Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Hejka dzięki za kawusię. Plotko ja też noga do góry więcej leże ,a jak siedzę do stół m podaje i tyle ile wytrzymam robię.Mam jeszcze pytanie do ciebie,czy jak trafiłaś do szpitala czy też miałaś wyniku napisane co w tym dniu zjadłaś piłeś,bo ja miałam. Pogoda dołująca noga dziś daje mi popalić,a swędzi,powiem ,że już przez opatrunek czuję szwy Pozdrawiam wszystkie i zdrowi życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teklo ,Vanilko Teklo ja z córka pojade po południu i zostanie kupic w sobote pieczywo Vanilko nic takiego w karcie nie miałam,pamiętam tylko ze rano wypiłam kawusie i miałam pojechac na kręgosłupowe zabiegi,nie dojechałam. Czekali do 17 godziny z powodu tej kawy i operacja. Napisz mialas znieczulenie w kręgosłup czy Cie usypiali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vanilko podpowiem Ci tylko jak się myłam,prysznic był na górze w łazience więc bez szans. M wkładał mi na dole do wanny taboret,jakos na niego siadałam i się myłam ,ale cięzko to mycie wspominał.A Ty jak sobie z tym radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Orsejowa dzięki za kawę i Tekli dzięki za chałkę z miodem:) Dopiero wróciłam z USG jamy brzusznej, głodna jak wilk. Tekla żal mi J... maleństwo cierpi, ale mam nadzieję że znajdzie się odpowiedni lek. Każda ma jakiegoś mola :( I do tego jeszcze ta dołująca pogoda. U mnie pada marznący deszcz, na chodnikach ślizgawka. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny myję się jak dawniej miski,głowę opanowałam. Siostra wynik z rezonansu ma guzy rosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ,kawusia ,zapraszam Teklo moze to jest skutek własnie bostonki,u mojej c w przedszkolu panowała,dzieciom przeszło szybko,natomiast rodzice zarażeni przechodzili ciężko ,nawet paznokcie poschodziły.Moja c na szczęście nie naniosła do domu tego świństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czy to nowa stronka nieodblokowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba tak bo nic nie widać Dzisiaj z M jade wybrać chyba kolor na ściany do kuchni,przedpokoju i jednego pokoju.Samego nie puszczę bo sie boję coby wybrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I musze wiele spraw pozałatwiac bo od następnego miesiąca idę do pracy.Dobrze sie czuję,nie ma co siedzieć ,skoro ktoś mnie chce.Napisze więcej jak będe juz pracowała.Ale naprawde juz siedzenie w domu mnie meczy.Bo ilez mozna prac ,prasowac sprzatac i gotować.I chodzić od okna do okna.Praca po 8 godzin dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I w tym roku idę na łatwizine ze świetami. Zawsze robiłam ćwikle w tym roku doszłam do wniosku ze nie robię ,będzie wiele innych sałatek.Nawet śledzie kupiłam gotowe. Upieczemy z c sernik z rosa,drugi wiedeński.Po raz pierwszy raffaello (tego się boję bo pierwszy raz) i strucle ,moze jakiś piernik.Ale pieczenie odkladamy na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej stronka sie nie odblokowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terix i co lepiej się czujesz po leczeniu?Mi jak byłam tutaj u neurologa wypisała neurowit mam brac jeszcze ze 3 miesiace i nowy lek dla mnie urydonox wszystko sa to witaminy z grupy b i naprawde działa w moim przypadku.tylko biorę ciągle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorix co napieklas dla Koleżanek? Orsejko napisz miałas same pajączki na nogach? Czy juz żylaki duże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłego dnia,czekam tylko na śniadanie zeby Tekla zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kochane Koleżanki :) Plotuś dzięki za kawunię :) 👄. Witam w przedświąteczny piątek... Melduję, że na razie upiekłam pierniki i orzechowce (dla siebie i dla koleżanki). Ciasta z miodem w sobie muszą skruszeć więc na święta będą superaśne ;). Dziś pewnie popełnię sernik "złota rosa", metrowca i bananowca. Poza planem chodzi za mną makowiec, ale wszystko zalezy od tego czy mi czasu wystarczy :P . Plotuś bardzo się cieszę Twoimi zmianami. No i praca zawodowa??? No brawo TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym podziwiam Vanilkę. Z takim zdarzeniem losowym pełna optymizmu i z dużym pałerem....... No kochana, klaski dla Ciebie 👄. W ogóle jesteśmy superaśne kobitki .... I Orsejka walcząca o swoje i dziecięcia zdrówko 👄. I Terix szukająca rozwiązań dla swojego zdrowia 👄. I zmartwiona Zulka 👄. I dbająca o wszystkich wkoło nasza zdolniacha Tekla 👄. I tajemnicza Betulka 👄. I fruwająca Fruwająca 👄 I milcząca Daisy... 