sobie juz nie bede pisała bo jestem aktualnie na tramalu,na lepiej sie nie zanosi.A po prostu boje sie poddac operacji.Zreszta nawet teraz jak?,moze dojrzeje jak juz bede na swoim do takiej decyzji. Wczoraj syn był w naszym gniazdku,blok na ukonczeniu,bardzo mu sie podoba, a on cały czas mysli o dokupieniu kawalerki obok naszego mieszkania.Ma to plusy ale ja nie jestem do konca przekonana,a syn i M sa nieugięci.Koniecznie chca kupic.Na razie mamy zarezerwowaną. Ide coś dalej pakowac w pudełeczka.Co sie wywiezie to znowu naszykuje. Zulko mamy przeprowadzke w ostatnią sobote.Klucze pewnie przekazemy do konca miesiąca. teklo wróciłas juz? Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszła na świat 30.09.2017 o godz. 18,45. Poród trochę skomplikowany, dzieciątko owinięte pepowiną, sine, nie oddychało... Ale już wszystko jest ok, dzisiaj idą do domku :-D Jest najpiękniejsza na świecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betulka czyli masz juz wnusie,napisz jak sie nazywa ile wazy,no wszystko pisz w koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×