Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Gość gość
Dziewczynki kolejne swieta sprzedzone razem przed nami. Zycze zdrowia dla Was i Waszych rodzin. Spedzijcie te swieta razem spokojnie i szczesliwie. Do zobaczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość plotkowy
Ta wyzej to Plotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teekla
A! Ja już w łóżku ze smartfona Znowu nie odpowiedziałam Zulko bo skleroze mam :p Zulko nie robie makielek - tu nie ma takiej tradycji, ale jadłam raz w życiu niedaleko wsi Vanilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plotka zaprasza na kawusię. Zaraz idę do kuchni i koncowe przygotowania,ale spokojnie Koleżanki,damy radę. Wesołych,spokojnych Świąt życze jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny Dzięki za kawkę. Mile spędzonego świątecznego czas,w rodzinnym gronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
jeszcze raz zdrowych spokojnych świąt ,nie przejedzcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vsnnila
Witam serdecznie kawusia i herbata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorix
Kochane koleżanki. Wszystkim życzę najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia. Spokoju, radości i miłości. Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w Boże Narodzenie wczoraj poszeptałam ze swoim rudzikiem;) dziś niespiesznie przemieszczamy się z jednej kanapy na drugą;) na dworze cieplutko prawie 10 na plusie, dobrze, że nie pada tak jak wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo nie powiedziałaś jaką masz w tym roku choinkę - tradycyjną, czy tak jak potrafisz wymyśliłaś coś niekonwencjonalnego? powiedz koniecznie:) no i jak J. spodobała się Lusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutno tylko, że Daisy, Bastylka nie dały znaku życia:( hmmm Betula też nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betulka
"W dzień Bożego Narodzenia radość wszelkiego stworzenia!" Kochane Dziewczyny! Wesołych, zdrowych Świąt! Mimo wszelkich przeciwności życzę Wam samego Dobra 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz przychodzą moje dzieci, siostra ze swoimi dziećmi i siadamy do powtórki wigilijnej ;-). Jutro przyjeżdżają młodzi z M :-). Jeśli uda mi się znaleźć chwilkę do zaglądnę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorne heloł 🖐️ Vanilko - dzięki za kawusie poranną - dobrze że dyżurowałaś. ❤️❤️❤️ Jeszcze jeden dzień Świąt przed nami ;) możemy okupować fotele i kanapy :D Wigilia piękna jak zawsze. Zulko ❤️- Lusia to był strzał w dziesiątke - J zakochana w niej po uszy, zresztą wszystkim bardzo się podobała. Moj syn bawił się nią z przyjemnością zanim oddał w ręce dziecka :D:D:D On sam wystapił w roli rozdającego prezenty, założył na głowe mikołajową czapke której czub napędzany jest bateriami - uśmiałam sie do łez patrząc na tą telepiącą się czapke na głowie :D:D:D Dzieci chichrały sie razem z nami. Zabawy było sporo bo i prezentów przy trójce dzieci dużo tym bardziej, że dwie pary dziadków przecież jest :D:P:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym roku Zulko nie chciało mi się robić choinki. Mamy spory bukiet z gałęzi: jedliny, świerku, sosny, ostrokrzewu, jałowca i cisu. Zawiesiłam na nim złote światełka ledowe, troche zlotych maleńkich bombek, złoty łańcuszek i gotowe. Fajnie Zulko, że możesz sobie gawędzić z Rysiem w Wigilijny czas ❤️ ❤️ ❤️ ;) Może i ja kiedyś jeszcze z jakimś Kocurkiem "pogadam” ;) Dorixiu - pięknie Ci dziękuje za choineczke :D:D:D - oczywiście że zdążyłaś :D Jutro mam wszystkie dzieci u siebie, jak odpale komputer na bajki to choineczka pokaże swój czar :D ❤️ ❤️ ❤️ Zulko kochana ❤️ ❤️ ❤️z tym zaglądaniem na cafe to jakoś mam wrażenie, że fejsbukowi przyjaciele są lepsi niż my :( dla nich jest czas na wpisy, łatwo wkleja sie fotki…linki, życzenia i komentarze.... na bieżąco….całą dobę… :( smutno ale cóż zrobić... taki wybór 🌻 chłe chłe :P żeby tak smutno nie skończyć: wpadły mi w "ręce" takie życzenia noworoczne :D:D:D podobają mi sie :D:D:Dhttps://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201512/1451497309_8ivdjt_600.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
Dobrej nocy dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość plotkowy
Kawusia zaprasza plotka. Dzisiaj juz jestesmy w mieszkaniu na miejscu.wievzorem mlodzi wroca.A na razie spokojnie tylko z jestesmy z synem a jrsv sie nie chce wvale.Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzięki za kawusię. U mnie dzień leniuchowania. Może popołudniu jakaś rodzina herbatka. Ciepłego rodzimego dnia. Posyłam słoneczko bo u mnie świeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! hej! piękne słońce u mnie :D nareszcie ❤️ Wpadłam na chwile zanim mi się w domu "zagęści" Dziękuje za kawusie Ploteczko ❤️ Vanilko - dobrze, że dzisiaj dajesz swojej nodze wytchnienie ❤️ Wszystkim życzę miłego Święta Szczepana - to dzień rodzinnych i towarzyskich spotkań. Odpoczywajmy więc ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na finiszu świąt ufff dobrze dziewczyny, że zajrzałyście:) inaczej wyszłoby, że ja taka nieświąteczna i tylko w necie siedzę;) doceniam to naprawdę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo święta najfajniejsze, gdy dzieci są, czy mniejsze, czy większe z ich oczekiwaniem, ciekawością i radością:) co do facebooka, nie czuję tego medium, pewnie ze szkodą dla siebie;):P póki nie muszę nie pcham się tam, ale kto wie co przyniesie przyszłość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziwię się, że Luśka zabrała całe prezentowe szoł;) sama taką bym chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×