Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Gość gość
Plotka przychodzi z kawusią.Zapraszam. Do tej pory wstyd sie przyznac spałam.Jak nigdy.Musze teraz zabrać sie za robotę,bo potem z M wyruszamy na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orsejko napisz co lekarz powiedział c? Zuleczko i kiedy robisz wyniki? Terix działają leki i mozesz normalniej zyć. To dobrze.Jakie masz zastrzyki? Teklo ugotuj swoje robótki. Napiszcie proszę przy kuchenkach elektrycznych jakie wybrałyście taryfy w elektrowni? My do tej pory mielismy weekendowa teraz wziełam komfortowa (cały czas taka cena prądu) i nie wiem czy dobrze zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teekla
Heloł 🖐️ Plotko dziękuje za kawusie ❤️ U mnie wieje dalej i mam 13 stopni na termometrze Plotko jestem w tauronie i z elektrycznością i z gazem. Uszyłam worek do przedszkola dla starszego wnuka i lalke dla wnusi. Lalki mażna kupić w dowolnych ilościa, rozmarach i urodzie :D ale cały cymes polega na szyciu i myśleniu o osobie którą obdarujemy. Lala uszyta - teraz włosy i ze dwie zmiany ciuszków. Ugotuje worej i łysą lalusię a dżinsowy dywanik będzie po świętach. Dzieci mają nowe mebelki w pokoiku będzie w sam raz ;) Dywanik ugotuje jak skończe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterix
🖐️ Plotka dzięki za kawę👄 Tekla za śniadanie👄 Vanilka o matko a co ty robiłaś, że się załatwiłaś na same święta. Zdrówka życzę i jak najmniej bólu❤️ Plotka mam Movalis i Miligamma, i tabletki na uszkodzenia rdzenia Pregabalin Zentiva. Nieznaczna poprawa następuje, ale wczoraj znowu dorwały mnie bóle. Może te leki tylko maskują objawy?:( Zulka dobrze że nowy lekarz okazał się "ludzki" , bo teraz trudno na takiego trafić. Orsejowa a ciebie co dopadło, jakie choróbska? Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtorkowe między jednym a drugi papierem cześć Teklo śniadanie pyszności [u usta] i jak tu zachować umiar;) a przydałobysię przed świętami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca poopowiadaj więcej o tych pozapracorowych zajęciach z seniorkami, może coś przeniosę na swój grunt Plotko gazu nie mam, a prąd w enei, ale na zwykłej taryfie, nawet nie wiem jaką mam stawkę:o jeśli mogę to podpowiem żebyś brała płytę indukcyjną - jest bardziej ekonomiczna niż elektryczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix ano zobaczymy jak doktorek sprawdzi się w późniejszych kontaktach, pierwsze wrażenie jest ważne, ale nie przesądza o całokształcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez moment łudziłam się, że to nowa strona i wpisów nie widać, ale to nie to:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko, cieszę się, że przyjęłaś pojednawczego buziaka:) ale smucę, że coś niedobrego zdrowotnie się u Ciebie dzieje:o napiszesz więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy puk puk łomoczę do Twojego serducha, zlituj się i daj znać co u Ciebie, co z mamą, plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka jak Ci idzie z ogarnianiem wątków, o których wspomniałaś? dajesz radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix jutro wracasz, powiedz jak spędzacie święta? gdzie się bawicie na sylwestra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ja wieczorową porą 🖐️ rano w pośpiechu pisałam i narobiłam błędów (teraz widze:P) Zulko - fajnie, że spotkałaś tego lekarza, mam nadzieje że będzie taki uważny zawsze. A najbardziej cieszy mnie, że zlecił badania które określą stan Twojego zdrowia ❤️ Dziewczynki - te ostatnie tygodnie będą dla nas zabiegane - bedą pewnie chwilowe pustki w Czytelni. Nie martwimy się tym i nie smucimy - tak czy owak do siebie powrócimy :P:D Fruwająca ❤️ - fotki tych glinianych garów poprosze! :P:P:P no chyba, że krzywe i po pijaku lepione :D bo glina lubi "smarowanie" (ale to chyba trylko wtedy kiedy jedziesz z sąsiadem bo jak sama to abstynencja niestety :O :D) Plotko zmartwiłam sie tymi długimi terminami - myslałam, że na święta już w swojej łazience wykąpiesz obolałe plecki ❤️ Terixiu - tylko sie trzymaj ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ugotowałam worek dla przedszkolaka i lale szmacianke - na razie jest goła ale będzie miała ubranka (uszyłam już majty i tiszert:P) będzie miała burzę czerwonych włosów z czerwonej włóczki bukle i buziak będzie miał wyszyte oczka, nosek i usta i zaróżowione policzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie śpię, choć obudziłam się przed 4, ciekawe, czy jutro dam radę pospać do zwyczajowej 6:o tymczasem dobranoc 👄 paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plotka przychodzi z goraca kawusią,zapraszam. Napisze co wczoraj zrobilłam.Pojechaliśmy z M po jakies rzeczy do roboty do wykonczenia mieszkania do piwnicy syna.M zanosił do samochodu a ja poszłam do mieszkania syna polozyc klucze od jego piwnicy. Stojąc pod drzwiami mieszkania kręce klucze i kręce i nic klucza nie moge włozyc do zamka.Mysle pewnie nie ten klucz bo aktualnie to mam moc kluczy w torebce.I nic z