Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Gość daisy duck
Witajcie dziewczynki👄 Sorki za długa nieobecność,nawet nie będę próbowała się usprawiedliwiać bo co można napisać?. U nas niestety bez zmian. Mama wprawdzie się nie poddaje tylko mnie niestety sił brak. No może nie sił jako takich fizycznych co tych psychicznych,mięczak taki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam na kawusi Terix,dziękuję,dopiero teraz piję razem z M. Terix ciekawe jak wyjdzie remanent,oby nic nie brakowało. Terix mi ortopeda powiedział tez nie mozna masazy bo tak jak piszesz mozna skonczyc na wóżku inwalidzkim (to jego słowa) wiec teraz nic nie mam nawet zabiegów tzn mam na marzec kolejke na komore krio jakas tam.Nie wiem jak wytrwam w niskiej temperaturze ale jesli bede mogła czasowo to bede chodzic. Na razie abym nie zapeszyła czuje sie dobrze. Nawet 3 piętro kilka razy dziennie u córki pokonuję.Duzo tutaj chodze bo mam tyle zalatwień i jest dobrze,jeszcze zebym sie zmusiła chodzic na basen. No nic ide do kuchni,juz pora na mnie tam zapuscic korzenie. Dziewczynki spokojnego,szczęśliwego Nowego Roku dla Was i Waszych rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale nie przyszłam marudzić zwłaszcza w takim dniu;) postanowiłam się kurtka przemóc no i dać znak życia cobyście mnie hi,hi nie pogrzebały żywcem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zaczęło się słonecznie z 8-ką na plusie:) teraz coś poszarzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy Ty moja sąsiadko przychodz częściej jak tylko bedziesz mogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jest i Zuleczka cześć Dobra spadam do kuchni bo tam zimno na kuchence

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał, teraz dopiero wyskoczyły wpisy Terix, Plotki i prawie zaginionej;) Daisy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również muszę iść do mojej pacjentki,nudy nie ma. Przy takim natłoku zajęć aż dziw bierze że jest i czas na ,,doły,, Całuski i narka🖐️ No i jakby mi się nie udało zajrzeć ponownie to już teraz życzę Szampańskiego Sylwestra i Nowego roku pełnego zdrowia,szczęścia,powodzenia,spełnienia wszystkich marzeń i kasy żeby nie brakowało na nic,nawet te podróże dookoła ziemi i nie tylko;). No i by nas przybywało a nie ubywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz zmykam bo muszę dietetyczny obiad przygotować. Buziaki i całuski👄👄 A u mnie leje,wieje i łeb mi zapiernicza jak rakieta co ma za moment eksplodować:p No to narka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
Cześć dzięki za kawusię. U mnie też szaro buro i paskudnie. M pojechał do apteki kończa się mi rzeczy do opatrunkow. Powoli kuchnia pokój łazienka pokonuje..udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja sylwestrowo 🖐️ Daisy z tym szampańskim sylwestrem to aktualne było pare lat temu :D teraz takie okazje są prozdrowotne: odpowiednie menu odpowiednia porcja ruchu (czyli taniec nieuszkadzający kręgosłupów) i odpowiednia ilość snu. :D:D:D To tak żartem ale na prawde to ja już wszystko przerobiłam i nie chce mi sie powtórek. A już na pewno nie chce mi sie wielkich balów z okularami albo krawatem w kotlecie :P Cenie sobie wygode, łózio ma być niedaleko :D ale szamponika jak mówisz wypije ile wlezie nawet gdybym rano odczuwała jego skutki. Ciesze sie, że wpadłaś choć na chwile ❤️ Terixiu ❤️- będzie dobrze - pomaluj sufit na jakieś ciekawe wzory :P - przepraszam 👄 ale nie znajduje innych słów pocieszenia za to z całego serca życzę Ci żeby dolegliwości ustąpiły jak najszybciej i zdrowia zdrowia zdrowia ❤️ Wszystkim Wam zdrowia życzę 👄 ❤️ 🌻 i Udanego 2018 Roku i żeby nic Was (Nas) nie w*k*u*r*w*i*a*ł*o :P:D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko u mnie tez pada ( po cichu ciesze sie że nie ma mrozu bo "bezdomniaczkom łatwiej przetrwać) Vanilko dzielna jesteś i tak trzymaj ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orsejowa
Witam Wszystkie i Zyczę Wszystkim Wszystkiego Dobrego ,zdrowia ,pomyślności ....!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Orsejko ❤️ Dziewczynki jeszcze tylko 7 godzin i będziemy o rok młodsze! :D:D:D Ogarnęłam chałupke, zrobiłam smakołyki na stół i sączy się dobra muzyka :) Ella Fitzgerald dzisiaj swinguje w mojej jaskini 🌻 i co chwile zagląda tu z ciekawością Małżowina :D A ja wspominam mojego Pimpusia ❤️ ❤️ ❤️ na progu mojego pokoiku właśnie zgłosił drugi i ostatni zawał ❤️ ❤️ ❤️ https://www.youtube.com/watch?v=XRpLb4PXVyQ&list=PL3pctQbN4Iiu2mDqf1GO7EhQHbYwfsbeR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w rytm swingującej muzy od Tekli przesyłam najlepsze życzenia noworoczne, żeby nam zdrowie dopisywało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo ile czasu minęło? nie mów, że rok, bo aż wierzyć się nie chce. a może to czas na następcę Pimpusia, póki zdrowie i siła dopisuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Pimpek rozłożył się na środku chodnika, choć na zbyt głośne wybuchy głowę zadziera i strzyże uszami, zobaczymy co będzie później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko -nie moge tego zrobić ze względu na M - w tej chwili nie jest na to gotowy :O byłyby z tego tylko same kłopoty :O Ale jestem czujna ;)i jakby co to... 🌻 a Twoje Pimpusie? pare lat minęło chyba -2? - 3? Na moim osiedlu strzelanina - mysle tak po babsku, że F już nie musi sie bać ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Życzę nam wszystkim w NOWYM ROKU jak najmniej trosk i zmartwień a przede wszystkim zdrowia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo oj moich chłopaków Maciusia i Filipka pożegnałam prawie 4 lata temu - miną w kwietniu i czerwcu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypijmy za lepszy, szczęśliwszy, pogodniejszy 2018 YYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba już lepszy bo wyszłam na niebiesko bez logowania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Najlepszego Dziewczynki! :D:D:D Terixiu - zabrzmiało pięknie - i dla mnie zaczął się dobrze: dzisiaj świetnie sie czuje choć nie mogłam wczoraj zasnąć bo sporo emocji było :D i wychlałam pół flachy szampana :P Vanilko - kawusia pyszna :classic_cool: po prostu pucio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko ❤️ "si rok" to ten na który się czeka :P a Twój wpis dzisiejszy jest :P 🌻 wymądrzyłam sie po belfersku :D:D:D przepraszam 👄 ...ale jak popatrzeć tak, że czekamy na całą reszte roku to można i "si" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy ducka
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Na pierwszym miejscu dużo zdrowia i długiego życia bez trosk,zmartwień i kłopotów. Potem dużo szczęścia,radości życia w gronie rodziny i przyjaciół. Spełnienia wszystkich marzeń,dużo kasy i niech się spełni każdej z Was to wszystko czego pragniecie i o czym marzycie. Słodkie buziaki w Nowy Roku 2018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×