👄 Zobaczcie same dziewczyny, jakie my jesteśmy doświadczane i dajemy radę!!!! we wszechświecie :D U mnie wczoraj była zakladowa wigilia, ponad 40 osób....chociaz nie przepadam za takimi spędami, to jednak poczuło się już magię świąt.... Dobrego dnia dla wszystkich ! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ ja po wyskoku na zakupy bo potem by mi sie już nie chciało 🖐️ Siorbie prędziutko kawusie Ploteczki Witaj Dorixiu ❤️ Plotą sie losy plotą...i każdy inny. Trzeba sobie radzić jakoś - innego wyjścia nie ma. Mam nadzieje, że tempo zwolnimy w świąteczny czas ❤️ ❤️ ❤️ a w Nowym Roku zdrowie nam dopisze ❤️ ❤️ ❤️ Na kanapki ze śledzikiem zapraszam ;) https://kuchnialidla.pl/img/img/Original/e84bd89c9f-Katalog-kanapek_98553_960x540.jpg 🌻 https://thumbs.dreamstime.com/z/kanapka-z-ledziem-48604233.jpg 🌻 jest też łosoś wędzony https://1.bp.blogspot.com/-q0yNcbBqUDQ/VpLSrSLkOYI/AAAAAAAAU-s/VI9cC5tFUrM/s1600/Sniadanie%2Bw%2BKrakowie%2B-%2BJajownia%2B-%2Bdania%2Bkontra%2Bania%2B%25282%2529.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, że tłok na cafe :P:P:P spokojnie Dziewczynki! nie wszystkie naraz! :P jakoś sie pogodzimy :D Deklaracje deklaracje a w czytelni pusto od rana... Mam zrobione 3 rodzaje śledzi, kapuste z grzybami, paszteciki z grzybami, fasole a teraz biore sie za uszka. Pomalućku Dziewczynki ❤️ nie spinamy się ❤️ Życze Wam siły i dobrej organizacji, żeby żadna nie wpadła w panike (bo i tak bywa), żeby te najbliższe wieczory przy garach były magiczne. Znajdźcie czas na kawe, herbate, lampke wina lub po prostu chwilke na fotelu ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka u mnie praca wre,zrobiłam wczoraj makowce dziś sernik,keks się piecze.Napije się herbatki akurat mam z cytrynką.Miłego spokojnego wieczoru,Jutro idą rolady i mięsa w ruch. Trzymaj cię się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ❤️ Życzę Wam spokojnych, nastrojowych Świąt ❤️ ❤️ ❤️ Spokoju ducha, radości, smaczności, komfortu, odpoczynku ❤️ ❤️ ❤️ Udanych spotkań rodzinnych i towarzyskich ❤️ ❤️ ❤️ Spacerów, słońca za oknem i słońca w sercach ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruwająca
Oczywiście jak zwykle nie mogę się zalogować więc będę ruda :P U mnie w pracy jak zwykle koniec roku to zapieprz, że ledwo dyszę Dzisiaj dopiero robiłam zakupy i wystałam się za rybą :D Wszystko co potrzebne zdobyłam i nie wyściubiam nosa z domu ;) Jutro biorę się za pieczenie ciast, w tym roku sama gotuję szynkę i upiekę karczek :D Gotową kupiłam tylko cienką kiełbasę :D Wczoraj u mnie było zimowo i tak ślisko, że do pracy nie pojechałam autem, dzisiaj odwilż, można zwariować z tą pogodą :P Święta zapowiadają się bez śniegu :D Dziewczynki życzę Wam spokojnych, wesołych, a przede wszystkim zdrowych świąt w rodzinnym gronie 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie już prawie świątecznie lubię jak Wigilia przypada po wolnym dniu, czyli tak jak teraz w niedzielę, albo w poniedziałek, jakoś wtedy spokojniej jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie moje dziewczyny, życzę Wam spokojnych, rodzinnych świąt, uśmiechu, radości i refleksji ❤️ 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilka widzę, że mimo kontuzji temperament Ci dopisuje;) Teklo coś zmilczałaś Luśkę;) robisz makiełki? Fruwająca u Ciebie mokro-lodowo, u mnie za to dzis prawie lato - dycha na plusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie też ciepło Zulko - wybacz zapomniałam ❤️ Dobrze, że sie upominasz 👄 Luśika mi sie bardzo podoba :D Ciekawa jestem jak będzie mówić obdarowana Dama ;) Uczy się mówić a Lusia może być łatwa do wymówienia. Luśka ma nowe ubranko i już leży zapakowana na jutro ;) Będzie szeleszcząca i pachnąca ;) Ugotuje ją w nowym ciuszku :P Zbliżam sie do konca wariacji kuchennych, jeszcze makówki i moge doope wywalić na fotel. 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
Kochane koleżanki życzę wam spokojnych, zdrowych i rodzinnych świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Dziewczynki za życzenia 👄 👄 👄 Mam prośbe Dorixiu - jak znajdziesz chwilke poślij mi choineczke w komputera. Ja już nie mam a chciałabym mieć :D A może ktoś ma taki plik z rozmnażającymi się na ekranie różami? (jak sie w niego kliknie to na ekran wskakują różyczki i tak długo sie mnożą aż sie kliknie drugi raz) To było coś pięknego :classic_cool: też mi zaginął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×