tego.Dopiero patrze nad drzwiami jego mieszkania nie ma numeru,patrze w bok a jestem na 1 piętrze a nie na drugim.Dobrze ze nikogo nie było w mieszkaniu nizej bo mogliby pomyslec ze sie włamuję.Chyba to już naprawdę starość mnie dopada.A tak myśle coby było jakby ktos otworzył mi drzwi,nic tylko wezwać policje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teklo napisałam w garze ,ze masz talent do robótek,ja szyję jak muszę.A teraz nawet nie wiem gdzie jest zakopana moja maszyna. Teklo jeszcze troszkę potrwa,my jesteśmy gotowi,ale wszystkiego nie przeskoczy,trzymac nas bedzie podłoga bo nie mozna nic ukladac na w sumie na wilgotne powietrze jakie jest w nowym bloku.Ogrzewanie właczone ale dojda plytki,kleje.Musi przeschnąć wszystko.Ale M ma urlop tzn chce wziąc na 2 tygodnie w styczniu i wszystko sie porobi.Na razie zaczynaja juz w tym tyg robic gładz w mieszkaniu tzn M z chłopakami. Przychodzi tez glazurnik do lazienki i kuchni,przedpokoju. Przez to wszystko u mnie daleko ze świętami ,jakies ryby tylko mam juz zamrozonei zero werwy świątecznej,nawet firanki nie sa poprane.i zastanawiam sie czy tu prac czy dopiero jak sie wyprowadzimy. Zulko i jak spałas dzisiaj?Dałas rade wstac? Ja śpię tutaj dobrze,nie wiem cyz to zmiana otoczenia czy powrót do hormonów to sprawił.Jestem zupełnie inna,wiadomo człowiek jak wyspany to inne zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłego dnia ja dzisiaj musze pospacerowac do mieszkania ,mają zakłądac licznik elektryczny.Przejde przez ryneczek.lubie tam chodzic ,jest dosłownie wszystko co potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vanilko jeszcze napisze do Ciebie,jesteś juz po calkowitej operacji? Popros o wypisanie cos z tramalu na wszelki wypadek zebys miala w domu.Napisze ze były dni ze gdybym mogła to wszystko wyjełabym sama,nie wiem czy to był ból,ale noga w momencie puchła, bolała,pomagał wtedy tramal,pamiętaj noga musi byc caly czas w górze,ja miałam 2 poduszki takie twarde włozone w 1 poszewke i na tym starałam sie spac.Pamiętaj o braniu cos przeciwzakrzepowego ,nie odstawiaj nic,u mnie doszło do zakrzepicy,noga była az czarna jak mi lekarz zdjąl gips.Takze i zastrzyki i tabletki ,stosuj sie do tego co Ci lekarz zaleci,bo naprawde po operacji nogi nie jest dobrze. Napisz jak dasz rade jak u Ciebie jest,czy jestes juz w domu? Co masz złamane,ja mialam zlamana noge w 3 miejscach,moze u mnie tak długo to trwało bo ja miałam złamana głowna krawędz nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Plotko dziękuje za kawusie ❤️ Plotko -faktycznie nie ma sie co spieszyć tym bardziej że macie gdzie mieszkać. A wiesz, że ja też od śmierci Kota śpie dużo więcej i wciąż mi mało. Czuje że sen leczy i regeneruje. Ale nie sypiam już po południu ;) Ploteczko - do okularów przyzwyczaiłam sie od pierwszego dnia. Nie było problemów. Musze tylko przy okazji wejść do vision optyk żeby odrobinke poluzować za uszami. Zostawiam śniadanko - dzisiaj jajeczka http://2.bp.blogspot.com/-uXC4yOKwcBY/VRKJU4Q3j1I/AAAAAAAABYE/Z2BrB_48YFM/s1600/IS_DSC_0677.jpg i z rybką https://st.depositphotos.com/2041129/4090/i/950/depositphotos_40901873-stock-photo-sandwich-scrambled-eggs-with-sprats.jpg 🌻 http://2.bp.blogspot.com/-tgbOSs34Uzg/U6Q1ppkjsMI/AAAAAAAAASk/W45iyzMUoRs/s1600/kanapka+z+w%C4%99gorzem+i+szpinakiem.JPG Miłego dnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterix
🖐️ Plotka za kawę 👄 Tekla za śniadanie👄 Bardzo lubię rybki. Zjem od ciebie a na obiad robię czarniaka. Pierwszy raz będę jadła taką rybę. Mówią że to z dorszowatych. Plotka nie ma co się śpieszyć, lepiej teraz zrobić wszystko dokładnie jak puste mieszkanie. Tekla cudowne twoje wyroby, masz zdolności i chęci. Bo u mnie tak jak u Plotki szyję kiedy muszę:P Pamiętam takie szmacianki z dziecinnych lat, najlepsza przytulanka. Vanilka ❤️ Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróciłam juz ,zadzwonili ze juz instaluja skrzynkę elektryczna,musiałam sie przejść,od córki mam spacerkiem około 25 minut.Zaliczyłam po drodze rynek,jednak z siatami ciezko wracać. Słuchajcie nie jest zle u c ,ale chciałabym juz posprzatac te balagany i tu i u syna.Ale spokojnie przeżyjemy jakos powoli.W bloku juz dużo ludzi wykancza mieszkania.A ja sobie na spokojnie pomierzyła mieszkanie,bo z chłopem to zawsze szybko i szybko. Zaraz wróci z pracy (nakarmię bo jak głodny to zły) i pojedziemy kupowac jakies gładzie itp. Teklo ja tez lubie ryby tylko nie moge jeść wędzonych,szkodza na zoładek a teraz jak tutaj jestem mam cos gorzej musze brac cały czas controloc,jak pojdziemy do siebie wróce do jedzenia jak kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na dworze prawdziwa wiosenka,ciepło az sie nie chce wracac do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wszystkim zabieg był wczoraj długo czekałam byłam 3 Złamane 2 koski i kość podlodzia .mam szynę o bandazm okreone zastrzykbiore.zle mi się piszę. Jutro lub wpisuje lub w piątek. Trzymakcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×